ZZPS » Strefa rozgrywek » Minisiatkówka dziewcząt i chłopców

Minisiatkówka dziewcząt i chłopców

KOMUNIKAT KOŃCOWY KINDER + SPORT - ZACHODNIOPOMORSKIE MINIVOLLEY 2014.

FINAŁ

 WOJEWÓDZKI TURNIEJU MINISIATKÓWKI

 PUCHAR KINDER + SPORT

ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY 2014

W dniach 12 – 16 maja 2014 r. Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej przeprowadził Finał Wojewódzki Turnieju w mini siatkówce o Puchar KINDER + SPORT ,  ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY 2014. Zawody dla poszczególnych kategorii odbyły się:

·        12 maja w Pyrzycach (dwójki i trójki chłopców),

·        13 maja w Świnoujściu (czwórki chłopców)

·        14 maja w Policach (czwórki dziewcząt)

·        16 maja w Kamieniu Pomorskim (dwójki i trójki dziewcząt)

a udział w nich wzięły zespoły z całego województwa, wyłonione w przeszło dwumiesięcznych eliminacjach porzez  projekt Zachodniopomorskie MiniVolley 2014

W zawodach w każdej kategorii wystartowało 12 najlepszych ekip z eliminacji. W finale zespoły podzielone zostały na 4 grupy, w których mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Do drugiej fazy awansowały dwa najlepsze zespoły z grupy, które kolejne mecze rozgrywały systemem pucharowym, aż do wyłonienia zwycięzców

Kolejność końcowa  medalistów wśród dziewcząt:/ awans do turnieju głównego w Dżonkowie 03-06. VII.2014/

dwójki

1.      UKS Barnim Goleniów

2.      MKS Gryf Szczecinek

3.      UKS Plas Gryfice

 

trójki

1.      UKS Pogodno Szczecin 1

2.      UKS Iras Czaplinek 1

3.      SP 18 Koszalin

 

czwórki

1.      UKS Pogodno Szczecin 1

2.      UKS Orliki Szczecin

3.      UKS Volley Wałcz

 

Kolejność końcowa  medalistów wśród chłopców:-/ Awans do turnieju głównego w Dżonkowie 03-06.VII.2014 /

 dwójki

1.      UKS Bronek Koszalin 8

2.      LMKS Żak Pyrzyce 2

3.      UKS Bronek Koszalin 1

 

trójki

1.      UKS Volley Wałcz

2.      LMKS Żak Pyrzyce

3.      UKS Kasztanek 1 Szczecin

 

czwórki

1.      UKS Volley Wałcz

2.      SP1 SOS Świnoujście

3.      LMKS Żak Pyrzyce 1

 

W całym turnieju udział wzięło ponad 300 zawodników i zawodniczek oraz blisko 40 opiekunów i trenerów. Wszyscy zawodnicy i zawodniczki otrzymali podczas ceremonii zakończenia zawodów pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek Kinder, a także pamiątkowe koszulki sportowe z logo Zachodniopomorskie Mini Volley 2014 przygotowane przez organizatora- ZZPS. Ponadto najlepsze trzy zespoły otrzymały puchary i nagrody od firmy Kinder , najlepsi młodzi adepci sztuki siatkarskiej po turniejach otrzymywali nagrodę MVP zawodów .

Zawody prowadzili sędziowie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

Zawody eliminacyjne oraz finałowe zorganizowane zostały przez koordynatora projektu Zachodniopomorskie Mini Volley 2014 p. Z. Gogola przy współudziale nauczycieli i wychowawców szkół, w kosztach organizatorów poszczególnych cykli rozgrywek a przede wszystkim Grupie Azoty Z.CH. Police S.A.

Zarząd ZZPS  dziękuje wszystkim za pomoc przy realizacji projektu , a finalistom , uczestnikom  turnieju finałowego w Dżonkowie dużo wrażeń i zajęcia najlepszych miejsc w rywalizacji sportowej w swoich kategoriach wiekowych .

 

 

czytaj więcej »

XX JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY FESTIMAL PIŁKI SIATKOWEJ i MINISIATKÓWKI - Lublin' 2014.

Szanowni Państwo!

 
W imieniu WZPS w Lublinie oraz TPS Lublin mamy przyjemność zaprosić państwa na XX Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Pilki Siatkowej i Mini siatkówki, który odbędzie się w Lublinie w dniach 20-22 czerwca 2014 r.
 
Więcej informacji oraz forlmularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo w załącznikach.
 
Do zobaczenia na bosikach siatkarskiego Festiwalu!!!
 
Ze sportowym pozdrowieniem,
 
WZPS w Lublinie,
TPS w Lublinie

czytaj więcej »

ZAPROSZENIE NA TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ "CZWÓREK" DO DRZONKOWA.

Miejski Ośrodek Sportu w Gubinie i MLKS VOLLEY Gubin zapraszają do udziału w turnieju minisiatkówki czwórek dziewcząt w Gubinie, który odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2014r. Jest to jeden z ostatnich sprawdzianów przed finałem KINDER+SPORT 2014 w Drzonkowie.

czytaj więcej »

TURNIEJE FINAŁOWE "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2014" I "KINDER + SPORT" - FINALIŚCI TEGOROCZNEJ EDYCJI

Za nami eliminacje tegorocznej edycji Projektów Mini Siatkówki - "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2014" oraz "Kinder + Sport". W III edycji Mini Volleya rywalizowało znacznie więcej zespołów i zawodników co sprawia , że z roku na rok zainteresowanie udziałem w naszych rozgrywklach jest co raz większe. W tej edycji rozegrano 26 Turniejów eliminacyjnych a przed nami Turnieje Finałowe. Odbędą się one zgodnie z zapowiedzią w terminach 12 - 16.05.2014.  Szczegóły w załącznikach !  W załącznikach znajdziecie Państwo zweryfikowane wyniki poszczególnych kategorii rozgrywkoej dla każdego Regionu. 

 

czytaj więcej »

WYNIKI GIER REGIONU "ŻÓŁTEGO" - "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2014" i "KINDER + SPORT"

Przedstawiamy wyniki gier Regionu "Żółtego" w tegorocznej edycji "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2014" oraz "Kinder + Sport".

czytaj więcej »

WYNIKI GIER REGIONU "ZIELONEGO" - "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2104" i "KINDER + SPORT"

W ząłcznikach przedstawiamy wyniki poszczególnych Tureniejów Regionu "ZIELONEGO".

czytaj więcej »

WYNIKI GIER REGIONU "BŁĘKITNEGO" - "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2014" i "KINDER + SPORT"

Wyniki rozegranych Turniejów w Regionie "Błękitnym" w tegorocznej edycji "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2014" i "kinder + Sport".

czytaj więcej »

II Międzynarodowy Turniej w Minisiatkówce Dziewcząt - Szczecin' 2014.

II MIEDZYNARODOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI
DZIEWCZĄT W SZCZECINIE

 

W dniach 12-13 kwietnia w pięknym obiekcie sportowym, znajdującym się na os. Bukowym przy SP 74 odbył się II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT w kategorii „czwórek”. Organizatorem turnieju były dwa szczecińskie kluby: UKS ,,POGONO” działający przy SP 48 w Szczecinie oraz UKS ,,ORLIKI” działający przy SP 74  Szczecinie.

W turnieju uczestniczyły 24 zespoły z Polski i z zagranicy, w tym  aktualni mistrzowie województw: pomorskiego, podlaskiego, łódzkiego i zachodniopomorskiego, gościliśmy drużyny : z Radomia, Wieliczki, Aleksandrowa Łódzkiego, Rumi, Katowic, Kołobrzegu, Tomaszowa Mazowieckiego, Miastka, Wałcza, Białegostoku, Berlina i oczywiście ze Szczecina /UKS Pogodno  SP 48 – aktualny Mistrz Polski w tej kategorii, UKS Kasztanek SP 39 i UKS Orliki SP 74/.

Drużyny zostały podzielone na cztery sześciozespołowe grupy. Już pierwsze mecze pokazały bardzo wysoki poziom zawodów. Po zaciętych pojedynkach , w których wyłoniono zwycięzców grup nastąpiło uroczyste otwarcie turnieju. Szczeciński Gryfuś witał przybyłe zespoły, przedstawicieli władz miasta, sportu oraz licznych sponsorów turnieju. Pani Małgorzata Łabuń dyrektor SP 74 dokonała uroczystego otwarcia turnieju, po którym rozpoczęto zmagania finałowe. Wszystkie pojedynki były bardzo zacięte i pełne emocji. Było wiele radości , ale nie zabrakło też łez, gdy zwycięstwo było blisko a jednak wygrać się nie udało. W ciągu dwóch dni rozegrano 133 pojedynków, a w turnieju startowało 125 zawodniczek z 14 klubów.

Bezkonkurencyjnym zwycięzcą II Międzynarodowego turnieju Mini Siatkówki
w Szczecinie została drużyna, prowadzona przez najsympatyczniejszą trenerkę Barbarę Filipowicz, MUKS DARGFIL TOMASZÓW MAZOWIECKI zespół I. Zespół z Tomaszowa nie uległ żadnemu zespołowi a trenerka podczas turnieju nie wzięła ani jednego czasu. To bez wątpienia zespół, który odegra dużą rolę na Mistrzostwach Polski w Drzonkowie.

Organizatorzy turnieju, pani Alicja Kuś, Małgorzata Wrońska i Marcin Durka, przy wsparciu sponsorów, – Urzędu Miasta Szczecin, Firmy Eneos SP. Z o.o., Firmy Espadon Jakub Markiewicz, Zakładów Chemicznych Police i Fundacji Grupy Azoty Police na Rzecz Rozwoju Piłki Siatkowej Kobiet, Pana Kamila Kędzierskiego przedstawiciela firmy Colo i sklepu sportowego „Aut”, Gabinetu Dentystycznego Adadent – pani Jolanty Nowakowskiej-Socha, sieci sklepów C&A, Firmy Locus Security, Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej Janusz Kamiński i Zdzisław Gogol, Fundacji Polskiej Siatkówki – Agnieszka Cyran, Firmy Nestle Woda, Dar Natury, Spółdzielni Mieszkaniowej Dąb, Radzie Rodziców SP 48, Radzie Rodziców SP 74, Fundacji Prawobrzeże, CCC Medyk, PKO Bank Polski, SSM Police, Ks. Grzegorz Woś Parafia p.w. Św. Odkupiciela,  UKS „Kasztanek” przy SP 39 oraz przyjaciół, i pasjonatów sportu, poczynili wszelkie starania, aby turniej był zorganizowany w sposób jak najbardziej profesjonalny.  Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki, skarpety i nakolanniki, zwycięskie zespoły dodatkowe atrakcyjne nagrody.

 

A oto klasyfikacja końcowa:


I miejsce - MUKS DARGFIL TOMASZÓW MAZOWIECKI zespół I / Barbara Filipowicz
II miejsce – SP 9 RUMIA zespół I /Anna Brodacka/
III miejsce - UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI zespół I /Marcin Buchali/
IV miejsce – UKS VOLLEY WAŁCZ /Agnieszka Niefiedowicz/
V miejsce - UKS POGODNO SZCZECIN zespół I /trener Małgorzata Wrońska/
VI miejsce – UKS ŹRÓDEŁKO KATOWICE CZECHOWICE-DZIEDZICE / Ewa Ciesielska/
VII miejsce – BAS BIAŁYSTOK zespół I / Brunon Borek/
VIII miejsce UKS ORLIKI SZCZECIN zespół I /Alicja Kuś/

IX miejsce – MUKS Trzynastka Radom zespół I /Krzysztof Kubik/

X miejsce – UKS Morena Miastko zespół I / Waldemar żurawik/

XI miejsce – MOS Wieliczka zespół I / Artur Stryszowski

XII miejsce – BERLIN BRANDENBURGER SPORT

XIII miejsce - BAS BIAŁYSTOK zespół II

XIV miejsce – UKS POGODNO zespół II

XV miejsce - UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI zespół II

XVI miejsce - MUKS Trzynastka Radom zespół II

XVII miejsce - MOS Wieliczka zespół II

XVIII miejsce - UKS Morena Miastko zespół II

XIX miejsce – UKS ŹRÓDEŁKO KATOWICE

XX miejsce - SP 9 RUMIA zespół II
XXI miejsce UKS KASZTANEK SZCZECIN zespół I/Barabara Naguszewska/

XXII miejsce - UKS ORLIKI SZCZECIN zespół II

XXIII miejsce – SP 6 KOŁOBRZEG /Dariusz Cholka/

XXIV miejsce - UKS KASZTANEK SZCZECIN zespół II

 

Nagrody indywidualne ufundowane przez Panią Agnieszkę Cyran z Fundacji Polskiej Siatkówki:

 

MVP turnieju – Paulina Krześlak

Najlepiej atakująca – Paulina Damaske

Najlepiej rozgrywająca – Natalia Świeżyńska

Najlepiej przyjmująca – Weronika Krzysztofiak

Najlepiej zagrywająca – Bartosik Maria

Najmłodsza zawodniczka turnieju – Wiktoria Czajkowska

 

Decyzją organizatorów Nagrodę Fair Play II Międzynarodowego Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt w Szczecinie otrzymał trener Artur Stryszowski z Wieliczki – serdecznie gratulujemy!!!!!!

 

Nagrody ufundowane przez ZZPS dla wyróżnionych zawodniczek z poszczególnych ekip:

Aleksandrów Łódzki – Nikola Miązek

Berlin – Selina Wildgrube

Białystok – Ewa Jarzębowicz

Katowice – Natalia Ciesielska

Kołobrzeg – Oliwia Czopek

Miastko – Martyna Żurawik

Radom – Maria Woźniak

Rumia – Weronika Konefke

Tomaszów Mazowiecki – Ada Filipowicz

Wałcz – Marta Szulga

Wieliczka – Izabela Górska

Szczecin UKS Kasztanek – Karolina Gajda

Szczecin UKS Orliki – Karolina Kuś

Szczecin UKS Pogodno – Julia Mazur

 

Szczególne podziękowania dla Pana Zdzisława Gogola który ufundował koszulki reprezentacji Polski.

 

 

czytaj więcej »

XX Ogólnopolski Finał o Puchar KINDER PLUS SPORT w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

 

 

Witam,

W załączeniu przedstawiam komunikaty dotyczące XX Finału Centralnego o Puchar Kinder plus Sport 2014. Bardzo proszę o zapoznanie się z ich treścią.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Cyran

Dyrektor Fundacji

Polska Siatkówka

Tel.: +48 695 102 471

e-mail: acyran@f-ps.pl

czytaj więcej »

Zaproszenie na turniej mini piłki siatkowej dziewcząt w Nadarzynie.

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MINI SIATKÓWKI

 kat. TRÓJKI i CZWÓRKI DZIEWCZĄT
NADARZYN CUP

 

Termin :           Trójki 24.05.2014
                        Czwórki 25.05.2014
Miejsce:           Nadarzyn Hala Widowiskowo-Sportowa ul . Żółwińska 41
Zgłoszenia:       Zgłoszenia należy kierować na adres d.s.krzeminski@gmail.com do dnia 12.05.2014.

                        Zgłoszenie powinno zawierać: Nazwę zespołów, ilość zespołów, dane kontaktowe do trenera/                                   opiekuna, skan dowodu wpłaty, dane do rachunku. Zgłoszenia bez dowodu wpłaty będą                            odrzucane. Liczba miejsc ograniczona
Wpisowe:        Czwórki 40 zł od zespołu, Trójki 30 zł od zespołu.  Opłatę należy wnieść najpóźniej do dnia                          12.05.2014 na konto GLKS Nadarzyn 65 8017 0002 0000 3926 2000 0001. W tytule przelewu                             umieszczamy    ilość zespołów poszczególnych kategoriach

 

1. W turnieju wystartują zgłoszone zespoły dziewcząt rocznika: 2001 i młodsze (czwórki)
    2002 i młodsze (trójki)

2. Rozgrywki zostaną przeprowadzone systemem turniejowym.

3. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane zgodnie z następującymi przepisami

a) obowiązuje kolejność zagrywki;

b) rozsądna tolerancja na czystość odbić,

c) w secie można dokonać dwie zmiany i wykorzystać 1 czas dla trenera

d) zawodnik zagrywający jest zawodnikiem pola obrony.

4. Rozgrywki przeprowadzone są systemem gry : 1 set do 15 pkt. z przewagą 2 pkt.;

za zwycięstwo 2 pkt., porażka 1 pkt., walkower 0 pkt.;

Wysokość siatki i wymiary boiska:

4-ki : wysokość siatki 215 cm, wymiar boiska (7m x 7m)
3-ki : wysokość siatki 210 cm, wymiar boiska (4,5m x 7m)

5. O końcowej klasyfikacji w rozgrywkach decyduje: większa liczba zdobytych punktów, lepszy stosunek małych punktów, lepszy bilans bezpośrednich spotkań w danym cyklu lub fazie rozgrywek.

6. Turniej rozgrywany jest piłką do siatkówki Molten roz 4 (trójki) roz 5 (czwórki) .

7. Trzy pierwsze drużyny zostaną nagrodzone medalami  pucharami w odpowiednich kolorach,  wszystkie zawodniczki otrzymają dyplomy.

8. Organizator zapewnia piłki meczowe – do rozgrzewki drużyny wykorzystują własne piłki.

9. Podczas zawodów pełną odpowiedzialność za dzieci ponosi trener, nauczyciel lub osoba desygnowana przez klub na zawody.

10. Osoby towarzyszące drużynom (kibice) w czasie rozgrywek przebywają na trybunie.
11. Wejście na płytę boiska tylko w zmienionym obuwiu, dotyczy również trenerów
12. W sprawach spornych ostateczny głos należy do Organizatora Turnieju.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz