ZZPS » Minisiatkówka dziewcząt i chłopców » KINDER + SPORT (dwójki dziewcząt) 02.04.2016 SP 74 ul. Seledynowa w Szczecinie

KINDER + SPORT (dwójki dziewcząt) 02.04.2016 SP 74 ul. Seledynowa w Szczecinie

2290

Kolejność miejsc 29 zespołów, które wzięły udział w turnieju:

  1.  SAPS Libero Banie I (Wiktoria Krajewska, Alicja Michalska, Justyna Werenkowicz )
  2. UKS Pogodno SP 48 I ( Weronika Bodys, Lena Wieczorek, Oliwia Saramak)
  3.  UKS Kasztanek SP 39 I ( Nikola Gahr, Dagmara Ziółkowska, Julia Raszczuk)
  4. UKS Orliki I SP 74 ( Anna Żak, Joanna Masztalerz, Zuzanna Miler)

5-6.  UKS Florian Szary I ( Wiktoria Podgórska, Wiktoria Kaźmierczak, Amelia Tumasz )

5-6.  UKS Kasztanek SP 39 III (Kornelia Rojek, Weronika Dudzińska)

7-8.  UKS Kasztanek SP 39 II (Natalia Misiak, Weronika Kapczyńska)

7-8. UKS Orliki IV SP 74 (Weronika Nowak, Aleksandra Majcher)

9-10. Orlik Krzywin II ( Daria Kowalska, Maria Dworzyńska)

9-10. SAPS Libero Banie II ( Oktawia Lasota, Klaudia Lewandowska )

  1. Orlik Krzywin I ( Joanna Sroka 177 cm, Wiktoria Czerwionka)
  2.  UKS Pogodno SP 48 III ( Aleksandra Dudek, Zuzanna Piotrowska, Oliwia Manista )
  3.  SP 12 przy ZS 15 ( Hanna Capar, Karolina Jurkiewicz )
  4.  UKS Pogodno SP 48 VI (Kornelia Bagińska, Oliwia Frąckowiak, Kalina Rzeszowska )
  5.  UKS Pogodno SP 48 V ( Martyna Pszczółkowska, Kamila Gos, Paula Jaszewska )
  6.  UKS Orliki III SP 74 (Aleksandra Grzebuła, Oliwia Łuszczaka)
  7. SAPS Libero Banie III (Dagmara Dudzińska, Nikola Łubiarz, Weronika Klimko )

18-20. UKS Pogodno SP 48 II ( Emilia Borysiak, Malwina Malkowska )

18-20.  SAPS Libero Banie IV ( Nikola Malik, Oliwia Bernard, Marta Weiland )

18-20.  SP 74 I   (Marika Piasecka, Nella Kusa)

  1. UKS Kasztanek SP 39 IV (Oliwia Sidorczuk, Karolina Żemajtis)
  2.  UKS Orliki II SP 74   ( Anna Świst, Maja Grabowska, Zuzanna Dembska)

23-25. UKS Florian Szary II ( Kamila Franciszak, Zuzanna Marchewka, Adrianna Gumowska)

23-25. Orlik Krzywiń III ( Nikola Łukian, Oliwia Sztuka )

23-25.   SP 74 III   (Martyna Wieczorek, Julia Tomasiewicz)

  1. SP 74 II     (Paulina Frąckowiak, OLimpia Sitek)
  2. UKS Pogodno SP 48 IV ( Martyna Michałek, Małgorzata Bajor, Oliwia Kacprzyk )
  3. UKS Kasztanek SP 39 V (Martyna Miaskowska, Małgorzata Matławska)
  4. Bukowe 29   (Patrycja Jędrzejewska, Julia Radomska)

Najlepszą zawodniczką turnieju została uznana :

Wiktoria Krajewska (SAPS Libero Banie I)        

Sędzia główny

Zbigniew Maciejewski


Protokóły sedziego głównego w plikach do pobrania (w załączniku).

Foto - Zbigniew Maciejewski



Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz