ZZPS » MINI SIATKÓWKA » PODSUMOWANIE- FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+ SPORT 2019 W KAT."CZWÓRKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - 18.05.2019/SOBOTA/ KOŁOBRZEG

PODSUMOWANIE- FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+ SPORT 2019 W KAT."CZWÓRKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - 18.05.2019/SOBOTA/ KOŁOBRZEG

TURNIEJ FINAŁOWY O MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ODBYŁ SIĘ W KOŁOBRZEGU W DNIU 18.05.2019/SOBOTA/MIEJSCEM TURNIEJU BYŁA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU. ORGANIZATOREM FINAŁÓW BYŁA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU I UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI. OSOBAMI  ODPOWIEDZIALNYMI ZA PRZEPROWADZENIE TURNIEJU BYLI ROBERT SZPAK I PIOTR BOGDANOWICZ.


  • KLASYFIKACJA KOŃCOWA

MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

KINDER + SPORT 2019 - KAT. „CZWÓREK” DZIEWCZĄT

18 .05.2019 KOŁOBRZEG

 

  1. SP 18 KOSZALINTRENER AGNIESZKA KACZMAREK, ZAWODNICZKA WERONIKA TAŁAJ
  2. SMS SP 3 PLAS GRYFICE TRENER PRZEMYSŁAW MELNIK, ZAWODNICZKA JULIA PISKRZYŃSKA
  3. UKS VOLLEY WAŁCZTRENER MARIUSZ MARCINKIEWICZ, ZAWODNICZKA KAROLINA TARNOWSKA
  4. UKS BARNIM GOLENIÓWTRENER ANNA GOŁĘBIOWSKA, ZAWODNICZKA NIKOLA BILIŃSKA
  5. KPS CZAPLINEK TRENER KRZYSZTOF ROSIAK, ZAWODNICZKA NIKOLA WASZAJŁO
  6. UKS POGODNO SP 48 SZCZECINTRENER MAŁGORZATA WROŃSKA, ZAWODNICZKA INGA ROSINEK

 

MWP W KAT.”CZWÓRKI”DZIEWCZĄT

SP 18 KOSZALIN – ZUZANNA WĘGIERSKA/ TRENER AGNIESZKA KACZMAREK/

 

LP

ZESPÓŁ

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

PKT

 

M-CE

1

SMS SP3

PLAS GRYFICE

 

2 : 0

15-4

15-8

2 : 1

7-15

15-8

11-6

0 : 2

8-15

2-15

1 : 2

15-8

11-15

1-15

2 : 0

15-10

15-10

9

2

AWANS MP

2

UKS POGODNO

SP 48 SZCZECIN

0 : 2

4-15

8-15

 

0 : 2

9-15

12-15

0 : 2

10-15

9-15

0 : 2

2 : 1

15-10

10-15

11-8

2

6

3

UKS BARNIM

GOLENIÓW

1 : 2

15-7

8-15

6-11

2 : 0

15-9

15-12

 

0 : 2

12-15

10-15

1 : 2

15-11

13-15

11-13

2 : 0

15-10

15-9

8

4

4

SP 18

KOSZALIN

 

2 : 0

15-8

15-2

2 : 0

15-10

15-9

2 : 0

15-12

15-10

 

2 : 0

15-10

15-12

2 : 0

15

1

AWANS MP

5

UKS VOLLEY WAŁCZ

 

2 : 1

8-15

15-11

11-1

2 : 0

2 : 1

11-15

15-13

13-11

0 : 2

10-15

12-15

 

0 : 2

12-15

11-15

7

3

6

KPS

CZAPLINEK

0 : 2

10-15

10-15

1 : 2

10-15

15-10

8-11

0 : 2

10-15

9-15

 

0 : 2

2 : 0

15-12

15-11

 

4

5

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

KINDER + SPORT 2019 – KAT. „CZWÓREK” CHŁOPCÓW

18 .05.2019 KOŁOBRZEG

 

  1. SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN TRENER JAROSŁAW PIOTROWSKI, ZAWODNIK JAKUB KALWA
  2. SP 3 DARŁOWOTRENER REMIGIUSZ WIERCIŃSKI , EDMUND SURDEL ,ZAWODNIK DOMINIK WÓJCIK
  3. SP 6 KOŁOBRZEGTRENER DARIUSZ CHOLKA, ZAWODNIK MAKSYMILIAN KUPIEC
  4. DELFIN DARŁOWOTRENER JERZY ROSZAK, ZAWODNIK MATEUSZ BOGDAN
  5. LUKS KRZYWINTRENER PIOTR WAYDYK, ZAWODNIK KAMIL RYŻ
  6. BŁYSKAWICA SZCZECIN TRENER KRYSTIAN CIEŚLUK

 

MWP W KAT.”CZWÓRKI”CHŁOPCÓW

SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN – IGOR PIOTROWSKI/ TRENER JAROSŁAW PIOTROWSKI/

 

 

 

 

LP

ZESPÓŁ

 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

PKT

 

M-CE

1

SP3

DARŁOWO

 

 

O : 2

10-15

9-15

2 : 0

15-8

15-12

2 : 0

17-15

18-16

2 : 1

9-15

15-13

11-5

2 : 0

15-7

15-9

11

2

AWANS MP

2

SSP NR 1 UKS BROBEK KOSZALIN 1

2 : 0

15-10

15-9

 

2 : 0

16-14

10-15

2 : 0

15-8

15-5

2 : 0

15-5

15-9

2: 0

15-10

15 -9

15

1

AWANS MP

3

SP 6

KOŁOBRZEG

0 : 2

8-15

12-15

0 : 2

14-16

10-15

 

2 : 1

10-15

15-9

15-5

2 : 0

15-11

15-11

2 : 0

15-8

15-8

8

3

4

DELFIN DARŁOWO

 

0 : 2

15-17

16-18

0 : 2

8-15

5-15

1 : 2

15-10

9-15

5-15

 

1 : 2

15-12

7-15

4-11

      2 : 0

15-9

17-15

5

5

5

LUKS

KRZYWIN

 

1 : 2

15-9

13-15

5-11

0 : 2

5-15

9-15

0 : 2

11-15

10-15

2 : 1

12-15

15-7

11-4

 

2 : 0

15-10

15-12

6

4

6

BŁYSKAWICA SZCZECIN

0 : 2

7-15

9-15

0 : 2

10-15

9-15

0 : 2

8-15

8-15

0 : 2

9-15

15-17

0 : 2

10-15

12-15

 

0

6

 

W IMIENIU ZZPS SKŁADA PODZIĘKOWANIE PANU ROBERTOWI SZPAKOWI I PIOTROWI BOGDANOWICZOWI ZA  ZORGANIZOWANIE FINAŁÓW , UFUNDOWANIE NAGRÓD , ZABEZPIECZENIE OPIEKI MEDYCZNEJ I SĘDZIOWSKIEJ / SĘDZIOWALI ZAWODNICY KLUBU II LIGOWEGO UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI/.

ZZPS NAGRODZIŁ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW I TRENERÓW FINAŁÓW NAGRODAMI RZECZOWYMI UFUNDOWANMI PRZEZ POZYSKANYCH SPONSORÓW .

PODZIĘKOWANIA SZCZEGÓLNE DLA FIRMY JANTAR, KTÓRA CZUWAŁA NAD PRAWIDŁOWYM NAWODNIENIEM ZAWODNIKÓW PODCZAS FINAŁÓW I PRZEKAZAŁA SWOJE ZNAKOMITE WODY JANTAR CHAMPION, PIEKARNI MIELNIK ZA WSPANIAŁE PĄCZKI ORAZ DLA RODZICÓW ZAWODNIKÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W KOŁOBRZEGU ZA PRZEPYSZNE KANAPKI.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

 



Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz