ZZPS » Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 81 in /home/zzps/domains/zzps.pl/public_html/index.php on line 184 » OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - SIATKARSKIE WAKACJE 2018 Z MAŁGORZATĄ GLINKĄ

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - SIATKARSKIE WAKACJE 2018 Z MAŁGORZATĄ GLINKĄ

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - SIATKARSKIE WAKACJE 2018 Z MAŁGORZATĄ GLINKĄ.

Na prośbę P. Arka Niefiedowicza -zamieszczamy poniżej ofertę dotyczącą siatkarskich wakacji.

Jest nam niezmiernie miło ,że w naszym województwie istnieje taka inicjatywa , która jest skierowana do najmłodszych adeptów siatkówki. Festiwal od wielu lat cieszy się bardzo dobrą opinią, a uczestniczące w nich zespoły osiągają znaczące sukcesy w rywalizacji sportowej.


FUNDACJA MAŁGORZATY GLINKI "GLINKA ACADEMY" -zaprasza kluby i szkoły siatkarskie do udziału w "FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ - SIATKARSKIE WAKACJE Z MAŁGORZATĄ GLINKĄ". Festiwal odbywać się będzie w 4 turnusach w okresie wakacji 2018 w Wałczu - woj. zachodniopomorskie.

Oferta jest skierowana do klubów/szkół prowadzących szkolenie w mini siatkówce tj. dla dzieci z klas III -VI szkół podstawowych.Festiwal Piłki Siatkowej to połączenie obozu sportowego, kolonii i turnieju mini piłki siatkowej.

Zespoły dziewcząt jak i chłopców, każdego dnia do południa mają do dyspozycji halę sportową oraz inne obiekty , na których mogą prowadzić treningi, wg. określonego harmonogramu i programu treningowego. Z kolei popołudniami odbywać się będą rozgrywki w ramach turnieju piłki siatkowej w kategorii "2", "3" i "4" dziewcząt i chłopców.

Przygotowaliśmy wiele innych atrakcji w trakcie pobytu na obozie. Dzieci wezmą udział również w spływach kajakowych, wyjazdach do parku linowego. Dostepne są także inne atrakcje, w tym wspólne dyskoteki, imprezy integracyjne itp.

W ramach tego festiwalu przewidujemy udział ok. 1000 uczestników z różnych stron kraju. Dzięki temu nasz festiwal staje się największą wakacyjną imprezą siatkarską dla najmłodszych adeptów piłki siatkowej.

Fundacja Małgorzaty Glinki otrzymała z Ministerstwa Sportu i Turystyki wsparci na poziomie   50 % kosztów oraz trwają rozmowy ze sponsorami aby te koszty jeszcze obniżyć. Na dzień dzisiejszy koszt udziału wynosi ok.700 zł/osobę.

Koszt uczestnictwa obejmuje pełne wyżywienie ( 4  posiłki), noclegi(standart schronisko młodzieżowe), udział w imprezach towarzyszących (np. spływy, park linowy, imprezy integracyjne itd.), ubezpieczenie , nagrody i niespodzianki oraz wynagrodzenie dla trenera prowadzącego grupę co najmniej 12 osobową (ok. 1000 zł). Impreza jest zgłoszona w Kuratoriu Oświaty.

Plan turnusów:

I turnus - 29/06/2018 -08/07/2018 - brak wolnych miejsc dla dziewcząt ( ok. 30 wolnych miejsc dla chłopców)

II turnus - 13/07/2018 -22/07/2018 -wolnych ok. 60 miejsc

III turnus - 27/07/2018 - 05/08/2018 -brak miejsc

IV turnus - 10/08/2018 -19/08/2018 - brak wolnych miejsc dla dziewcząt ( ok. 30 wolnych miejsc dla chłopców)

Oferta skierowana jest wyłącznie dla grup zorganizowanych, nie przyjmujemy pojedyńczych zawodników.

Formularz zgłoszniowy znajduje się pod poniższym linkiem - http://bit.ly/obozglinkaacademy

Wszelkie dodatkowe pytania proszę kierować drogą mailową na adres :

kontakt@glinkaacademy.pl 

lub telefonicznie pod nr. tel 607 798 595 AREK NIEFIEDOWICZ

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z festiwalu 2017

https://youtu.be/-Llpa3gHIs 

 Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz