ZZPS » Aktualności » Kluby Sportowe ZZPS

Kluby Sportowe ZZPS

160415

Szanowni Państwo, decyzją Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zebrania ZZPS w dniu 11.04.2016 roku, dokonano zmian organizacyjnych w ZZPS. Delegaci i Delegatki  w głosowaniu zgodnym ze statutem postanowili o zmianie Prezesa Zarządu, Członków Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej ZZPS.

Kończąc kierowanie Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Siatkowej  i wyrażonym przez Delegatów  i Delegatki 100% absolutorium (75 osób głosujących) za kadencję 2012-2016,  DZIĘKUJĘ za współpracę, za pozytywne relacje z wieloma z Was, a przede wszystkim  za okazałą życzliwość w ramach naszych kontaktów przy realizacji projektu, którym jest nasza wspólna pasja – piłka siatkowa, za pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz doradzanie w bieżących sprawach organizacyjnych naszego stowarzyszenia.

Wśród Was są osoby o których mogę powiedzieć, że po prostu są ... Ale są też takie z których jestem dumny bo poznałem Prawdziwych Przyjaciół, którym nie są obce takie słowa jak, wsparcie czy wzajemne zaufanie. 

Życzę nowo wybranemu Zarządowi oraz Prezesowi ZZPS najkorzystniejszych decyzji dla członków statutowych ZZPS, owocnych kontaktów z PZPS oraz z podmiotami współpracującymi przy realizacji założonych planów na kadencję 2016-2020.

Pozostający ze sportowym pozdrowieniem.

Janusz  Kamiński

Szczecin 15.04.2016


Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz