ZZPS » MINI SIATKÓWKA » KINDER+SPORT - TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY DZIEWCZĘTA W KAT. "DWÓJKI" 23.03.2019 KOSZALIN

KINDER+SPORT - TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY DZIEWCZĘTA W KAT. "DWÓJKI" 23.03.2019 KOSZALIN

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" DZIEWCZAT ODBĘDZIE SIĘ W KOSZALINIE W DNIU 23.03.2019

MIEJSCE TURNIEJU : HALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 18 , UL. STASZICA  6 , KOSZALIN.

ORGANIZATOREM JEST : SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 KOSZALIN

OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA PRZEPROWADZENIE  TURNIEJU JEST KONRAD RADZIUSZ

TURNIEJ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.00

WERYFIKACJA : 9.00 - 9:40

ZAKOŃCZENIE OK. GODZ.16.20

 


W TURNIEJU PÓŁFINAŁOWYM UDZIAŁ BIERZE 24 ZESPOŁY WYŁONIONE Z 2 TURNIEJI ELIMINACJYJNYCH, KTÓRE ODBYŁY SIE W SZCZECINIE /AWANS 12 ZESPOŁÓW/ I DARŁOWIE /AWANS 12 ZESPOŁÓW/.

ZESPOŁY ZOSTAŁY PODZIELONE NA 4 GRUPY PO 6 ZESPOŁÓW.

GRUPA 1

PLAS GRYFICE 1, AMPS KOŁOBRZEG 3, STOCZNIA DARŁOWO 2, SP 48 SZCZECIN 1 ,UKS BARNIM GOLENIOW 1, SP 18 KOSZALIN 4

GRUPA 2

UKS POGODNO -SP 48 SZCZECIN  1, SP 18 KOSZALIN 2 ,SAPS LIBERO BANIE 2, AMPS KOŁOBRZEG 1,UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN 1, G.A. MKS GRYF SZCZECINEK  2

GRUPA 3

LIDER CHOJNA 1 ,G.A. MKS GRYF SZCZECINEK 1 ,STOCZNIA DARŁOWO 3, AMPS KOŁOBRZEG 2, SP 18 VOLLEYBALL ACADEMY SZCZECIN 1, UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN 3

GRUPA 4

SAPS LIBERO BANIE 1, UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN 2 ,G.A.- UKS VOLLEY WAŁCZ 1 ,STOCZNIA DARŁOWO 1, SP 18 KOSZALIN 1 ,UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 2 

 

AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA BEZPOŚREDNIO UZYSKAJĄ ZWYCIĘZCY KAŻDEJ GRUPY  / W SUMIE 4 ZESPOŁY/, NATOMIAST ZESPOŁY ,KTÓRE ZAJMĄ 2 i 3 MIEJSCA W GRUPIE STOCZĄ BARAŻE O 4 WOLNE MIEJSCA DO FINAŁÓW "SYSTEMEM NA KRZYŻ" TZN. ZWYCIĘZCY TYCH MECZY UZYSKAJĄ AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA - GRAMY TYLKO 1 SETA DO 20 PKT.

MECZ 1 -GRUPA 1 ZESPÓŁ 2  ZAGRA Z  ZESPOŁEM 3 Z GRUPY 2

MECZ 2 -GRUPA 1 ZESPÓŁ 3  ZAGRA Z  ZESPOŁEM 2 Z GRUPY 2

MECZ 3 -GRUPA 3 ZESPÓŁ 2  ZAGRA Z  ZESPOŁEM 3 Z GRUPY 4

MECZ 4 -GRUPA 3 ZESPÓŁ 2  ZAGRA Z  ZESPOŁEM 2 Z GRUPY 4

W FINALE WOJEWÓDZKIM WYSTĄPI 8 ZESPOŁÓW

REGULAMIN PÓŁFINAŁÓW:

  • GRAMY DO 2 WYGRANYCH SETÓW DO 15 PKT. /2 PKT. PRZEWAGI/, A 3 SET DO 11 PKT.
  • ZESPOŁOWI PRZYSŁUGUJE 1 CZAS ORAZ 1 ZMIANA /+POWROTNA/ W KAŻDYM SECIE
  • PUNKTACJA: 3 PKT./ ZWYCIĘSTWO 2:0/, 2 PKT. /ZWYCIESTWO 2:1/, 1 PKT./PORAŻKA 1:2/, 0 PKT. /PORAŻKA O:2/
  • POZOSTAŁE PRZEPISY ZGODNIE Z REGULAMINEM KINDER+SPORT 2019
  • O KOLEJNOŚCI DECYDUJĄ : DUŻE PKT, WYGRANE SETY, BILANS MAŁYCH PUNKTÓW

ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA WODY DO PICIA ORAZ PIŁEK NA ROZGRZEWKĘ

WSZYSTKIE SPRAWY SPORNE ROZSTRZYGA ORGANIZATOR.

PROSZĘ O PRZESŁANIE SCANU DRUKU ZGŁOSZENIOWEGO ZESPOŁU NA ADRES d.cholka@onet.pl do dnia ZAWODÓW

W ZAŁĄCZNIKU: ROZPISKA MECZY I PODZIAŁ ZESPOŁÓW, ZGODA, DRUK ZGŁOSZENIOWY/

ZZPS PWM DARIUSZ CHOLKA



Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz