ZZPS » Minisiatkówka dziewcząt i chłopców » KOŁOBRZEG 12.05.2018 /SOBOTA/ - FINAŁ KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW O MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

KOŁOBRZEG 12.05.2018 /SOBOTA/ - FINAŁ KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW O MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Finał KINDER+SPORT 2018 MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO w kat. "TRÓJKI" DZIEWCZAT i CHŁOPCÓW, odbędzie się w dniu 12.05.2018/SOBOTA/ w Kołobrzegu.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju finałowego jest Kol. Piotr Bogdaanowicz.

miejsce rozgrywek - Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu

                                  ul. Poznańska 9

odprawa techniczna  godz. 9.00 -9.50

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU GODZ.15.00


SKŁAD UCZESTNIKÓW

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

FINAŁ KINDER+SPORT 2018 – 12.05.2018KOŁOBRZEG

KAT.”TRÓJKI” DZIEWCZĄT

  1. UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI 1 – TR. PIOTR BOGDANOWICZ
  2. UKS KASZTANEK SP 39 SZCZECIN 1 – TR. BARBARA NAGUSZEWSKA
  3. SP 18 KOSZALIN 1 – TR. MACIEJ OSTASZEWSKI
  4. UKS GOLCZEWITA GOLCZEWO – TR. TOMASZ BARTNICZUK
  5. SAPS LIBERO BANIE - TR. IZABELA WOŁOSZYN
  6. UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 1 – TR. AGNIESZKA NIEFIEDOWICZ
  7. UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN – TR. MAŁGORZATA WROŃSKA
  8. SP 18 KOSZALIN 2 – TR. MACIEJ OSTASZEWSKI

KAT.”TRÓJKI” CHŁOPCÓW

  1. SSPnr1 BRONEK KOSZALIN 1 – TR. JAROSŁAW PIOTROWSKI
  2. LUKS ORLIK KRZYWIN – TR. PIOTR WAYDYK
  3. KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA KOSZALIN – TR. DARIUSZ BRYŁA
  4. SP 6 KOŁOBRZEG 1 – TR. DARIUSZ CHOLKA
  5. KS STOCZNIA M&W DARŁOWO 1 – TR. EDMUND SURDEL
  6. UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 1– TR. ŁUKASZ CYGAN
  7. UKS OLIMPIJCZYK DRAWSKO POMORSKIE 1 – TR. PIOTR ŁUCZAK
  8. SSPnr1 BRONEK KOSZALIN 3 – TR. JAROSŁAW PIOTROWSKI

Mecze będą rozgrywane naprzemiennie dziewczeta -chłopcy na czterech boiskach / szczegółowa rozpiska w załączniku/.

WSZYSKIE MECZE BĘDĄ SĘDZIOWANE PRZEZ SĘDZIÓW ZWIĄZKOWYCH ZZPS.

NAGRODY:

M-CA 1-3 DYPLOMY, MEDALE , PUCHARY I NAGRODY KINDER+SPORT

M-CA 4-6 NAGRODY ZZPS /PRYWATNY DARCZYŃCA/

MVP -STATUETKA ,DLA NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA I ZAWODNICZKI /PRYWATNY DARCZYŃCA/, NAGRODA RZECZOWA ESPADON I STOCZNIA SZCZECIN

DYPLOM UZNANIOWY DLA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW Z KAŻDEGO ZESPOŁÓW

PUCHARY ZA M-CA 1-3 NA WSZYSTKIE FINAŁY UFUNDOWAŁ - ROBERT POCHANKE SPORT VALUE

DODATKOWE NAGRODY NIESPODZIANKI UFUNDOWALI :

UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI, JANTAR, PIEKARNIA WIERZBOWSCY, SPORTPLUS SZCZECIN

W załącznikach rozpiska meczy i tabela wyników

ZZPS Dariusz Cholka



Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz