ZZPS » MINI SIATKÓWKA » PODSUMOWANIE - FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA KINDER+SPORT W KAT. "DWÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 28.04.2019 SZCZECINEK

PODSUMOWANIE - FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA KINDER+SPORT W KAT. "DWÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 28.04.2019 SZCZECINEK

TURNIEJ FINAŁOWY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW ODBYŁ SIĘ W SZCZECINKU W DNIU 28.04.2019 . MIEJSCEM TURNIEJU BYŁA HALA SPORTOWA , UL. WIATRACZNA 5 W SZCZECINKU. ORGANIZATOREM FINAŁÓW BYŁ MKS GRYF SZCZECINEK, A OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA PRZEPROWADZENIE  TURNIEJU BYŁ DARIUSZ BRAMBOR.

 AWANS DO MISTRZOSTW POLSKI KINDER+SPORT 2019 , KTÓRE ODBEDĄ SIĘ W ZABRZU UZYSKALI :

DZIEWCZĘTA :

  1. LIDER CHOJNA 1 –  TRENER PIOTR GREJMAN
  2. SAPS LIBERO BANIE 1 – TRENER IZABELA WOŁOSZYN

CHŁOPCY :

  1. G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 – TRENER DARIUSZ BRAMBOR
  2. AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 -  TRENER GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ


W TURNIEJU FINAŁOWYM WYSTĄPIŁO PO 8 NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW, KTÓRZY UZYSKALI AWANS TURNIEJU PÓŁFINAŁOWEGO.

W FINALE GRANO SYSTEMEM "KAŻDY Z KAŻDYM" - I WSZYSTKIE ZESPOŁY REZEGRAŁY PO 7 MECZY. ZARÓWNO W KATEGORII DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW FAWORYCI SPEŁNILI SWOJE ZADANIE I PEWNIE AWANSOWALI DO MISTRZOSTW POLSKI.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA W KAT."DWÓJKI" DZIEWCZĄT

  1. LIDER CHOJNA 1 –  TRENER PIOTR GREJMAN
  2. SAPS LIBERO BANIE 1 – TRENER IZABELA WOŁOSZYN
  3. UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN 1 – TRENER KAROLINA KIJANA
  4. SP 18 KOSZALIN 1 – TRENER KAROLINA KURDZIEL
  5. UKS BARNIM GOLENIÓW 1 –  TRENER EWA FRONTCZAK
  6. AMPS KOŁOBRZEG 1 –  TRENER AGNIESZKA CIECHANOWICZ
  7. SP 48  SZCZECIN 1 – TRENER MAŁGORZATA WROŃSKA
  8. AMPS KOŁOBRZEG 2 – TRENER AGNIESZKA CIECHANOWICZ

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA - NWP FINAŁÓW - BARBARA GREJMAN - LIDER CHOJNA 1

LP

ZESPÓŁ

FINAŁ „2” DZIEWCZĘTA

 

1

 

2

3

4

5

6

7

8

PKT

M-CE

1

UKS BARNIM

 GOLENIÓW 1

 

12 : 15

13 : 15

6 : 15

13 : 15

15 : 4

15 : 4

8 : 15

15 : 3

11 : 5

4 : 15

15 : 13

15 : 17

13 : 15

15 : 10

8 : 11

15 : 6

15 : 11

3 ZW

 

10 PKT

5

2

UKS VOLLEY

SP 71 SZCZECIN 1

15 : 12

15 : 13

 

15 : 17

14 : 16

15 : 3

15 : 13

15 : 9

15 : 6

10 : 15

15 : 13

8 : 11

16 : 14

16 : 18

6 : 11

15 : 12

15 : 9

4 ZW

 

14 PKT

3

3

LIDER

CHOJNA 1

15 : 6

15 : 13

17 : 15

16 : 14

 

15 : 5

15 : 5

15 : 6

15 : 13

15 : 9

15 : 9

15 : 11

15 : 10

15 : 7

15 : 5

7 ZW

 

21 PKT

1

AWANS

MP

4

AMPS

KOŁOBRZEG 2

4 : 15

4 : 15

3 : 15

13 : 15

5 : 15

5 : 15

 

9 : 15

13 : 15

5 : 15

4 : 15

10 : 15

4 : 15

7 : 15

9 : 15

0 ZW

 

0 PKT

8

5

AMPS

KOŁOBRZEG 1

15 : 8

3 : 15

5 : 11

9 : 15

6 : 15

6 : 15

13 : 15

15 : 9

15 : 13

 

7 : 15

12 : 15

15 : 13

10 : 15

11 : 8

15 : 13

15 : 10

3 ZW

 

9 PKT

6

6

SAPS LIBERO

BANIE 1

15 : 4

13 : 15

17 : 15

15 : 10

13 : 15

11 : 8

9 : 15

9 : 15

15 : 5

15 : 4

15 : 7

15 : 12

 

15 : 8

15 : 6

15 : 9

15 : 9

6 ZW

 

16 PKT

2

AWANS

MP

7

SP 18

KOSZALIN 1

15 : 13

10 : 15

11 : 8

14 : 16

18 : 16

11 : 6

11 : 15

10 : 15

15 : 10

15 : 4

13 : 15

15 : 10

8 : 11

8 : 15

6 : 15

 

15 : 8

15 : 9

4 ZW

 

11 PKT

4

8

SP 48 

SZCZECIN 1

6 : 15

11 : 15

12 : 15

9 : 15

7 : 15

5 : 15

15 : 7

15 : 9

13 : 15

10 : 15

9 : 15

9 : 15

8 : 15

9 : 15

 

1 ZW

 

3 PKT

7

KLASYFIKACJA KOŃCOWA W KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW

  1. G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 – TRENER DARIUSZ BRAMBOR
  2. AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 -  TRENER GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ
  3. MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ 1 –  TRENER WOJCIECH HALEC
  4. SSP NR 1 BRONEK KOSZALIN 1 – TRENER IZABELA SZAWŁOWSKA
  5. G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 5 - TRENER DARIUSZ BRAMBOR
  6. G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 2 -  TRENER DARIUSZ BRAMBOR
  7. AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 2 – TRENER GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ
  8. SGS GOLENIÓW – TRENER SEBASTIAN ZAREMBA

NAJLEPSZY ZAWODNIK - NWP FINAŁÓW - MICHAŁ TYLUŚ - G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1

LP

ZESPÓŁ

FINAŁ „2” CHŁOPCY

 

   1

 

2

3

4

5

6

7

8

PKT

M-CE

1

G.A.- MKS GRYF

SZCZECINEK 1

 

15 : 6

15 : 6

15 : 8

15 : 10

15 : 7

15 : 8

15 : 8

15 : 5

15 : 8

15 : 5

15 : 8

15 : 11

15 : 7

16 : 14

11 ZW

21 PKT

1

 

AWANS MP

2

G.A.- MKS GRYF

SZCZECINEK 5

6 : 15

6 : 15

 

15 : 11

13 : 15

11 : 8

15 : 13

15 : 17

9 : 11

10 : 15

7 : 15

13 : 15

7 : 15

12 : 15

13 : 15

18 : 16

15 : 12

2 ZW

6 PKT

5

3

AKADEMIA SIATKÓWKI 13

KOSZALIN 2

8 : 15

10 : 15

11 : 15

15 : 13

8 : 11

 

15 : 12

14 : 16

11 : 8

9 : 15

10 : 15

18 : 20

17 : 19

5 : 15

11 : 15

12 : 15

16 : 14

11 : 7

2 ZW

5 PKT

7

4

G.A.- MKS GRYF

SZCZECINEK 2

7 : 15

8 : 15

13 : 15

17 : 15

11 : 9

15 : 12

14 : 16

8 : 11

 

 

15 : 11

11 : 15

5 : 11

9 : 15

9 : 15

5 : 15

5 : 15

13 : 15

15 : 8

11 : 5

2 ZW

6 PKT

6

5

MKS MIESZKO

POŁCZYN ZDRÓJ 1

8 : 15

5 : 15

15 : 10

15 : 7

15 : 9

15 : 10

11 : 15

15 : 11

11 : 5

 

15 : 5

15 : 12

9 : 15

15 : 12

4 : 11

15 : 4

8 : 15

11 : 2

5 ZW

14 PKT

3

6

SSP NR 1

BRONEK KOSZALIN 1

8 : 15

5 : 15

15 : 13

15 : 7

20 : 18

19 : 17

15 : 9

15 : 9

5 : 15

12 : 15

 

6 ; 15

7 : 15

15 : 9

10 : 15

11 : 5

4 ZW

11

4

7

AKADEMIA SIATKÓWKI 13

KOSZALIN 1

8 : 15

11 : 15

15 : 12

15 : 13

15 : 5

15 : 11

15 : 5

15 : 5

15 : 9

12 : 15

11 : 4

15 : 6

15 : 7

 

15 : 8

15 : 6

6 ZW

17 PKT

2

AWANS MP

8

SGS

GOLENIÓW

7 : 15

14 : 16

16 : 18

12 : 15

15 : 12

14 : 16

7 : 11

15 : 13

8 : 15

5 : 15

4 : 15

15 : 8

2 : 11

9 : 15

15 : 10

5 : 11

8 : 15

6 : 15

 

0 ZW

4 PKT

8

 

 

W IMIENIU ZZPS SKŁADA PODZIĘKOWANIE PANU PREZESOWI MKS GRYF SZCZECINEK DARIUSZOWI bRAMBOROWI ZA  ZORGANIZOWANIE FINAŁÓW , UFUNDOWANIE NAGRÓD , ZABEZPIECZENIE OPIEKI MEDYCZNEJ I SĘDZIOWSKIEJ / SĘDZIOWALI ZAWODNICY KLUBU MKS GRYF SZCZECINEK/.

ZZPS NAGRODZIŁ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW I TRENERÓW FINAŁÓW NAGRODAMI RZECZOWYMI UFUNDOWANMI PRZEZ POZYSKANYCH SPONSORÓW W TYM CELU SPONSORÓW.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA



Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz