ZZPS » Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 81 in /home/zzps/domains/zzps.pl/public_html/index.php on line 184 » KOŁOBRZEG 10.03.2018 - PODSUMOWANIE II ETAPU / BARAŻY/ KINDER+SPORT 2018 W KAT. "CZWÓRKI" DZIEWCZĄT DLA REGIONU ŻÓŁTEGO.

KOŁOBRZEG 10.03.2018 - PODSUMOWANIE II ETAPU / BARAŻY/ KINDER+SPORT 2018 W KAT. "CZWÓRKI" DZIEWCZĄT DLA REGIONU ŻÓŁTEGO.

W dniu 10.03.2018 w Kołobrzegu odbył się II ETAP /BARAŻE/ KINDER+SPORT  w kat. "CZWÓRKI" dziewcząt dla rejonu żółtego. W turnieju wystartowało 7 zespołów. Zespoły rywalizowały o jedno wolne miejsce do Mistrzostw Województwa i aby go zdobyć trzeba było w tym turnieju okazać się najlepszym. Rywalizowano systemem "każdy z każdym". Od pierwszych meczy wiadomo było ,że o te miejsce będą rywalizować głównie dwa zespoły : SP 18 KOSZALIN ZESPÓŁ 1 i UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI ZESPÓŁ 1. Tak się złożyło ,że ostatni mecz turnieju był finałem z udziałem tych zespołów, które wcześniej wygrały wszystkie swoje mecze. Bardzo wyrównana walka trwała do stanu 10 :10, ale wtedy znakomitą zagrywką popisała się kołobrzeżanka - i ten zespół odskoczył na 4 punkty. Zdobytą przewagę w tym fragmencie meczu utrzymał juz do końca i po końcowym gwizdku mógł się cieszyć z wygranej /20 :13/ i awansu do Mistrzostw Województwa.

Zwycieski zespół UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI ZESPÓŁ 1 wystąpił w składzie : Gabrysia Wacko, Emila Zug, Nikola Michalak, Zuzia Kazaryn, Amelia Marczak i Martyna Sadowska - trener Piotr Bogdanowicz.

2 m-ce SP 18 KOSZALIN 1 - TRENER AGNIESZKA KACZMAREK

3 m-ce KPS CZAPLINEK 1 - TRENER KRZYSZTOF ROSIAK

4 m-ce SP 18 KOSZALIN 2 - TRENER AGNIESZKA KACZMAREK

5 m-ce KPS CZAPLINEK 2 - TRENER KRZYSZTOF ROSIAK

6 m-CE MKS VOLLEY SZCZECINEK - TRENER KAMIL FRĄCKOWSKI

7 m-ce UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI - TRENER PIOTR BOGDANOWICZ

Podziękowanie dla Kol. Piotra Bogdanowicza za przeprowadzenie turnieju oraz w jego imieniu serdeczne podziękowanie dla rodziców jego zawodniczek za wspaniałe ciasta, dla sędziów -zawodników UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI , dla Państwa Zug, którzy zawsze wspierają turnieje siatkarskie - tym razem były to smaczne słodkie babki dla uczestniczek i dla Pana Kamila Puzio za okazane wsparcie oraz Szkole Podstawowej nr6 w Kołobrzegu za drobne upominki dla wszystkich uczestniczek - Dziękujemy !!!

 


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA  KINDER+SPORT 2018 ODBĘDĄ SIĘ W WAŁCZU W DNIU 21.04.2018 /SOBOTA/. DO FINAŁÓW AWANSOWAŁY :

G.A. - UKS VOLLEY WAŁCZ ZESPÓL 1, G.A.- VOLLEY WAŁCZ ZESPÓŁ 2, UKS POGODNO SZCZECIN ZESPÓŁ 1, UKS ORLIKI -SP74 SZCZECIN ZESPÓŁ 1, UKS KASZTANEK  - SP 39 SZCZECIN ZESPÓŁ , UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI ZESPÓŁ 1. 

 

W załączniku tabela wyników

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

 Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz