ZZPS » Strefa rozgrywek » Minisiatkówka dziewcząt i chłopców

Minisiatkówka dziewcząt i chłopców

PIERWSZE TURNIEJE "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2014" ZA NAMI !

W miniony weekend rozegrano pierwsze Turnieje tegorocznej edycji "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2014". Rywalizację rozpoczęły dziewczęta w Regionie Zielonym (Turniej w Szczecinie) oraz chłopcy z Regionu Żółtego ( Turniej w Koszalinie). Dziękujęmy organizatorom za sprawne przeprowadzenie obu imprez i życzymy dalszych sukcesów.  W załącznikach zanjdują sie nowe aktualizacje Terminarza Turniejów oraz Listy zespołów w poszczególnych Regionach. ZG

czytaj więcej »

MINISIATKARKI POD KOŁOBRZESKĄ SIATKĄ

 

Nie ma mocnych na BAS Białystok

 

W dniach 25-27.10.2013 w Szkole Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu odbywał się Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej w kategorii „czwórek” rocznik 2001.

Turniej został zorganizowany dla 24. zespołów z całej Polski.

W piątek i sobotę rozegrano 84 mecze eliminacyjne na trzech boiskach w trzech grupach po 8 zespołów. Gry odbywały się systemem „każdy z każdym”; grano jednego seta do 20 pkt. Po grach eliminacyjnych zostały utworzone cztery grupy finałowe, składające się z 6 zespołów i grające o miejsca: 1-6, 7-12, 13 -18, 19 -24.

Wszystkie mecze "gwizdali" sędziowie klasy „państwowej” szczebla centralnego w tym między innymi Andrzej Kowalski i Wojciech Klęsk z województwa zachodniopomorskiego oraz Łukasz i Rafał Mischke z województwa wielkopolskiego, co jest ewenementem na tego rodzaju turnieju. Warto dodać, że sędziowie ci wszystkie mecze prowadzili społecznie, podnosząc w ten sposób prestiż i rangę zawodów. Serdeczne podziękowanie dla Pana Wojciecha Klęsk - v-ce prezesa ZZPS, z którego inicjatywy sędziowie przyjęli zaproszenie.

W czasie Turnieju uczestnicy mieli możliwość skorzystania z AQUAPARKU MILLENIUM oraz zwiedzania Kołobrzegu i jego atrakcji, a że jak co roku pogoda dopisała, wiele drużyn mogła zobaczyć morze oraz piękne plaże nad Bałtykiem.

Niedziela to gry finałowe w grupach, po których zostały wyłonione najlepsze zespoły turnieju i wyróżniające się zawodniczki. 

Klasyfikacja turnieju:

1.    BAS Białystok zespół I
2. SP 9 Rumia
3. UKS "JOKER" Świecie zespół I
4. UKS "ŹRÓDEŁKO" Katowice - Mosir Czechowice- Dziedzice
5. UKS " TRZYNASTKA" Radom zespół I
6. UKS "POGODNO" Szczecin- SP 48 szczecin
7. UKS " Volley" Wałcz
8. BAS Białystok zespół II
9. MKS Zawiercie
10. UKS "MORENA" Miastko
11. UKS "DWÓJKA" MILICZ
12. SP 18 Koszalin
13. SP 74 Szczecin - UKS "ORLIKI' SZCZECIN
14. UKS "RODŁO"Złotów
15. UKS "Trójka" Sulechów zespół I
16. UKS "ZATOKA 95" Puck zespół I
17. UKS "TRZYNASTKA " Radom zespół II
18. UKS "ZATOKA 95" Puck zespół II
19. UKS "JOKER" Świecie zespół 2
20. KAEMKA Starogard Gdański
21. UKS "TRÓJKA' Sulechów zespół 2
22. UKS OPP Powiat Kołobrzeski zespół I
23. SPPS Łeba
24. UKS OPP Powiat Kołobrzeski zespół II


Po rozegranych meczach nastąpiła najprzyjemniejsza część Turnieju – czyli wręczanie nagród, które wręczała v-ce Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego - Pani
Anna Mieczkowska, poseł na Sejm RP - Marek Hok, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu - Andrzej Haraj, v-ce prezes ZZPS - Wojciech Klęsk, Paweł Pawlak - członek Rady Powiatu oraz v-ce prezes Radzikowskiego Stowarzyszenia Oświatowego - Henryk Placak.

Dzięki licznym sponsorom i ludziom dobrej woli organizatorzy mogli nagrodzić wszystkie uczestniczki i ich trenerów nagrodami.

Najlepsza zawodniczka turnieju – Anna Trusiewicz, reprezentująca I zespół BAS Białystok, otrzymała odtwarzacz multimedialny ufundowany przez firmę TOSHIBA.

Najlepszym trenerem został Brunon Borek z BAS BIAŁYSTOK, którego zespół wygrał turniej, a jego zawodniczka otrzymała tytuł MVP. W nagrodę otrzymał dysk twardy 1TB, ufundowany przez firmę TOSHIBA.

Wyróżniono cztery najlepsze zawodniczki Turnieju, które otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Marszałkowski i puchary od ZZPS:

Emilia Dzedzej - BAS Białystok
Paulina Damaske - SP 9 Rumia
Maja Doroszewska - UKS "JOKER" Świecie
Natalia Ciesielska - UKS "ŻRÓDEŁKO" Katowice

Listy gratulacyjne i podziękowanie dla wszystkich trenerów za udział w turnieju przekazał i wręczył poseł na Sejm RP – Marek Hok.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim firmom i osobom, które wspomogły turniej, a w szczególności:

FUNDACJI POLSKIEJ SIATKÓWKI – za puchary dla miejsc 1-8
ZACHODNIOPOMORSKIEMU ZWIĄZKOWI PIŁKI SIATKOWEJ - za ufundowanie medali dla zespołów, które zajęły miejsca 1-3 i pucharów dla najlepszych zawodniczek zawodów
URZĘDOWI MARSZAŁKOWSKIEMU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO – za ufundowanie nagród rzeczowych dla najlepszych zawodniczek i zespołów z miejsc 1-2
Firmie ZIAJA za ufundowanie nagród dla trzech pierwszych zespołów i trenerek.
MARKETING CROPP za ufundowanie nagród dla trzech pierwszych zespołów
GRUPIE ALIANZ POLSKA za ufundowanie nagród dla I zespołu
Firmie BUDIMEX S.A za ufundowanie nagród dla II zespołu
CENTRALNY DOM MAKLERSKI PEKAO S.A. za ufundowanie nagrody za III miejsce
Firmie AMPOL z Warszawy za ufundowanie dla wszystkich okolicznościowych koszulek z logiem turnieju.
Firmie TOSHIBA za ufundowanie  upominków dla wszystkich uczestniczek.

W szczególny sposób organizatorzy dziękują:

Bank BPS S.A., ING BANK ŚLĄSKI S.A, PGE S.A., WYDAWNICTWO G+J RBA Sp. z o.o. & Co. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, BANK POCZTOWY S.A., BARLINEK, FIGIEL SP. Z O. O., WODOCIĄGI MIELNO, COLO, GOSPODARSTWO ROLNE - ANDRZEJ SZOSTAK

Organizatorzy dziękują także wszystkim innym firmom, instytucjom i urzędom wspierającym organizację turnieju za ich przychylność, wspaniałomyślność, bezinteresowność i pomoc. Każda pomoc, nawet symboliczna, jest dla organizatora bezcenna. I za tę pomoc składam serdeczne dziękuję! – powiedział Dariusz Cholka, organizator turnieju.

Wszyscy sponsorzy turnieju:

FUNDACJA BKG im.J.K.STECZKOWSKIEGO, BANK BPS S.A., PGE S.A., m-BANK-SPONSORING, ORLEN OIL Sp. Z O.O., MARKETING CROPP, CENTRALNY DOM MAKLERSKI PEKAO S.A., WIELKOPOLSKI ZWIĄZEK PRACODAWCÓW LEWIATAN, ING BANK ŚLĄSKI S.A., LASY PAŃSTWOWE, WYDAWNICTWO G+J RBA Sp. z o.o. & Co. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, DOM MAKLERSKI BANK OCHRONY ŚRODOWISKA, NARODOWY BANK POLSKI, WYDAWNICTWO NAUKOWE PWN SPÓŁKA AKCYJNA, COMMUNICATION UNLIMITED Sp. z o.o., ORBIS SA, STU ERGO HESTIA SA, CASTROL, NECKERMAN –BIURO TURYSTYCZNE, PAYU, WARBUD SA, PARLAMENT EUROPEJSKI BIURO INFORMACJI PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO, BUDIMEX S.A., GRUPA ALIANZ POLSKA, RABEN POLSKA, HOCHTIEFF, PGF S.A., AMPOL-OKNA PCV, BANK POCZTOWY S.A., SGB – BANK S.A., RETILIA SP. z o.o., BARLINEK, SANTANDER CONSUMER BANK SA, ZIAJA LTD, UPC POLSKA, HEWALEX, HOME BROKER NIERUCHOMOŚCI S.A., ALIANZ POLSKA SERVICES DEPARTAMENT SPRZEDAŻY, FIGIEL SP. Z O. O., E-INVEST, B2B - Wojciech Balcerek, TOSHIBA, GOSPODARSTWO ROLNE - ANDRZEJ SZOSTAK, PEK - MOTEL, EKSPERTFITNESS, WODOCIĄGI MIELNO, BARKAS, MEC KOŁOBRZEG, WODOCIĄGI KOŁOBRZEG, HOMATEHT, COLO

Główni organizatorzy turnieju: Dariusz Cholka, Piotr Bogdanowicz, Barbara Ciesak, Joanna Włodarczyk, Beata Dąbrowska,  Henryk Placak.

 

czytaj więcej »

Minisiatkówka

"ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2013"  

 II EDYCJA

 

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz