ZZPS » Strefa rozgrywek » Liga Wojewódzka KADETEK Sezon 2015/16

Liga Wojewódzka KADETEK Sezon 2015/16

1.  PSPS Chemik Police
2. 
UKS OPP Powiat Kołobrzeski
3. 
SMS Piątka-Spójnia Stargard
4. 
UKS Libero Wałcz
5. 
UKS Pomorzanie Szczecin
6. 
KS Stocznia Darłowo M&W
7. 
UKS Osiemnastka Szczecin
8. 
UKS Barnim Goleniów


Wyniki i tabela aktualna na 8 lutego 2016 roku.

I runda

10/11-10-2015

  1. PSPS Chemik Police vs UKS Barnim Goleniów   0:3(19:25,16:25,20:25)
  2. UKS OPP Powiat Kołobrzeski vs UKS Osiemnastka Szczecin   3:0(25:19,25:21,25:14)
  3. SMS Piątka Stargard vs KS Stocznia Darłowo M&W (przełożony na 14.11.2015 brak zgody WR) 3:2   (18:25, 25:15 , 24 :26, 25 :23 , 15.:13)

17/18-10-2015

  1. UKS Barnim Goleniów vs UKS Pomorzanie Szczecin 3:2 (25:17,25:19,16:25,21:25,16:14)
  2. UKS Osiemnastka Szczecin vs SMS Piątka Stargard 3:0(25:15,25:12,25:22)
  3. PSPS Chemik Police vs UKS OPP Powiat Kołobrzeski   1:3 (25:22,19:25,21:25,15:25)

24/25-10-2015

  1. UKS OPP Powiat Kołobrzeski vs UKS Barnim Goleniów  (przełożony na 28.11.2015 zgoda WR)3:0(25:17,25:19,25:19)
  2. SMS Piątka Stargard vs PSPS Chemik Police  2:3(11:25,25:21,26:24,15:25,9:15)
  3. UKS Pomorzanie Szczecin vs KS Stocznia Darłowo M&W (przełożony na 21/22.11.2015 zgoda WR) 3:0(25:10,:25:19,25:23)

7/8-11-2015

  1. UKS Barnim Goleniów vs KS Stocznia Darłowo M&W 3:1(25:12,25:21,24:26,25:21)
  2. UKS Osiemnastka Szczecin vs UKS Pomorzanie Szczecin 3:2(25:22,25:17,14:25,16:25,16:14) (przełożony na 6.11.2015 zgoda WR)
  3. UKS OPP Powiat Kołobrzeski vs SMS Piątka Stargard 3:0(25:16,25:15,25:19)

14/15-11-2015

  1. SMS Piątka Stargard vs UKS Barnim Goleniów  0:3 (21:25, 10 :25, 7 :25)
  2. UKS Pomorzanie Szczecin vs PSPS Chemik Police  3:0(25:20,25:19,25:18)
  3. KS Stocznia Darłowo M&W vs UKS Osiemnastka Szczecin  0:3 (8:25, 14:25, 15:25)

21/22-11-2015

  1. UKS Barnim Goleniów vs UKS Osiemnastka Szczecin 2:3 (18 :25, 25:17, 19:25 , 26:24 , 12:15)
  2. PSPS Chemik Police vs KS Stocznia Darłowo M&W 3:1(25:22,19:25,28:30,19:25)
  3. UKS OPP Powiat Kołobrzeski vs UKS Pomorzanie Szczecin 0:3(20:25,19:25,18:25)

28/29-11-2015

  1. UKS Pomorzanie Szczecin vs SMS Piątka Stargard 3:1 (25:22, 22:25, 25:18, 25:8)
  2. KS Stocznia Darłowo M&W vs UKS OPP Powiat Kołobrzeski 0:3 (17:25, 25:27, 9:25)
  3. UKS Osiemnastka Szczecin vs PSPS Chemik Police 0:3 (21:25,22:25, 24:26)

II runda

5/6-12-2015

  1. UKS Barnim Goleniów vs PSPS Chemik Police 3:0(25:22,25:21,25:15)
  2. UKS Osiemnastka Szczecin vs UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:0(25:18,25:22,25:17)
  3. 24. KS Stocznia Darłowo vs SMS Piątka Stargard 3:1(25:17,25:18,22:25,25:15)

12/13-12-2015

  1. UKS Pomorzanie Szczecin vs UKS Barnim Goleniów 3:0(25:12,25:22,25:18)
  2. SMS Piątka Stargard vs UKS Osiemnastka Szczecin 0:3 (14:25, 20:25, 21:25)
  3. UKS OPP Powiat Kołobrzeski vs PSPS Chemik Police  3:0 (25:9, 25:9, 25:22)

19/20-12-2015

  1. UKS Barnim Goleniów vs UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:2 (25:20, 25:22 ,16:25, 20:25, 15:11)
  2. PSPS Chemik Police vs SMS Piątka Stargard 3:2(25:19,19:25,25:22,22:25,15:11)
  3. KS Stocznia Darłowo M&W vs UKS Pomorzanie Szczecin (przełożony na 16/17.01.2016 zgoda WR) 0:3 (12:25, 22:25, 12:25)

9/10-01-2016

  1. KS Stocznia Darłowo M&W vs UKS Barnim Goleniów  3:2 (13:25, 17:25, 25:21, 27:25, 15:10)
  2. UKS Pomorzanie Szczecin vs UKS Osiemnastka Szczecin 0:3 (19:25, 15:22, 22:25)
  3. SMS Piątka Stargard vs UKS OPP Powiat Kołobrzeski 0:3 (18:25, 10:25, 22:25)

16/17-01-2016

  1. UKS Barnim Goleniów vs SMS Piątka Stargard  3:0 (25:13, 25:6, 25:13)
  2. PSPS Chemik Police vs UKS Pomorzanie Szczecin 1:3 (19:25, 19:25, 26:24, 10:25)
  3. UKS Osiemnastka Szczecin vs KS Stocznia Darłowo M&W  3:0 (25:15, 25:22, 25:12)

23/24-01-2016

  1. UKS Osiemnastka Szczecin vs UKS Barnim Goleniów 3:2 (21:25, 25:6, 25:16, 21:25, 15:13)
  2. KS Stocznia Darłowo M&W vs PSPS Chemik Police 3:1 (25:21, 21:25, 25:21, 25:20)
  3. UKS Pomorzanie Szczecin vs UKS OPP Powiat Kołobrzeski  3:1 (21:25, 25:18, 25:9, 25:12)

30/31-01-2016

  1. SMS Piątka-Spójnia Stargard vs UKS Pomorzanie Szczecin 0:3 (9:25, 9:25, 12:25) - zmiana miejsca rozgrywania? – brak zgody WR!
  2. UKS OPP Powiat Kołobrzeski vs KS Stocznia Darłowo M&W  3:1 (25:13, 25:20, 24:26, 26:24)
  3. PSPS Chemik Police vs UKS Osiemnastka Szczecin  0:3 (18:25, 23:25, 19:25) zgoda WR na przełożenie terminu na 21 stycznia 2016)

(-) Adrian Kouchan



Pliki do pobrania

KADETKI - Finał!

9045

MVP - Alina Bartkowska

Najlepsza rozgrywająca- Zofia Szczotkiewicz

               atakująca - Oliwia Bałuk

               przyjmująca - Zuzanna Szperlak

               blokująca - Karolina Stróżyk

               libero  - Martyna Piszcz.

Najpepsza w zespole OPP Kołobrzeg - Karolina Ślusarska

                               UKS Pomorzanie Szczecin - Paulina Sacewicz

                               PSPS Chemik Police - Olga Markiewicz

                               UKS Libero Wałcz - Natalia KIbitlewska

(-) Krystyna Filipiak

Foto od organizatora.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz