ZZPS » Aktualności » Komunikat organizacyjny dotyczący pracy biura Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej

Komunikat organizacyjny dotyczący pracy biura Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej

 Szanowni Państwo  w związku z bardzo trudną sytuacją zdrowotną naszego kolegi Wojciecha Klęsk oraz zbliżającymi się rozgrywkami sezonu 2015/16 w ZZPS a przede wszystkim w trosce o ich profesjonalne przygotowanie od strony sportowo-administracyjnej informujemy, że Prezydium Zarządu  ZZPS powierzyło Pani Joannie Radeckiej (Stępińskiej) prowadzenie biura ZZPS w miejsce czasowej nieobecności Pana Wojciecha Klęsk.


 Biuro znajdujące się w Szczecinie al. Wojska Polskiego 246, pokój 19 (email; zzpsiat@wp.pl tel./fax 91 439 55 17, 91 439 55 16) czynne będzie w poniedziałek i środę w godzinach 16.00 -18.00 (po uzgodnieniu telefonicznym, tel. 603-223-444) oraz wtorek i czwartek w godzinach 10.00 -13.00. Prosimy wszelką korespondencję, zgłoszenia do rozgrywek oraz dokumenty meczowe kierować na w/w adres. Prosimy także o większą aktywność związaną z czytaniem naszej strony www.zzps.pl, na której będziemy aktualizować bieżące komunikaty.

W dalszym ciągu funkcjonować będzie również Delegatura w Koszalinie, która zajmować się będzie w szczególności finansową obsługą ZZPS oraz siatkówką plażową, a także świadczyć będzie pomoc w zakresie prowadzonych rozgrywek w tym zabezpieczenia obsady sędziowskiej w okręgu koszalińskim.

Najbliższy okres ZZPS wykorzysta na korespondencję z klubami w sprawie rozgrywek, przygotowanie spotkań z przedstawicielami klubów ZZPS w sprawie organizacji rozgrywek w sezonie 2015/16 we wszystkich kategoriach wiekowych oraz przygotowanie spotkań dotyczących szkoleń wydziału sędziowskiego, szkoleń trenerskich w tym pozyskania licencji uprawiających do prowadzenia zespołów, zgodnie z wytycznymi PZPS.Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz