ZZPS » MINI SIATKÓWKA » KINDER+SPORT -PÓŁFINAŁ "4" DZIEWCZĄT KOŁOBRZEG 07.04.2019

KINDER+SPORT -PÓŁFINAŁ "4" DZIEWCZĄT KOŁOBRZEG 07.04.2019

 

Ponieważ - Turniej eliminacyjny  Wojewodztwa Zachodniopomorskiego Kinder+Sport 2019 w kategorii "CZWÓRKI" dziewcząt w Goleniowie niestety z przyczyn niezależnych od organizatora został przerwany gdy toczyły się rozgrywki.Przyczyną było to , że  uruchomił się system przeciwpożarowy. W związku z zaistniałą sytuacją eliminacje zostały przełożone na 7 kwietnia w Kołobrzegu i będą zarazem Turniejem Półfinałowym i kwalifikacjami do finału wojewódzkiego. 

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" DZIEWCZĄT ODBĘDZIE SIĘ W KOŁOBRZEGU W DNIU 07.04.2019/NIEDZIELA/.

 

MIEJSCE TURNIEJU : SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU, UL. POZNAŃSKA 9

ORGANIZATOREM JEST : UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI

OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA TURNIEJ JEST PIOTR BOGDANOWICZ

TURNIEJ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.00

WERYFIKACJA : 9.00 - 9:40

ZAKOŃCZENIE OK. GODZ.16.00


W TURNIEJU PÓŁFINAŁOWYM UDZIAŁ BIERZE 18 ZESPOŁÓW 

ZESPOŁY ZOSTAŁY PODZIELONE NA 3 GRUPY PO 6 ZESPOŁÓW.

KINDER+SPORT PÓŁFINAŁ "4" DZIEWCZAT KOŁOBRZEG 07.04.2019

GRUPA 1

 

GRUPA 2

1

SMS SP 3 PLAS GRYFICE 1

1

 STOCZNIA DARŁOWO 1

2

SAPS LIBERO BANIE 1

2

UKS POGODNO-SP48 SZCZECIN

3

MKS GRYF SZCZECINEK

3

UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI 1

4

UKS VOLLEY WAŁCZ 1

4

UKS GOLCZEWITA GOLCZEWO 2

5

UKS GOLCZEWITA GOLCZEWO 1

5

SP18 KOSZALIN 2

6

SP 18 KOSZALIN 1

6

SMS SP 3 PLAS GRYFICE 2

GRUPA 3

     

1

UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI 2

     

2

KPS CZAPLINEK

     

3

UKS BARNIM GOLENIÓW

     

4

UKS VOLLEY- SP 71 SZCZECIN

     

5

UKS VOLLEY WAŁCZ 2

     

6

LUKS KRZYWIN

     

  

AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA BEZPOŚREDNIO UZYSKAJĄ ZWYCIĘZCY KAŻDEJ GRUPY  / W SUMIE 3 ZESPOŁY/, NATOMIAST ZESPOŁY ,KTÓRE ZAJMĄ 2 i 3 MIEJSCA W GRUPIE STOCZĄ BARAŻE O 3 WOLNE MIEJSCA DO FINAŁÓW "SYSTEMEM NA KRZYŻ" TZN. ZWYCIĘZCY TYCH MECZY UZYSKAJĄ AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA - GRAMY TYLKO 1 SETA DO 20 PKT.

MECZ 1 -GRUPA 1 ZESPÓŁ 2  ZAGRA Z  ZESPOŁEM 3 Z GRUPY 3

MECZ 2 -GRUPA 2 ZESPÓŁ 2 ZAGRA Z  ZESPOŁEM 3 Z GRUPY 1

MECZ 3 -GRUPA 3 ZESPÓŁ 2  ZAGRA Z  ZESPOŁEM 3 Z GRUPY 2

 

W FINALE WOJEWÓDZKIM WYSTĄPI 6 ZESPOŁÓW.

REGULAMIN PÓŁFINAŁÓW:

  • GRAMY DO 2 WYGRANYCH SETÓW DO 15 PKT. /2 PKT. PRZEWAGI/, A 3 SET DO 11 PKT.
  • ZESPOŁOWI PRZYSŁUGUJE 1 CZAS ORAZ 1 ZMIANA /+POWROTNA/ W KAŻDYM SECIE
  • PUNKTACJA: 3 PKT./ ZWYCIĘSTWO 2:0/, 2 PKT. /ZWYCIESTWO 2:1/, 1 PKT./PORAŻKA 1:2/, 0 PKT. /PORAŻKA O:2/
  • POZOSTAŁE PRZEPISY ZGODNIE Z REGULAMINEM KINDER+SPORT 2019
  • O KOLEJNOŚCI DECYDUJĄ : DUŻE PKT, WYGRANE SETY, BILANS MAŁYCH PUNKTÓW

ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA WODY DO PICIA ORAZ PIŁEK NA ROZGRZEWKĘ

WSZYSTKIE SPRAWY SPORNE ROZSTRZYGA ORGANIZATOR.

PROSZĘ O PRZESŁANIE SCANU DRUKU ZGŁOSZENIOWEGO ZESPOŁU NA ADRES d.cholka@onet.pl do dnia ZAWODÓW

W ZAŁĄCZNIKU: ROZPISKA MECZY I PODZIAŁ ZESPOŁÓW, ZGODA, DRUK ZGŁOSZENIOWY/

ZZPS PWM DARIUSZ CHOLKA



Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz