ZZPS » KONSULTACJA WOJEWÓDZKA S.O.S dla chłopców r. 2008  

KONSULTACJA WOJEWÓDZKA S.O.S dla chłopców r. 2008  

 

        Siatkarskie Ośrodki Szkolne działające przy Polskim Związku Piłki Siatkowej, organizują Konsultację Wojewódzką dla chłopców z rocznika2008.

 

          Powyższa Konsultacja jest etapem selekcyjnym do szkolenia w Kadrze Narodowej 2008 U-12. Dlatego też zwracamy się do przedstawicieli Klubów, Szkół oraz instytucji zajmujących się szkoleniem wpiłce siatkowej do udziału swoich zawodników w/w Konsultacji.

 Konsultacja odbędzie się w obiektach sportowych Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach w dniu 12.05.2021 (środa) w godz. 11 – 16.

Dla uczestników Konsultacji przewidziany jest posiłek w formie obiadu lub bufetu.

 

          Wyznaczeni i zatwierdzeni przez Koordynatora zawodnicy powinni zabrać na Konsultację:

 

          - Sprzęt sportowy – treningowy tj. obuwie na halę, spodenki, koszulkę, itp.

          - Dokument tożsamości ze zdjęciem

          - Badania lekarskie (aktualne) lub Oświadczenie rodziców o stanie zdrowia (zawody).

 

Podczas Konsultacji zostaną przeprowadzone Testy sprawnościowe, pomiary somatyczne oraz trening oceniający potencjał techniczny zawodników.

 

Testy motoryczne to: skok w dal z miejsca, wyskok dosiężny oraz zasięg stojąc, bieg o charakterze sprawnościowo - szybkościowym tzw. „Koperta”, Rzut piłką lekarską 2 kg. za głowy, ewentualnie – bieg o  charakterze wytrzymałościowym „Beep Test”.

 

Testy techniczne to:Odbicia piłką o ścianę sposobem górnym, Odbicia piłką o ścianę sposobem dolnym, odbicia w kole na przemian sposobem górnym – dolnym, uderzenie piłki po koźle do ściany (imitacja zbicia piłki)

 

Zgłoszenia indywidualne do udziału w Konsultacji proszę kierować do KoordynatoraRegionalnego S.O.S. p. Zdzisława Gogola pod numer tel. 601 77 77 04 lub mailem na adres: zgogol@pzps.plldo dnia 05.05.2021(środa) do godz. 20:00. Osoby zatwierdzone na w/w Konsultację zostaną powiadomieni poprzez trenera / opiekuna wskazanego w druku Zgłoszenia.

 

Po zaakceptowaniu zgłoszonego zawodnika na Konsultację zostanie przesłany okolicznościowy druk Powołania PZPS/SOS.Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz