ZZPS » Strefa rozgrywek » Minisiatkówka dziewcząt i chłopców

Minisiatkówka dziewcząt i chłopców

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - SIATKARSKIE WAKACJE 2018 Z MAŁGORZATĄ GLINKĄ

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - SIATKARSKIE WAKACJE 2018 Z MAŁGORZATĄ GLINKĄ.

Na prośbę P. Arka Niefiedowicza -zamieszczamy poniżej ofertę dotyczącą siatkarskich wakacji.

Jest nam niezmiernie miło ,że w naszym województwie istnieje taka inicjatywa , która jest skierowana do najmłodszych adeptów siatkówki. Festiwal od wielu lat cieszy się bardzo dobrą opinią, a uczestniczące w nich zespoły osiągają znaczące sukcesy w rywalizacji sportowej.

czytaj więcej »

DARŁOWO 11.03.2018 - II ETAP ELIMINACJI /BARAŻE/ KINDER+SPORT W KAT. "CZWÓRKI" CHŁOPCÓW

KINDER+SPORT 2018 - II etap eliminacji Kinder+sport w kat."czwórki" chłopców odbędą się w dniu 11.03.2018 /niedziela/ w Darłowie.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju jest Kol. Jerzy Roszak / kom.  516 276 988 /

miejsce turnieju - ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. S. ŻEROMSKIEGO, UL. F.CHOPINA 4

W turnieju wystartuje 8 zespołów , które uzyskały awans do baraży z turnieju w Pyrzycach /3 zespoły/ i w Szczecinku / 5 zespołów/. 

Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskają 3 najlepsze zespoły .

Finał odbędzie się w dniu 21.04.2018 w Wałczu

w załącznikach wszystkie informacje o turnieju.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

KOŁOBRZEG 11.03.2018 - TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" DZIEWCZĄT

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny w kat."TRÓJKI" dziewcząt odbędzie się w Kołobrzegu w dniu 11.03.2018 /niedziela/

miejsce rozegrania - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU, UL. POZNAŃSKA 9

Osobą odpowiedzialną za turniej jest Kol. Piotr Bogdanowicz

W turnieju wystartuje 21 zespołów podzielonych na 3 grupy

BEZPOŚREDNI AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA UZUSKAJĄ PO 2 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY /W SUMIE 6/

Natomiast zespoły z miejsc 3-4-5 / w sumie 9/ z każdej grupy uzyska awans do II etapu eliminacji /baraży/ , które odbędą się w Gryficach w dniu 25.03.2018/ niedziela/. Z tego etapu do finałów uzyskają prawo 2 zespoły.Finał w kat."TRÓJEK" odbędzie sie w Kołobrzegu w dniu 12.05.2018.

W załączniku rozpiska z podziałem na grupy.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

POPRAWIONY KOMUNIKAT - WYCOFANIE SIĘ ZESPOŁU STOCZNIA DARŁOWO !!! KOŁOBRZEG 10.03.2018 - II ETAP ROZGRYWEK /BARAŻE/ KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" DZIEWCZĄT DLA REJONU ŻÓŁTEGO

W ZWIĄZKU Z WYCOFANIEM SIE ZESPOŁU STOCZNIA DARŁOWO - ULEGAJĄ ZMIANIE ROZPISKI MECZOWE. TURNIEJ ZAKOŃCZY SIĘ O GODZ.14.00

KINDER+SPORT 2018 -II etap rozgrywek/baraż/ w kat."CZWÓRKI" dziewcząt odbędzie sie w Kołobrzegu w dniu 10.03.2018 /sobota/.Bardzo przepraszamy na zmianę miejsca rozgrywania turnieju, który wcześniej był zaplanowany w Czaplinku

miejce rozegrania turnieju - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU, UL.POZNAŃSKA 9

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju jest Kol. Piotr Bogdanowicz.

W TURNIEJU WYSTARTUJE 7 ZESPOŁÓW . PIERWOTNIE 8 / WYCOFANIE SIĘ STOCZNI DARŁOWO/

BEZPOŚREDNI AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA UZYSKA TYLKO NAJLEPSZY ZESPÓŁ BARAŻY. 

FINAŁ ODBĘDZIE SIĘ W WAŁCZU W DNIU 21.04.2018

 W załączniku rozpiska godzinowa 

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

DARIA MARCINIAK i PAULINA BARTNICZUK - UKS BARNIM GOLENIÓW ZWYCIĘŻCZYNIAMI XX OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA MILICZA.

W dniach 02-03.03.2018 odbył się w Miliczu /woj. dolnośląskie/  XX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA MILICZA. W turnieju tym wzięła rekordowa ilość uczestniczek / ok. 400/. rywalizowano w trzech kategoriach na trzech salach. Jest to jeden z największych turniejów rozgrywanych w Polsce, na którym startują najlepsze zespoły; są to medaliści Mistrzostw Polski czy medalisci Mistrzostw Województwa.

W tak dobrej obsadzie turniejowej na szczególne wyróżnienia zasługują wyniki i lokaty jakie uzyskały nasze zespoły reprezentujące woj. zachodniopomorskie : UKS BARNIM GOLENIÓW / TRENER T. BARTNICZUK I RADEK MARCINIAK/, SP 6 KOŁOBRZEG i UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI/ TRENER P. BOGDANOWICZ/, UKS ORLIKI SZCZECIN /TRENER A. KUŚ/, UKS POGODNO SZCZECIN / TRENER M. WROŃSKA/, UKS GOLCZEWITA GOLCZEWO /TRENER T. BARTNICZUK/, G.A. UKS VOLLEY WAŁCZ /TRENER A. NIEFIEDOWICZ/. W SUMIE W TRZECH KATEGORIACH WYSTARTOWAŁO 16 NASZYCH ZESPOŁÓW.

 

czytaj więcej »

KRZYWIN 03.03.2018 - PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW DLA REJONU ZIELONEGO

W dniu 03.03.2018 w krzywinie odbył się Turniej Eliminacyjny KINDER+SPORT w kat."DWÓJKI" chłopców dla rejonu zielonego. W turnieju wystartowało 9 zespołów, którzy rywalizowali w jednej grupie .

Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskały 2 najlepsze zespoły turnieju:

1 m-ce LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 1 - TRENER BOŻENA TOŁOCZKO

2 m-ce LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 3 - TRENER BOŻENA TOŁOCZKO

Natomiast zespoły , które zajęły miejsca w grupie 3-4-5-6 / 4 zespoły/uzyskały awans do II etapu rozgrywek / baraży/ , które odbęda się w dniu 14.04.2018 w Kołobrzegu wraz z barażami kat."TRÓJEK" chłopców / zmiana terminu z 24.03.2018/.

Podziękowanie dla Kol. Piotra Waydyk za przeprowadzenie zawodów, ufundowanie pucharów i medali dla najlepszych.

PWM ZZSP Dariusz Cholka

czytaj więcej »

KOSZALIN 03.03.2018 - PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW DLA REJONU ŻÓŁTEGO

W dniu 03.03.2018 w Koszalinie odbył się Turniej eliminacyjny KINDER+SPORT w kat. "DWÓJKI" chłopców dla rejonu żółtego. w turnieju miało wystartować 19 zespołów podzielonych na 3 grupy. Na zawody nie dotarły zespoły KATOLICKA SP KOSZALIN i STOCZNIA DARŁOWO zespół 4 i tym samym do rozgrywek przystąpiło 17 zespołów.

Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskali zwycięzcy grup /3 zespoły/

GRUPA A - SP 13 KOSZALIN -AMPS KOŁOBRZEG - TRENERZY AGNIESZKA CIECHANOWICZ I GRZEGORZ DRETKIEWICZ

GRUPA B - STOCZNIA DARŁOWO ZESPÓL 1 - TRENER EDMUND SURDEL

GRUPA C - SP 13 KOSZALIN - TRENER GRZEGORZ DRETKIEWICZ

Natomist zespoły, które zajęły w grupie m-ca 2-3-4-5 /w sumie 12 zespołów/ uzyskały awans do II etapu rozgrywek / baraży/ , które odbędą się w dniu 14.04.2018 w Kołobrzegu wraz z barażami kat."trójek" chłopców/ zmiana terminu z 24 .03.2018/.

Podziękowanie dla kol. Pawła Szota za sprawne przeprowadzenie zawodów i ufundowanie słodkości dla wszystkich uczestników.Warto dodać ,że były to już drugie zawody , których organizatorem był Kol. Paweł Szot i klub UKS "BRONEK" KOSZALIN

W załączniku wyniki zawodów.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

KRZYWIN 03.03.2018 - TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW DLA REJONU ZIELONEGO

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny kat."DWÓJKI" chłopców odbędzie się w Krzywinie w dniu 03.03.2018 /sobota/. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju jest Kol. Piotr Waydyk.

miejsce rozegrania turnieju: KRZYWIN, SZKOŁA PODSTAWOWA , UL. KRÓLEWIECKA 42

W Turnieju wystartuje 9 zespołów, które rozegrają gry systemem - " każdy z każdym"

Bezpośrednio awans do Mistrzostw Województwa uzyskają 2 najlepsze zespoły.

Natomiast awans do II etapu /baraży/ uzyskają zespoły , które zajmą m-ca 3,4,5,6 w sumie 4 zespoły.

Turniej barażowy odbędzie sie w Kołobrzegu w dniu 14.04.2018 / sobota/, z którego 3 najlepsze zespoły uzyskają awans do Mistrzostw Województwa.

Zakończenie turnieju jest zaplanowane na godzinę 15.30

w załącznikach wszystkie informacje o turnieju

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

KOSZALIN 03.03.2018 - TURNIEJ ELIMINACYJNY W KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW DLA REJONU ŻÓŁTEGO

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny kat."DWÓJKI" chłopców odbędzie się w Koszalinie w dniu 03.03.2018 /sobota/. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju jest Kol. Paweł Szot.

miejsce rozegrania turnieju: Koszalin, II LO im. W. Broniewskiego, ul. Chełmońskiego 7

W turnieju wystartuje 19 zespołów podzielonych na 3 grupy.

Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskają zwycięzcy grup / 1 m-ca w grupie - w sumie 3 zespoły/

Natomiast awans do II etapu /baraży/ uzyskają zespoły , które zajmą w każdej grupie m-ca 2,3,4,5 - w sumie 12 zespołów, które odbędą się w Kołobrzegu w dniu 14.04.2018.

Ceremonia zakończenia jest zaplanowana na godzinę 13.30 -13.40 w której powinny brać wszystkie zespoły uczestniczące w turnieju !!!

Szczegółowe informacje o turnieju są zawarte w załączniku.

PWM ZZPS Dariusz Cholka

 

czytaj więcej »

REPREZENTANCI WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO NA X OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MINI SIATKÓWKI CHŁOPCÓW O "PUCHAR BAŁTYKU" - 23-25.02.2018 GDAŃSK

GDAŃSK - REPREZENTACJA WOJEWÓDZTA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Reprezentanci naszego województwa brali udział w dniach 23-25.02.2018 w Gdańsku na  X OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MINI SIATKÓWKI CHŁOPCÓW O PUCHAR BAŁTYKU.

W KAT."DWÓJEK" - wystartowało 27 zespołów , a w KAT."TRÓJEK" -wystartowało 18 zespołów.

W turnieju brały udział zespoły z UKS PLAS WARSZAWA, UKS SUCHANIK GDAŃSK, UKS JASIENIAK GDAŃSK, SP 60 BYDGOSZCZ, SP 4 BYDGOSZCZ, KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI, UKS LIBERO ŁEBIEŃ, UKS DWÓJKA BYTÓW, SPS LĘBORK.

NAJLĘPSZĄ LOKATĘ Z ZESPOŁÓW STARTUJĄCYCH Z WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO UZYSKAŁ :

w kat."DWÓJKI" - SP 13 KOSZALIN - TRENER GRZEGORZ DRENTKIEWICZ - 4 -M-CE

ZAWODNIK Z TEGO ZESPOŁU - WOJCIECH RETKOWSKI - ZOSTAŁ WYRÓŻNIONY PRZEZ ORGANIZATORÓW JAKO JEDEN Z NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW !!! 

POZOSTAŁE MIEJSCA NASZYCH REPREZENTANTÓW :

KAT."TRÓJKI" - SP KATOLICKA KSZALIN - T. DARIUSZ BRYŁA - 7 M-CE

KAT."TRÓJKI" -UKS OLIMPIJCZYK DRAWSKO POM. - T. PIOTR ŁUCZAK - 8 M-CE

KAT."TRÓJKI"-G.A.- GRYF SZCZECINEK-T. DARIUSZ BRAMBOR -10 M-CE

KAT."TRÓJKI" - SP 6 KOŁOBRZEG -DARIUSZ CHOLKA - 12 M-CE

KAT."DWÓJKI" -SP KATOLICKA KOSZALIN -T. DARIUSZ BRYŁA - 15 M-CE

Na uwagę zasługuje dobra postawa wszystkich naszych zespołów w trakcie turnieju, a także godne reprezentowanie woj. zachodniopomorskiego .

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz