ZZPS » STREFA ROZGRYWEK » MŁODZICZKA 2021/2022

MŁODZICZKA 2021/2022

TABELA MŁODZICZKA 2021/2022
MSC ZESPÓŁ PUNKTY ILOŚĆ SPOTKAŃ Wygr./Przegr. SETY Stosunek setów MAŁE PUNKTY Stosunek Małych Punktów
1  UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin I              
2  UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin II              
3  PSPS CHEMIK Police              
4 UKS SMS Police              
5  UKS LIBERO Banie              
6  UKS BUKOWE Szczecin przy SP 74              
7  UKS BARNIM Goleniów              
8  KS SPÓJNIA Stargard              
9  AMPS Kołobrzeg              
10  UKS OPP POWIAT Kołobrzeski              
11 STS KOSPEL/SP18 KOSZALIN               
12 KS STOCZNIA DARŁOWO I              
13  KS STOCZNIA DARŁOWO II              
14 G.A. UKS VOLLEY Wałcz              
15 GTS SP3 PLAS GRYFICE I              
16 GTS SP3 PLAS GRYFICE II              


 

TERMIN

GOSPODARZ TURNIEJU

NR MECZU GOSPODARZ GOŚĆ

WYNIK

UWAGI

      TURNIEJE PREELIMINACYJNE  GRUPA A1-A2
  09.10.2021r.   GTS SP3 PLAS GRYFICE 1 (B1) AMPS KOŁOBRZEG GTS SP3 PLAS GRYFICE I   1:2 (18, -22, -12)
 2 (B2) UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI GTS SP3 PLAS GRYFICE II  2:1 (-20, 17, 11)
3 (B1) STS KOSPEL/SP18 KOSZALIN KS STOCZNIA DARŁOWO II  2:0 (9, 3)
4 (B2) KS STOCZNIA DARŁOWO I G.A. UKS VOLLEY WAŁCZ  0:2 (-13, -10)
5 (B1) GTS SP3 PLAS GRYFICE I KS STOCZNIA DARŁOWO II 2:0 (15, 12)
6 (B2) GTS SP3 PLAS GRYFICE II G.A. UKS VOLLEY WAŁCZ  0:2 (-7, -12)
7 (B1) AMPS KOŁOBRZEG STS KOSPEL/SP18 KOSZALIN 1:2 (-17, 25, -8)
8 (B2) UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI KS STOCZNIA DARŁOWO I 1:2 (22, -10, -8)
9 (B1) STS KOSPEL/SP18 KOSZALIN GTS SP3 PLAS GRYFICE I  2:0 (9, 14)
10 (B2)  KS STOCZNIA DARŁOWO I GTS SP3 PLAS GRYFICE II  2:0 (21, 21)
11 (B1) KS STOCZNIA DARŁOWO II AMPS KOŁOBRZEG 0:2 (-9, -9)
12 (B2) G.A. UKS VOLLEY WAŁCZ UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI 2:0 (7, 16)
10.10.2021r.  UKS SMS POLICE 1 (A1)  UKS POMORZANIE-POGODNO SZCZECIN I UKS LIBERO BANIE 2:0 (16, 18) GRUPA B1-B2
 2 (A2)  UKS POMORZANIE-POGODNO SZCZECIN II UKS BUKOWE SZCZECIN PRZY SP 74  2:0 (19, 19)
3 (A1)  PSPS CHEMIK POLICE UKS BARNIM GOLENIÓW  0:2 (-1, -8)
4 (A2) UKS SMS POLICE KS SPÓJNIA STARGARD 2:0 (0, 0) v.o.
5 (A1)  UKS LIBERO BANIE UKS BARNIM GOLENIÓW 0:2 (-16, -15)
6 (A2)  UKS BUKOWE SZCZECIN PRZY SP 74  KS SPÓJNIA STARGARD 2:0 (0, 0) v.o.
7 (A1) UKS POMORZANIE-POGODNO SZCZECIN I PSPS CHEMIK POLICE 2:0 (4, 2)
8 (A2) UKS POMORZANIE-POGODNO SZCZECIN II UKS SMS POLICE 0:2 (-16, -17)
9 (A1) PSPS CHEMIK POLICE UKS LIBERO BANIE 0;2 (-10, -2)
10 (A2)  UKS SMS POLICE UKS BUKOWE SZCZECIN PRZY SP 74 2:0 (14, 7)
11 (A1)  UKS BARNIM GOLENIÓW UKS POMORZANIE-POGODNO SZCZECIN I 0:2 (-14, -17)
12 (A2)  KS SPÓJNIA STARGARD UKS POMORZANIE-POGODNO SZCZECIN II 0:2 (0, 0) v.o. 
      I LIGA A Turniej 1  

Zwycięstwo - 3 pkt.

Przegrana - 2 pkt.

24.10.2021 r.

godz. 10:00

G.A. UKS VOLLEY WAŁCZ   1 G.A. UKS VOLLEY WAŁCZ UKS SMS POLICE   
 2 UKS SMS POLICE UKS POMORZANIE-POGODNO SZCZECIN I   
3 UKS POMORZANIE-POGODNO SZCZECIN I G.A. UKS VOLLEY WAŁCZ   
    I LIGA B Turniej 1        

Zwycięstwo - 3 pkt.

Przegrana - 2 pkt.

24.10.2021r.

godz. 11:00

sala SP 18,

ul. Staszica 6

STS KOSPEL/SP18 KOSZALIN   4 STS KOSPEL/SP18 KOSZALIN   UKS BARNIM GOLENIÓW  
 UKS BARNIM GOLENIÓW UKS POMORZANIE-POGODNO SZCZECIN II    
 UKS POMORZANIE-POGODNO SZCZECIN II STS KOSPEL/SP18 KOSZALIN   
II LIGA A Turniej 1

Zwycięstwo - 2 pkt.

Przegrana - 1 pkt.

 

24.10.2021

godz. 10:00

Hala Milenium

ul. Łopuskiego 36

 AMPS KOŁOBRZEG  7 AMPS KOŁOBRZEG  GTS SP3 PLAS GRYFICE I  
 8  GTS SP3 PLAS GRYFICE I KS STOCZNIA DARŁOWO I   
 9  KS STOCZNIA DARŁOWO I AMPS KOŁOBRZEG   
II LIGA B Turniej 1 

24.10.2021 r.

godz. 14:00

SP nr 6,

ul. Poznańska 7

UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI  10   UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI UKS BUKOWE SZCZECIN  

Zwycięstwo - 2 pkt.

Przegrana - 1 pkt.

11   UKS BUKOWE SZCZECIN  UKS LIBERO BANIE  
12   UKS LIBERO BANIE UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI   
III LIGA Turniej 1

 24.10.2021 r.

godz. 10:00

Gryf Arena, ul. Piłsudskiego 35

GTS SP 3 PLAS II GRYFICE 13  KS SPÓJNIA STARGARD  KS STOCZNIA DARŁOWO II   

Zwycięstwo - 1 pkt.

Przegrana - 0 pkt.

14   GTS SP 3 PLAS GRYFICE II  PSPS CHEMIK POLICE  
15  ZWYCIĘZCA (13) ZWYCIĘZCA (14)   
16   PRZEGRANY (13) PRZEGRANY (14)   
I LIGA A Turniej 2
13/14.11.2021             
       
       
I LIGA B Turniej 2
13/14.11.2021             
       
       
II LIGA A Turniej 2
13/14.11.2021             
       
       
II LIGA B Turniej 2
 13/14.11.2021            
       
       
III LIGA Turniej 2
13/14.11.2021            
       
       
       
I LIGA A Turniej 3
27/28.11.2021             
       
       
I LIGA B Turniej 3
27/28.11.2021             
       
       
II LIGA A Turniej 3
27/28.11.2021             
       
       
II LIGA B Turniej 3
 27/28.11.2021            
       
       
III LIGA Turniej 3
 27/28.11.2021            
       
       
       
I LIGA A Turniej 4
04/05.12.2021             
       
       
I LIGA B Turniej 4
04/05.12.2021             
       
       
II LIGA A Turniej 4
 04/05.12.2021            
       
       
II LIGA B Turniej 4
 04/05.12.2021            
       
       
III LIGA Turniej 4
 04/05.12.2021            
       
       
       
I LIGA A Turniej 5
   15/16.01.2022                
       
       
I LIGA B Turniej 5       
   15/16.01.2022                
       
       
II LIGA A Turniej 5       
 15/16.01.2022            
       
   


Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz