ZZPS » Aktualności » Nieodpłatne uczestnictwo trenerów oraz sędziów na meczach KPS Chemik Police S.A. w hali Azoty Arena w Szczecinie.

Nieodpłatne uczestnictwo trenerów oraz sędziów na meczach KPS Chemik Police S.A. w hali Azoty Arena w Szczecinie.

Uprzejmie informujemy, iż w ramach współpracy z Grupą Azoty S.A. oraz KPS Chemik Police S.A., doszliśmy do porozumienia w zakresie pozyskiwania dla trenerów oraz sędziów posiadających aktualne certyfikaty Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej, możliwości nieodpłatnego uczestniczenia w meczach ORLENLIGI siatkówki kobiet rozgrywanych w hali Azoty Arena w Szczecinie w sezonie sportowym 2015/2016. Każdorazowe uczestnictwo w meczu to element „edukacji nieoficjalnej”. Porozumienie dotyczy terminów wskazanych przez klub  w ilościach limitowanych do odwołania.


 
Zamówienie dotyczy jednej osoby!
Szczegóły dotyczące odbioru wejściówek-zaproszeń oraz ich realizację bieżącą można uzgadniać z osobą kontaktową Panią Anną Golińską (zzpsiat@wp.pl; tel. 914 395 516). 
W przypadku planowanego terminu meczu na środę odbiór osobiście z ważnym certyfikatem lub licencją po wejściówki-zaproszenia nie później jak do godz. 15:00 w dniu meczu, natomiast zaplanowanego meczu na sobotę odbiór osobiście z ważnym certyfikatem lub licencją do piątku do godz.15:00 w siedzibie ZZPS al. Wojska Polskiego 246.
Odebranych wejściówek – zaproszeń nie należy przekazywać osobom drugim!
Ilość wejściówek-zaproszeń na każdy mecz jest ograniczona, rezerwacja będzie realizowana do wyczerpania posiadanych zaproszeń. Po jej wyczerpaniu nie przyjmujemy żadnych reklamacji oraz zażaleń.
Jacek M. PlewniaNewsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz