ZZPS » Kandydat na Trenera Reprezentacji Polski Gościem Kursokonferencji Licencyjnej ZZPS 2016.

Kandydat na Trenera Reprezentacji Polski Gościem Kursokonferencji Licencyjnej ZZPS 2016.

W dniu 30 września br. odbyła się w Szzcecinie Kursokonferencja Licencyjna ZZPS dla Trenerów, Instruktorów oraz Nauczycieli. Jak widać było na Sali Konferencyjnej frekwencja była znakomita bo zgromadzonych szkoleniowców było 61 ! Na pewno duży wpływ na to miała obsada prelegentów wśród , których byli Ferdinando De Giorgi (trener ZAKSY Kędzierzyn Koźle) , Ssebastian Świderski (Prezes i były zawodnik ZAKSA KK), Krzysztof Felczak - Trener Kadry B Polski , Koordynator S.O.S. oraz Michał- Mieszko Gogol - trener Kadry Polski do lat 23 i II trener "Espadonu" Szczecin.

Warto dodać, iż Ferdinando De Giorgi jest obecnie kandydatem na Trenera męskiej Reprezentacji Polski Seniorów.

Uczestnicy Kursokonferencji otrzymali Certyfikaty oraz Deski Trenerskie do wsparcia podczas codziennej pracy szkoleniowej. Ukonorowaniem Kursokonferencji była obserwacja zawodów Plus Ligi (inauguracja sezonu 2016/17) pomiędzy zespołami KS "ESPADON" Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle.

Powyższe Szkolenie zostało zorganizowane dzięki inicjatywie i zaangażowaniu Przewodniczącego Wydziału Szkolenia ZZPS i Szefa Rady Trenerów Polskiego Związku Piłki Siatkowej -p. Zdzisława Gogola. To On od wielu lat jest głównym pomysłodawcą wszelkich działań podnoszących kwalifikacje trenerów w naszym regionie. Tak profesjonalne Szkolenie to wyraz troski o sprawy szkolenowe w naszym związku i naszych trenerów. 


Wśród Prelegentów byli także nasi szkoleniowcy. Tym razem o swoich przemyśleniach i drodze do sukcesu opowiadali trenerzy mini siatkówki z Gryfic i Goleniowa- Anna Gołębiowska i Przemysław Melnik.  Dla przypomnienia - zespół "połączonych sił" zawodniczek w kategorii "Czwórek" dziewcząt zajął I miejsce w Finale Ogólnopolskim "Kinder+Sport", który to Turniej odbył się w Częstochowie na początku lipca br.

Podczas obrad Kursokonferencji omawiana była takża inicjatywa powstania Wydziału Trenerskeigo PZPS, który ma zajmować sie szeroko pojętą działalnością wspierającą rozwój Polskich Trenerów. Prelegentem w tym temacie był Zdzisław Gogol - Przewodniczący Wydz. Trenerskiego PZPS.

Kolejnym działaniem była organziacja rozgrywek ZZPS w sezonie 2016/17, o której opowiadał Przewodniczący Wydziału Rozgrywek ZZPS - p. Maciej Maciejewski. ZG  Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz