ZZPS » Strefa rozgrywek » Liga Wojewódzka MŁODZICZEK Sezon 2015/16

Liga Wojewódzka MŁODZICZEK Sezon 2015/16

ZZPS

1. UKS Libero Wałcz
- wicemistrz Polski sezonu 2013/2014,
7 miejsce w sezonie 2012/2013  
  2.  UKS Libero II Wałcz 
  3. 
UKS Barnim Goleniów
  4. 
UKS Osiemnastka Szczecin
  5. 
MKS Koszalin 
  6. 
I SMS Piątka Stargard 
  7. 
II SMS Piątka Stargard 
  8. 
PSPS Chemik Police
  9. 
UKS OPP Powiat Kołobrzeski 
10. 
UKS Pomorzanie Szczecin
11. 
MKS Mieszko Połczyn-Zdrój 
12. 
SAPS Libero Banie 
13. 
UKS Bukowe 29 
14. 
Plas Gryfice
15. 
Gryf Szczecinek 


Ćwierćfinały:   

GRUPA A1

  1. UKS Libero Wałcz
  2. UKS POMORZANIE SZCZECIN
  3. Gryf Arena PLAS Gryfice
I TURNIEJ 23/24.01.16, GOSPODARZ UKS LIBERO WAŁCZ

    1.UKS POMORZANIE SZCZECIN     4             4:0

  1. UKS LIBERO WAŁCZ                  3             2:2
  2. GRYF ARENA PLAS GRYFICE       2             0:4

 

II TURNIEJ 21/22.02.16, GOSPODARZ UKS POMORZANIE SZCZECIN

III TURNIEJ 27/28.02.16, GOSPODARZ GRYF ARENA PLAS GRYFICE

 

KLASYFIKACJA OGÓLNA

    1. UKS POMORZANIE SZCZECIN       4             4:0

  1. UKS LIBERO WAŁCZ                     3             2:2
  2. GRYF ARENA PLAS GRYFICE          2             0:4

 

GRUPA A2

  1. SAPS LIBERO BANIE
  2. MKS KOSZALIN
  3. UKS BUKOWE 29 SZCZECIN

 

I TURNIEJ 23/24.01.16, GOSPODARZ SAPS LIBERO BANIE

  1. SAPS LIBERO BANIE                    4            4:1
  2. UKS BUKOWE 29 SZCZECIN         3            3:3
  3. MKS KOSZALIN                           2            1:4

 

II TURNIEJ 21/22.02.16, GOSPODARZ MKS KOSZALIN

III TURNIEJ 27/28.02.16, GOSPODARZ UKS BUKOWE 29 SZCZECIN

 

KLASYFIKACJA OGÓLNA

  1. SAPS LIBERO BANIE                   4              4:1
  2. UKS BUKOWE 29 SZCZECIN        3              3:3
  3. MKS KOSZALIN                          2              1:4

 

GRUPA B1

  1. UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI
  2. . UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN
  3. SMS I PIĄTKA STARGARD

 

 

I TURNIEJ 23/24.01.16, GOSPODARZ UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI

  1. UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN                       4             4:1         
  2. UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI                    3             2:3

    3.SMS I PIĄTKA STARGARD                               2             2:4

 

II TURNIEJ 21/22.02.16, GOSPODARZ UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN

III TURNIEJ 27/28.02.16 GOSPODARZ SMS I PIĄTKA STARGARD

 

KLASYFIACJA OGÓLNA

  1. UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN                     4             4:1         
  2. UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI                  3             2:3

    3.SMS I PIĄTKA STARGARD                             2             2:4

 

GRUPA B2

  1. UKS Barnim Goleniów
  2. MKS Mieszko Połczyn Zdrój
  3. PSPS CHEMIK POLICE

  

I Turniej 23/24.01.16

1.UKS BARNIM GOLENIÓW                 4             4 : 1

2.PSPS CHEMIK POLICE                      3             3 : 3

3.MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ        2             1 : 4

II Turniej 21/22.02.16, Gospodarz MKS Mieszko Połczyn Zdrój             

III Turniej 27/28.02.16, Gospodarz PSPS CHEMIK POLICE

 

Klasyfikacja po I turnieju

1. UKS BARNIM GOLENIÓW                 4              4 : 1

2. PSPS CHEMIK POLICE                     3              3 : 3

3. MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ        2               1 : 4



Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz