ZZPS » Strefa rozgrywek » Minisiatkówka dziewcząt i chłopców

Minisiatkówka dziewcząt i chłopców

KRZYWIN 03.03.2018 - PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW DLA REJONU ZIELONEGO

W dniu 03.03.2018 w krzywinie odbył się Turniej Eliminacyjny KINDER+SPORT w kat."DWÓJKI" chłopców dla rejonu zielonego. W turnieju wystartowało 9 zespołów, którzy rywalizowali w jednej grupie .

Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskały 2 najlepsze zespoły turnieju:

1 m-ce LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 1 - TRENER BOŻENA TOŁOCZKO

2 m-ce LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 3 - TRENER BOŻENA TOŁOCZKO

Natomiast zespoły , które zajęły miejsca w grupie 3-4-5-6 / 4 zespoły/uzyskały awans do II etapu rozgrywek / baraży/ , które odbęda się w dniu 14.04.2018 w Kołobrzegu wraz z barażami kat."TRÓJEK" chłopców / zmiana terminu z 24.03.2018/.

Podziękowanie dla Kol. Piotra Waydyk za przeprowadzenie zawodów, ufundowanie pucharów i medali dla najlepszych.

PWM ZZSP Dariusz Cholka

czytaj więcej »

KOSZALIN 03.03.2018 - PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW DLA REJONU ŻÓŁTEGO

W dniu 03.03.2018 w Koszalinie odbył się Turniej eliminacyjny KINDER+SPORT w kat. "DWÓJKI" chłopców dla rejonu żółtego. w turnieju miało wystartować 19 zespołów podzielonych na 3 grupy. Na zawody nie dotarły zespoły KATOLICKA SP KOSZALIN i STOCZNIA DARŁOWO zespół 4 i tym samym do rozgrywek przystąpiło 17 zespołów.

Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskali zwycięzcy grup /3 zespoły/

GRUPA A - SP 13 KOSZALIN -AMPS KOŁOBRZEG - TRENERZY AGNIESZKA CIECHANOWICZ I GRZEGORZ DRETKIEWICZ

GRUPA B - STOCZNIA DARŁOWO ZESPÓL 1 - TRENER EDMUND SURDEL

GRUPA C - SP 13 KOSZALIN - TRENER GRZEGORZ DRETKIEWICZ

Natomist zespoły, które zajęły w grupie m-ca 2-3-4-5 /w sumie 12 zespołów/ uzyskały awans do II etapu rozgrywek / baraży/ , które odbędą się w dniu 14.04.2018 w Kołobrzegu wraz z barażami kat."trójek" chłopców/ zmiana terminu z 24 .03.2018/.

Podziękowanie dla kol. Pawła Szota za sprawne przeprowadzenie zawodów i ufundowanie słodkości dla wszystkich uczestników.Warto dodać ,że były to już drugie zawody , których organizatorem był Kol. Paweł Szot i klub UKS "BRONEK" KOSZALIN

W załączniku wyniki zawodów.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

KRZYWIN 03.03.2018 - TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW DLA REJONU ZIELONEGO

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny kat."DWÓJKI" chłopców odbędzie się w Krzywinie w dniu 03.03.2018 /sobota/. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju jest Kol. Piotr Waydyk.

miejsce rozegrania turnieju: KRZYWIN, SZKOŁA PODSTAWOWA , UL. KRÓLEWIECKA 42

W Turnieju wystartuje 9 zespołów, które rozegrają gry systemem - " każdy z każdym"

Bezpośrednio awans do Mistrzostw Województwa uzyskają 2 najlepsze zespoły.

Natomiast awans do II etapu /baraży/ uzyskają zespoły , które zajmą m-ca 3,4,5,6 w sumie 4 zespoły.

Turniej barażowy odbędzie sie w Kołobrzegu w dniu 14.04.2018 / sobota/, z którego 3 najlepsze zespoły uzyskają awans do Mistrzostw Województwa.

Zakończenie turnieju jest zaplanowane na godzinę 15.30

w załącznikach wszystkie informacje o turnieju

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

KOSZALIN 03.03.2018 - TURNIEJ ELIMINACYJNY W KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW DLA REJONU ŻÓŁTEGO

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny kat."DWÓJKI" chłopców odbędzie się w Koszalinie w dniu 03.03.2018 /sobota/. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju jest Kol. Paweł Szot.

miejsce rozegrania turnieju: Koszalin, II LO im. W. Broniewskiego, ul. Chełmońskiego 7

W turnieju wystartuje 19 zespołów podzielonych na 3 grupy.

Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskają zwycięzcy grup / 1 m-ca w grupie - w sumie 3 zespoły/

Natomiast awans do II etapu /baraży/ uzyskają zespoły , które zajmą w każdej grupie m-ca 2,3,4,5 - w sumie 12 zespołów, które odbędą się w Kołobrzegu w dniu 14.04.2018.

Ceremonia zakończenia jest zaplanowana na godzinę 13.30 -13.40 w której powinny brać wszystkie zespoły uczestniczące w turnieju !!!

Szczegółowe informacje o turnieju są zawarte w załączniku.

PWM ZZPS Dariusz Cholka

 

czytaj więcej »

REPREZENTANCI WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO NA X OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MINI SIATKÓWKI CHŁOPCÓW O "PUCHAR BAŁTYKU" - 23-25.02.2018 GDAŃSK

GDAŃSK - REPREZENTACJA WOJEWÓDZTA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Reprezentanci naszego województwa brali udział w dniach 23-25.02.2018 w Gdańsku na  X OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MINI SIATKÓWKI CHŁOPCÓW O PUCHAR BAŁTYKU.

W KAT."DWÓJEK" - wystartowało 27 zespołów , a w KAT."TRÓJEK" -wystartowało 18 zespołów.

W turnieju brały udział zespoły z UKS PLAS WARSZAWA, UKS SUCHANIK GDAŃSK, UKS JASIENIAK GDAŃSK, SP 60 BYDGOSZCZ, SP 4 BYDGOSZCZ, KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI, UKS LIBERO ŁEBIEŃ, UKS DWÓJKA BYTÓW, SPS LĘBORK.

NAJLĘPSZĄ LOKATĘ Z ZESPOŁÓW STARTUJĄCYCH Z WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO UZYSKAŁ :

w kat."DWÓJKI" - SP 13 KOSZALIN - TRENER GRZEGORZ DRENTKIEWICZ - 4 -M-CE

ZAWODNIK Z TEGO ZESPOŁU - WOJCIECH RETKOWSKI - ZOSTAŁ WYRÓŻNIONY PRZEZ ORGANIZATORÓW JAKO JEDEN Z NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW !!! 

POZOSTAŁE MIEJSCA NASZYCH REPREZENTANTÓW :

KAT."TRÓJKI" - SP KATOLICKA KSZALIN - T. DARIUSZ BRYŁA - 7 M-CE

KAT."TRÓJKI" -UKS OLIMPIJCZYK DRAWSKO POM. - T. PIOTR ŁUCZAK - 8 M-CE

KAT."TRÓJKI"-G.A.- GRYF SZCZECINEK-T. DARIUSZ BRAMBOR -10 M-CE

KAT."TRÓJKI" - SP 6 KOŁOBRZEG -DARIUSZ CHOLKA - 12 M-CE

KAT."DWÓJKI" -SP KATOLICKA KOSZALIN -T. DARIUSZ BRYŁA - 15 M-CE

Na uwagę zasługuje dobra postawa wszystkich naszych zespołów w trakcie turnieju, a także godne reprezentowanie woj. zachodniopomorskiego .

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

SZCZECIN 25.02.2018 - PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO W KAT."CZWÓRKI" DZIEWCZĄT DLA REJONU ZIELONEGO

UKS POGODNO SZCZECIN ZESPÓL 1 - 1 M-CE

W dniu 25.02.2018 odbył sie turniej eliminacyjny w kat."CZWÓRKI" dziewcząt dla rejonu zielonego. Przed turniejem w obecności wszystkich trenerów uczestniczących zespołów przegłosowano jednogłośnie aby ten Turniej Eliminacyjny potraktować także jako II Etap Eliminacji/Baraży/, a zespoły które zajmą 3 pierwsze miejsca uzyskają bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa.

W turnieju wystartowało 12 zespołów podzielonych na 2 grupy po 6 zespołów.

Awans do Mistrzostw Województwa uzyskały zespoły:

1 m-ce UKS POGODNO SZCZECIN ZESPÓŁ 1 - TRENER MAŁGORZATA WROŃSKA

2 m-ce  UKS ORLIKI - SP74 SZCZECIN ZESPÓŁ 1 - TRENER ALICJA KUŚ

3 m-ce UKS KASZTANEK - SP 39 SZCZECIN ZESPÓŁ 1 -TRENER BARBARA NAGUSZEWSKA

POZOSTAŁE MIEJSCA:

4 m-ce UKS ORLIKI - SP 74 SZCZECIN ZESPÓŁ 2 - TRENER ALICJA KUŚ

5 m-ce UKS ORLIKI - SP 74 SZCZECIN ZESPÓŁ 3 -TRENER ALICJA KUŚ

6 m-ce UKS VOLLEY - SP 71 SZCZECIN - TRENER KAROLINA KIJANA

7 m-ce GTS PLAS GRYFICE - TRENER MAREK NEJMASZ

8 m-ce UKS POGODNO SZCZECIN - TRENER MAŁGORZATA WROŃSKA

9 m-ce ORLIK KRZYWIN - TRENER PIOTR WAYDYK

10 m-ce UKS KASZTANEK -SP 39 SZCZECIN - TRENER BARBARA NAGUSZEWSKA

11 m-ce UKS VOLLEYBALL ACADEMY SZCZECIN - TRENER MAGDALENA ZAJĄC

12 m-ce UKS POGODNO SZCZECIN ZESPÓŁ 3 - TRENER MAŁGORZATA WROŃSKA

Turniej Finałowy KINDER+SPORT -Mistrzostw Województwa odbędzie się w Wałczu w dniu 21.04.2018.

DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA JUŻ AWANSOWAŁO 5 ZESPOŁÓW :

G.A. -UKS VOLLEY WAŁCZ ZESPÓŁ 1 i 2,  UKS POGODNO SZCZECIN, UKS ORLIKI -SP74 SZCZECIN, UKS KASZTANEK -SP 39 SZCZECIN.

O JEDNO WOLNE MIEJSCE ROZEGRA SIĘ TURNIEJ BARAŻOWY DLA REJONU ŻÓŁTEGO W DDNIU 10.03.2018 W KOŁOBRZEGU / ZMIANA MIEJSCOWOŚCI ZAMIAST CZAPLINKA/

Szczególne podziękowanie dla organizatora turnieju Kol. Alicji Kuś i klubu UKS ORLIKI -SP 74 SZCZECIN , za bardzo sprawne przeprowadzenie turnieju, ufundowanie pucharów i medali, oraz statuetek dla najlepszych zawodniczek !!!

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

GRYFICE 24.02.2018 - PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO W KAT."DWÓJKI" DZIEWCZĄT DLA REJONU ZIELONEGO.

W dniu 24.02.2018 w Gryficach odbył sie turniej eliinacyjny w kat. "DWÓJKI" dziewcząt dla rejonu zielonego. W turnieju miało wystarować 31 zespołów podzielonych na 6 grup. Na zawody nie dotarły 2 zespoły z Krzywina  i tym samym do rozgrywek przystąpiło 29 zespołów.

Awans do drugiego etapu rozgrywek/ baraży / uzyskało 18 zespołów- były to zespoły, które zajęły m-ca 1-3 w każdej grupie.

Najwięcej zespołów, bo aż 4 do dugiego etapu wprowadził klub - UKS "VOLLEY" -SP 71 SZCZECIN - TRENER KAROLINA KIJANA !!!

II ETAP ROZGRYWEK /BARAŻ/- odbędzie się w dniu 17 .03.2018 /sobota/ w Szczecinie.

Bardzo przepraszam zespóły z SAPS LIBERO BANIE 1,2,3,4 ZA BRAK DYPLOMÓW dla Nich na ceremoni zakończenia - DYPLOMY TE BĘDĄ DOSTARCZONE NA NAJBLIŻSZYCH ZAWODACH TRENEROWI !

Serdeczne podziękowania dla organizatorów turnieju -Kol. Przemkowi Melnik i Kol. Waldemarowi Jarecki za sprawne przeprowadzenie zawodów, komunikat końcowy i zdjęcia - Dziękuję!

W załączniku komunikat końcowy i zdjęcia

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

GRYFICE 24.02.2018 /SOBOTA/ - TURNIEJ ELIMINACYJNY W KAT."DWÓJKI" DZIEWCZĄT REJON ZIELONY

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny kat."DWÓJKI" dziewcząt odbędzie się w Gryficach w dniu 24.02.2018 /sobota/ dla rejonu zielonego.

Osobą odpowiedzialną za zorganizowanie i przeprowadzenie turnieju jest Kol. Przemysław Melnik.

W turnieju wystartuje 31 zespołów podzielonych na 6 grup. Z każdej grupy do drugiego etapu/baraży/ awansują po 3 najlepsze zespoły z każdej grupy / w sumie 18 zespołów/.

Drugi etap /baraże/ odbędą się w Szczecinie w dniu 17.03.2018 /sobota/.

Istnieje możliwość zakupienia obiadów/ cena 13,00 zł/ - w tej sprawie kontakt z Kol. Przemysławem Melnik do czwartku.

Ceremonia zakończenia i podsumowania turnieju odbędzie się o godz. 14.10

Szczegółowe informacje o turnieju, rozpiski, godziny meczów zawarte są w załączniku.

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

SZCZECIN 25.02.2018 /NIEDZIELA/ - TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "CZWÓRKI" DZIEWCZĘTA -REJON ZIELONY

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny kat."CZWÓRKI" dziewcząt odbędzie się w Szczecinie w dniu 25.02.2018 /niedziela/ dla rejonu zielonego.

Osobą odpowiedzialną za zorganizowanie turnieju jest Kol. Alicja Kuś.

W turnieju wystartuje 12 zespołów, podzielonych na dwie grupy.W grupach rozegrane zostaną mecze systemem - "każdy z każdym". Do finału i możliwość gry o miejsca 1-6 uzyskają po trzy najlepsze zespoły z grupy A i B z ZALICZONYMI MECZAMI Z ELIMINACJI W GRUPIE.

Zespoły ,które zajmą miejsca 4 w grpach A i B rozegrają mecz o miejsce 7, zespoły które zajmą miejsca 5 w grupach A i B rozegrają mecz o miejsce 9 , zespoły które zajmą miejsca 6 w grupach A i B rozegrają mecz o miejsce 11.

Na prośbę kilku trenerów istnieje możliwość potraktowania tego turnieju jako Turnieju Eliminacyjnego i Barażowego jednocześnie, którego rozstrzygnięcia będą ostateczne dla rejonu zielonego i najlepsze trzy zespoły uzyskają awans do Mistrzostw Województwa. Aby taka sytuacja była możliwa wszystkie biorące zespoły muszą wyrazić taką wolę. Jeżeli takiej woli nie wyrazi choćby jeden zespół -będzie rozegrany drugi etap rozgrywek. A z tego turnieju bezpośredni awans do finałów Mistrzostw Województwa uzyskają 2 najlepsze zespoły, a pozostałe 7 będzie grało w barażach o jedno wolne miejsce.

Decyzja o sposobie potraktowania tego turnieju musi być podjęta na odprawie przed rozpoczęciem turnieju /organizator sporządza protokół z podpisami wszystkich trenerów zespołów biorących udział w turnieju i o ostatecznej decyzji informuje koordynatora/ . Następnie na ceremoni otwarcia ogłasza podjętą decyzję uczestnikom.System gier nie ulega żadnym zmianom -bez względu na podjętą decyzję !

Szczegółowe informacje o turnieju są zawarte z załączniku.

PWM DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

GOLENIÓW 17.02.2018 - PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO KAT."DWÓJKI" DZIEWCZĄT - REJON ŻÓŁTY

W dniu 17.02.2018 w Goleniowie odbył się Turniej Eliminacyjny w kat."DWÓJKI" dziewcząt dla rejonu żółtego. W turnieju startowało 32 zespoły podzielone na 6 grup.

Awans do drugiego etapu /baraży uzyskało 18 zespołów.Były to zespoły , które zajęły w grupie miejsca 1,2,3.

Turniej barażowy odbędzie się w Koszalinie w dniu 17.03.2018 /sobota/ .Biorące w nich zespoły będą walczyć o 4 miejsca dające awans do Mistrzostw Województwa.

W imieiu własnym jak i organizatorów szczególne podziękowania dla wszystkich osób ,które wsparły turniej w postaci upominków dla wszystkich uczestników i trenerów, za wspaniałe i bardzo smaczne pączki za cudowną atmosferę podczas rozgrywania turnieju - Składamy Wyrazy Szacunku Za Bezinteresowną Pomoc i Wsparcie. Niech Dla Was nagrodą i największym podziękowaniem będą uśmiechniete twarze dziewcząt.

Szczególne podziękowanie dla Pani Ani Gołębiowskiej , która zorganizowała i przeprowadziła turniej eliminacyjny w tak miłej atmosferze - Aniu Dziękujemy!!!

W załączniku wszystkie wyniki i tabele grup.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

 

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz