ZZPS » Strefa rozgrywek » Minisiatkówka dziewcząt i chłopców

Minisiatkówka dziewcząt i chłopców

SZCZECIN 25.02.2018 - PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO W KAT."CZWÓRKI" DZIEWCZĄT DLA REJONU ZIELONEGO

UKS POGODNO SZCZECIN ZESPÓL 1 - 1 M-CE

W dniu 25.02.2018 odbył sie turniej eliminacyjny w kat."CZWÓRKI" dziewcząt dla rejonu zielonego. Przed turniejem w obecności wszystkich trenerów uczestniczących zespołów przegłosowano jednogłośnie aby ten Turniej Eliminacyjny potraktować także jako II Etap Eliminacji/Baraży/, a zespoły które zajmą 3 pierwsze miejsca uzyskają bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa.

W turnieju wystartowało 12 zespołów podzielonych na 2 grupy po 6 zespołów.

Awans do Mistrzostw Województwa uzyskały zespoły:

1 m-ce UKS POGODNO SZCZECIN ZESPÓŁ 1 - TRENER MAŁGORZATA WROŃSKA

2 m-ce  UKS ORLIKI - SP74 SZCZECIN ZESPÓŁ 1 - TRENER ALICJA KUŚ

3 m-ce UKS KASZTANEK - SP 39 SZCZECIN ZESPÓŁ 1 -TRENER BARBARA NAGUSZEWSKA

POZOSTAŁE MIEJSCA:

4 m-ce UKS ORLIKI - SP 74 SZCZECIN ZESPÓŁ 2 - TRENER ALICJA KUŚ

5 m-ce UKS ORLIKI - SP 74 SZCZECIN ZESPÓŁ 3 -TRENER ALICJA KUŚ

6 m-ce UKS VOLLEY - SP 71 SZCZECIN - TRENER KAROLINA KIJANA

7 m-ce GTS PLAS GRYFICE - TRENER MAREK NEJMASZ

8 m-ce UKS POGODNO SZCZECIN - TRENER MAŁGORZATA WROŃSKA

9 m-ce ORLIK KRZYWIN - TRENER PIOTR WAYDYK

10 m-ce UKS KASZTANEK -SP 39 SZCZECIN - TRENER BARBARA NAGUSZEWSKA

11 m-ce UKS VOLLEYBALL ACADEMY SZCZECIN - TRENER MAGDALENA ZAJĄC

12 m-ce UKS POGODNO SZCZECIN ZESPÓŁ 3 - TRENER MAŁGORZATA WROŃSKA

Turniej Finałowy KINDER+SPORT -Mistrzostw Województwa odbędzie się w Wałczu w dniu 21.04.2018.

DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA JUŻ AWANSOWAŁO 5 ZESPOŁÓW :

G.A. -UKS VOLLEY WAŁCZ ZESPÓŁ 1 i 2,  UKS POGODNO SZCZECIN, UKS ORLIKI -SP74 SZCZECIN, UKS KASZTANEK -SP 39 SZCZECIN.

O JEDNO WOLNE MIEJSCE ROZEGRA SIĘ TURNIEJ BARAŻOWY DLA REJONU ŻÓŁTEGO W DDNIU 10.03.2018 W KOŁOBRZEGU / ZMIANA MIEJSCOWOŚCI ZAMIAST CZAPLINKA/

Szczególne podziękowanie dla organizatora turnieju Kol. Alicji Kuś i klubu UKS ORLIKI -SP 74 SZCZECIN , za bardzo sprawne przeprowadzenie turnieju, ufundowanie pucharów i medali, oraz statuetek dla najlepszych zawodniczek !!!

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

GRYFICE 24.02.2018 - PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO W KAT."DWÓJKI" DZIEWCZĄT DLA REJONU ZIELONEGO.

W dniu 24.02.2018 w Gryficach odbył sie turniej eliinacyjny w kat. "DWÓJKI" dziewcząt dla rejonu zielonego. W turnieju miało wystarować 31 zespołów podzielonych na 6 grup. Na zawody nie dotarły 2 zespoły z Krzywina  i tym samym do rozgrywek przystąpiło 29 zespołów.

Awans do drugiego etapu rozgrywek/ baraży / uzyskało 18 zespołów- były to zespoły, które zajęły m-ca 1-3 w każdej grupie.

Najwięcej zespołów, bo aż 4 do dugiego etapu wprowadził klub - UKS "VOLLEY" -SP 71 SZCZECIN - TRENER KAROLINA KIJANA !!!

II ETAP ROZGRYWEK /BARAŻ/- odbędzie się w dniu 17 .03.2018 /sobota/ w Szczecinie.

Bardzo przepraszam zespóły z SAPS LIBERO BANIE 1,2,3,4 ZA BRAK DYPLOMÓW dla Nich na ceremoni zakończenia - DYPLOMY TE BĘDĄ DOSTARCZONE NA NAJBLIŻSZYCH ZAWODACH TRENEROWI !

Serdeczne podziękowania dla organizatorów turnieju -Kol. Przemkowi Melnik i Kol. Waldemarowi Jarecki za sprawne przeprowadzenie zawodów, komunikat końcowy i zdjęcia - Dziękuję!

W załączniku komunikat końcowy i zdjęcia

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

GRYFICE 24.02.2018 /SOBOTA/ - TURNIEJ ELIMINACYJNY W KAT."DWÓJKI" DZIEWCZĄT REJON ZIELONY

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny kat."DWÓJKI" dziewcząt odbędzie się w Gryficach w dniu 24.02.2018 /sobota/ dla rejonu zielonego.

Osobą odpowiedzialną za zorganizowanie i przeprowadzenie turnieju jest Kol. Przemysław Melnik.

W turnieju wystartuje 31 zespołów podzielonych na 6 grup. Z każdej grupy do drugiego etapu/baraży/ awansują po 3 najlepsze zespoły z każdej grupy / w sumie 18 zespołów/.

Drugi etap /baraże/ odbędą się w Szczecinie w dniu 17.03.2018 /sobota/.

Istnieje możliwość zakupienia obiadów/ cena 13,00 zł/ - w tej sprawie kontakt z Kol. Przemysławem Melnik do czwartku.

Ceremonia zakończenia i podsumowania turnieju odbędzie się o godz. 14.10

Szczegółowe informacje o turnieju, rozpiski, godziny meczów zawarte są w załączniku.

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

SZCZECIN 25.02.2018 /NIEDZIELA/ - TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "CZWÓRKI" DZIEWCZĘTA -REJON ZIELONY

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny kat."CZWÓRKI" dziewcząt odbędzie się w Szczecinie w dniu 25.02.2018 /niedziela/ dla rejonu zielonego.

Osobą odpowiedzialną za zorganizowanie turnieju jest Kol. Alicja Kuś.

W turnieju wystartuje 12 zespołów, podzielonych na dwie grupy.W grupach rozegrane zostaną mecze systemem - "każdy z każdym". Do finału i możliwość gry o miejsca 1-6 uzyskają po trzy najlepsze zespoły z grupy A i B z ZALICZONYMI MECZAMI Z ELIMINACJI W GRUPIE.

Zespoły ,które zajmą miejsca 4 w grpach A i B rozegrają mecz o miejsce 7, zespoły które zajmą miejsca 5 w grupach A i B rozegrają mecz o miejsce 9 , zespoły które zajmą miejsca 6 w grupach A i B rozegrają mecz o miejsce 11.

Na prośbę kilku trenerów istnieje możliwość potraktowania tego turnieju jako Turnieju Eliminacyjnego i Barażowego jednocześnie, którego rozstrzygnięcia będą ostateczne dla rejonu zielonego i najlepsze trzy zespoły uzyskają awans do Mistrzostw Województwa. Aby taka sytuacja była możliwa wszystkie biorące zespoły muszą wyrazić taką wolę. Jeżeli takiej woli nie wyrazi choćby jeden zespół -będzie rozegrany drugi etap rozgrywek. A z tego turnieju bezpośredni awans do finałów Mistrzostw Województwa uzyskają 2 najlepsze zespoły, a pozostałe 7 będzie grało w barażach o jedno wolne miejsce.

Decyzja o sposobie potraktowania tego turnieju musi być podjęta na odprawie przed rozpoczęciem turnieju /organizator sporządza protokół z podpisami wszystkich trenerów zespołów biorących udział w turnieju i o ostatecznej decyzji informuje koordynatora/ . Następnie na ceremoni otwarcia ogłasza podjętą decyzję uczestnikom.System gier nie ulega żadnym zmianom -bez względu na podjętą decyzję !

Szczegółowe informacje o turnieju są zawarte z załączniku.

PWM DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

GOLENIÓW 17.02.2018 - PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO KAT."DWÓJKI" DZIEWCZĄT - REJON ŻÓŁTY

W dniu 17.02.2018 w Goleniowie odbył się Turniej Eliminacyjny w kat."DWÓJKI" dziewcząt dla rejonu żółtego. W turnieju startowało 32 zespoły podzielone na 6 grup.

Awans do drugiego etapu /baraży uzyskało 18 zespołów.Były to zespoły , które zajęły w grupie miejsca 1,2,3.

Turniej barażowy odbędzie się w Koszalinie w dniu 17.03.2018 /sobota/ .Biorące w nich zespoły będą walczyć o 4 miejsca dające awans do Mistrzostw Województwa.

W imieiu własnym jak i organizatorów szczególne podziękowania dla wszystkich osób ,które wsparły turniej w postaci upominków dla wszystkich uczestników i trenerów, za wspaniałe i bardzo smaczne pączki za cudowną atmosferę podczas rozgrywania turnieju - Składamy Wyrazy Szacunku Za Bezinteresowną Pomoc i Wsparcie. Niech Dla Was nagrodą i największym podziękowaniem będą uśmiechniete twarze dziewcząt.

Szczególne podziękowanie dla Pani Ani Gołębiowskiej , która zorganizowała i przeprowadziła turniej eliminacyjny w tak miłej atmosferze - Aniu Dziękujemy!!!

W załączniku wszystkie wyniki i tabele grup.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

 

czytaj więcej »

KOSZALIN 18.02.2018 - podsumowanie Wojewódzkiego Turnieju Eliminacyjnego w KAT."TRÓJKI" chłopców.

W dniu 18.02.2018 w Koszalinie odbył się Wojewódzki Turniej Eliminacyjny w kat. "TRÓJKI" chłopców. W turnieju wystartowało 18 zespołów z całego województwa podzielonych na trzy grupy. Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskało 6 zespołów i 9 zespołów awans do baraży.

Przed rozpoczeciem turnieju miało miejsce miłe wydarzenie. Podczas ceremoni otwarcia turnieju podziekowano Pawłowi Szot za dotychczasową pracę i zaangażowanie na rzecz siatkówki. Pawle - Dziękujęmy !!!

Bezpośredni awans uzyskali:

GRUPA A :

1  m-ce SSPnr1 "BRONEK" KOSZALIN zespół 1 - TRENER JAROSŁAW PIOTROWSKI

2 m-ce ORLIK KRZYWIN -TRENER PIOTR WAYDYK

GRUPA B

1 -m-ce KATOLICKA SP KOSZALIN - TRENER DARIUSZ BRYŁA

2 m-ce SP 6 KOŁOBRZEG zespół 1 - TRENER DARIUSZ CHOLKA

GRUPA C

1 m-ce KS STOCZNIA DARŁOWO zespół 1 - TRENER EDMUND SURDEL

2 m-ce UKS VOLLEY WAŁCZ zespół 1 - TRENER ŁUKASZ CYGAN

Zespoły , które zajęły miejsca odpowiednio w grupach 3,4,5 uzyskały awans do baraży , które odbęda się w dniu 24.03.2018 w Kołobrzegu. Z turnieju barażowego awans do finału NMistrzostw Województwa uzyskają tylko dwa najlepsze zespoły.

Serdeczne podziekowania dla Kol. Pawła Szot za przeprowadzenie i zorganizowanie turnieju, oraz ufundowanie słodkości dla wszystkich uczestników.

W załączniku wyniki meczów , tabele i awanse.

PWM DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

Szczecinek 17.02.2018 -podsumowanie Turnieju Eliminacyjnego w Kat. "CZWÓRKI" chłopców rejon żółty.

UKS VOLLEY WAŁCZ -I M-CE

W dniu 17.02.2018 w Szczecinku odbył się Turniej Eliminacyjny w kat. "CZWÓRKI" chłopców dla rejonu żółtego.

W turnieju startowało 9 zespołów. Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskały dwa najlepsze zespoły. 

1 m-ce UKS VOLLEY WAŁCZ -TRENER ADAM CZASZYŃSKI, 2 m-ce G.A. -MKS GRYF SZCZECINEK - TRENER DARIUSZ BRAMBOR.

O zwycięstwie w tym turnieju zadecydował mecz pomiędzy zespołem UKS VOLLEY WAŁCZ - G.A. MKS GRYF SZCZECINEK, który zakończył się grą na przewagi 21:19 dla Wałcza. Mecz był bardzo wyrównany a o końcowym sukcesie zadecydowało większe opanowanie zawodników z Wałcza. Zespoły z tych dwóch ośrodków toczą od trzech lat bardzo wyrównane i bardzo emocjonujące mecze stojące na wysokim poziomie sportowym.W tych dwch zespołach należy upatrywać głównych pretendentów do wygrania Mistrzostw Województwa. 

Zwycieski zespół z Wałcza reprezentowali : Dominik Szmyt, Jakub Grygorcewicz, Seweryn Miazga, Bartosz Szczęsny, Oskar Aftyka i Paweł Przybylski-trener Adam Czaszyński.

Warto dodać że klub UKS VOLLEY WAŁCZ wprowadził do finałów wojewódzkich w kat."CZWÓRKI" - 3 zespoły /2 dziewcząt i 1 chłopców/, co dobrze świadczy o pracy szkoleniowej w tym klubie. Już teraz zapraszam na FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ,który odbędzie się w Wałczu w dniu 21.04.2018.

Zespoły , które uzyskały prawo udziału w barażach , które odbędą się w Darłowie w dniu 11.03.2018 /niedziela/

3 m-ce DELFIN -SP3 DARŁOWO -TRENER JERZY ROSZAK

4 m-ce KATOLICKA SP KOSZALIN ZESPÓŁ 1 - TRENER DARIUSZ BRYŁA

5 m-ce AMPS KOŁOBRZEG -TRENER AGNIESZKA CIECHANOWICZ

6 m-ce KATOLICKA SP KOSZALIN ZESPÓŁ 2 - TRENER DARIUSZ BRYŁA

7 m-ce SP 13 KOSZALIN -TRENER GRZEGORZ DRETKIEWICZ

 

Serdeczne podziękowanie dla Kol. Dariusza Brambor za przeprowadzenie i zorganizowanie turnieju.

W załączniku tabela z wynikami.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

 

czytaj więcej »

Pyrzyce 17.02.2018- podsumowanie Turnieju Eliminacyjnego w Kat. "CZWÓRKI" chłopców rejon zielony.

W dniu 17.02.2018 w Pyrzycach odbył się Turniej Eliminacyjny w kat.""CZWÓRKI" chłopców, dla rejonu zielonego.

W turnieju startowało 7 zespołów. Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskał zespół UKS FLORIAN SZARY SZCZECIN -trener BEATA HAŁACZKIEWICZ. Zespół ten w bardzo przekonywującym stylu wygrał wszystkie mecze, nie dając żadnych szans swoim przeciwnikom i zasłużenie okazał się najlepszym zespołem turnieju. W całych rozgrywkach na 6 rozegranych meczy uzyskał znakomity bilans zdobytych do straconych punktów 120 - 58 .

Natomiast bardzo wyrównane mecze były pomiędzy trzema zespołami , które uzyskały awans do baraży. Odpowiednio : 2 m-ce przypadło LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE ZESPÓŁ 1 -TRENER BOŻENA TOŁOCZKO, 3 m-ce VOLLEYBALL ACADEMY SZCZECIN - TRENER MAGDALENA ZAJĄC i 4 m-ce LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE ZESPÓŁ 2 -TRENER BOŻENA TOŁOCZKO.

Turniej barażowy odbędzie się w dniu 11.03.2018 /niedziela/ w Darłowie , gdzie spotka się 8 zespołów / 3 z rejonu zielonego i 5 z rejonu żółtego/. Stawką tego turnieju będzie awans 3 zespołów do Mistrzostw Województwa.

Serdeczne podziękowania dla Kol. Bożeny Tołoczko za zorganizowanie i super przeprowadzony turniej .

W załączniku - wyniki meczów, klasyfikacja.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

WEEKEND Z MINISIATKÓWKĄ - TURNIEJE ELIMINACYJNE W : PYRZYCACH, SZCZECINKU, GOLENIOWIE I KOSZALINIE.

W ten weekend odbyły się 4 turnieje eliminacyjne Kinder+Sport 2018. Poniżej przedstawione są zespoły które uzyskały bezpośredni awans do MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA . W osobnych komunikatach będzie krótkie sprawozdanie z każdego turnieju.

W Pyrzycach została rozegrana kat. "CZWÓRKI" chłopców - bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskał zespół - UKS FLORIAN SZARY SZCZECIN - TRENER BARBARA HAŁACZKIEWICZ.

W Szczecinku została rozegrana kat."CZWÓRKI" chłopców - bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskały zespoły : 1 m-ce UKS VOLLEY WAŁCZ -TRENER ADAM CZASZYŃSKI , 2 m-ce G.A.-MKS GRYF SZCZECINEK - TRENER DARIUSZ BRAMBOR.

W Koszalinie została rozegrana kategoria "TRÓJKI" chłopców , bezpośredni awans uzyskały zespoły :

GRUPA A - 1 m-ce- SSPnr1 "BRONEK" KOSZALIN ZESPÓŁ 1 - TRENER JAROSŁAW PIOTROWSKI, 2 m-ce ORLIK KRZYWIN - TRENER PIOTR WAYDYK, 

GRUPA B - 1 m-ce KATOLICKA SP KOSZALIN - TRENER DARIUSZ BRYŁA, 2 m-ce SP6 KOŁOBRZEG - TRENER DARIUSZ CHOLKA, 

GRUPA C - 1 m-ce KS STOCZNIA DARŁOWO ZESPÓŁ 1 - TRENER EDMUND SURDEL , 2 m-ce UKS VOLLEY WAŁCZ ZESPÓŁ 1 -TRENER ŁUKASZ CYGAN

W Goleniowie została rozegrana kat."DWÓJKI" dziewcząt. Do baraży awans uzyskało 18 zespołów.

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

KOSZALIN 18.02.2018 TURNIEJ ELIMINACYJNY - KATEGORIA "TRÓJKI" CHŁOPCÓW

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny w kategorii "TRÓJKI" chłopców odbędzie się w Koszalinie w dniu 18.02.2018 / niedziela/.

Osobą odpowiedzialną za zorganizowanie turnieju jest Kol. Paweł Szot.

W turnieju wystartuje 18 zespołów z całego województwa , podzielonych na 3 grupy po 6 zespołów. Bezpośredni awans do finałów Mistrzostw Województwa uzyskają dwa pierwsze zespoły z każdej grupy/ w sumie 6 zespołów/.

Zespoły które zajmą m-ca 3.4,5 w grupie / w sumie 9 zespołów/ powalczą na turnieju barażowym o dwa miejsca premiowane do finałów Mistrzostw Województwa.

Turniej barażowy odbędzie się w dniu 24.03.2018 w Kołobrzegu

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju są zawarte w załączniku.

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz