ZZPS » Aktualności » KONSULTACJA WOJEWÓDZKA S.O.S. Police 17.10.2019 – chłopcy r. 2006

KONSULTACJA WOJEWÓDZKA S.O.S. Police 17.10.2019 – chłopcy r. 2006

KONSULTACJA WOJEWÓDZKA S.O.S. Police 17.10.2019 – chłopcy r. 2006

Siatkarskie Ośrodki Szkolne działające przy Polskim Związku Piłki Siatkowej, organizują Drugą Konsultację Wojewódzką dla chłopców z rocznika 2006.

Pierwsza odbyła się 09 marca br. i była selekcją do Konsultacji Regionalnej – Piła 08-09.04.2019.

Powyższa Konsultacja będzie kolejnym etapem selekcyjnym do szkolenia w Kadrze Narodowej r. 2006 U-12.

Dlatego też zwracamy się do przedstawicieli Klubów, Szkół oraz instytucji zajmujących się szkoleniem w piłce siatkowej do udziału swoich zawodników w/w Konsultacji.

Konsultacja odbędzie się w obiektach sportowych Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach w dniu 17.10.2019 (czwartek) w godz. 11 – 16. Dla uczestników Konsultacji przewidziany jest posiłek w formie obiadu. Wyznaczeni i zatwierdzeni przez Koordynatora Wojewódzkiego zawodnicy powinni zabrać na Konsultację: - Sprzęt sportowy – treningowy tj. obuwie na halę, spodenki, koszulkę, itp. - Dokument tożsamości ze zdjęciem - Badania lekarskie (aktualne) lub Oświadczenie rodziców (zawody).

Podczas Konsultacji zostaną przeprowadzone Testy sprawnościowe, pomiary somatyczne oraz trening oceniający potencjał techniczny zawodników. Testy motoryczne to: skok w dal z miejsca, wyskok dosiężny oraz zasięg stojąc, bieg o charakterze sprawnościowo - szybkościowym tzw. „Koperta”, Rzut piłką lekarską 2 kg. z nad głowy, bieg charakterze wytrzymałościowym „Beep Test”. Testy techniczne to: Odbicia o ścianę sposobem górnym, Odbicia o ścianę sposobem dolnym, odbicia w kole na przemian sposobem górnym – dolnym, uderzenie piłki po koźle do ściany (imitacja zbicia piłki) – Załącznik

Zgłoszenia indywidualne do udziału w Konsultacji proszę kierować do Koordynatora Wojewódzkiego S.O.S. p. Zdzisława Gogola pod numer tel. 601 77 77 04 lub mailem na adres: dzidek@o2.pl do dnia 15.10.2019 do godz. 22:00. Po zaakceptowaniu zgłoszonego zawodnika na Konsultację zostanie przesłany okolicznościowy druk Powołania PZPS/SOS.

Koordynator Wojewódzki Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

mgr Zdzisław Gogol

w zalaczniku treść pisma

zamieścił D.Cholka


Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz