ZZPS » Zarząd i Komisja Rewizyjna ZZPS » Ostatnie posiedzenie Zarządu ZZPS kadencji 2012-2016

Ostatnie posiedzenie Zarządu ZZPS kadencji 2012-2016

160314

Szanowni Panowie, uprzejmie informuję, że ostatnie posiedzenie Zarządu ZZPS kadencji 2012-2016 zgodnie z wolą wyrażoną przez uczestników zebrania podczas posiedzenia Zarządu w dniu 19.02.2016 zaplanowane było jako spotkanie dwudniowe .W związku z obowiązkami służbowymi i niemożliwością brania udziału w spotkaniu dwudniowym przez kilku członków Zarządu , zebranie na ich wniosek odbędzie się w Szczecinie 11.04.2016 r. /poniedziałek/ o godz.12.00 w Sali konferencyjnej hotelu SDS  ul .Unisławy 29. Zaplanowany wcześniej porządek zebrania zmodyfikujemy a część wniosków przygotuję do zapoznania się i do akceptacji .

W załączeniu projekt porządku.


Ponadto informuję że Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów ZZPS odbędzie się 11.04.2016 r. /poniedziałek/ w Szczecinie w Sali konferencyjnej „Sala Rycerska” Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, ul. Wały Chrobrego 4 . Początek zgromadzenia godzina 17.00 . Materiał sprawozdawczy  za okres 2012-2016 , projekty porządku Zebrania ,  Regulaminu Obrad , program Obrad przekazany będzie Panom oraz Delegatom w odrębnej korespondencji w terminie wymagalnym , zapisanym w Statucie ZZPS .

Paragraf 33 pkt. 1

W Walnym Zgromadzeniu ZZPS udział biorą :

„Z głosem stanowiącym oraz czynnym i biernym prawem wyborczym członkowie zwyczajni, członkowie ustępującego  Zarządu i Komisji Rewizyjnej".

 

Otrzymują : adresaci , osoby pełniące obowiązki statutowe ZZPS Panowie: J. Plewnia, J. Żalejko, A. Dzięcielski

 

Prezes Zarządu ZZPS

Janusz  KamińskiPliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz