ZZPS » MINI SIATKÓWKA » PODSUMOWANIE - FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA KINDER+SPORT W KAT. "TRÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 27.04.2019 GOLENIÓW

PODSUMOWANIE - FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA KINDER+SPORT W KAT. "TRÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 27.04.2019 GOLENIÓW

TURNIEJ FINAŁOWY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" DZIEWCZĄT ODBYŁ SIĘ W GOLENIOWIE W DNIU 27.04.2019.

MIEJSCEM TURNIEJU BYŁA HALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5  UL. NORWIDA 1 W GOLENIOWIE. ORGANIZATOREM BYŁ UKS BARNIM GOLENIÓW , A OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ BYŁY ANNA GOŁĘBIOWSKA I ANETA RZĄŻEWSKA.

 AWANS DO MISTRZOSTW POLSKI KINDER+SPORT 2019 , KTÓRE ODBEDĄ SIĘ W ZABRZU UZYSKALI :

DZIEWCZĘTA :

  1. UKS BARNIM GOLENIÓW -TRENER ANNA GOŁĘBIOWSKA 
  2. UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN - TRENER MAŁGORZATA WROŃSKA

CHŁOPCY :

  1. UKS VOLLEY WAŁCZ –  TRENER ADAM CZASZYŃSKI
  2. AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN –  TRENER GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ

SERDECZNE PODZIĘKOWANIE W IMIENIU ZZPS DLA ORGANIZATORÓW TURNIEJU FINAŁOWEGO DLA PANI ANNY GOŁEBIOWSKIEJ I ANECIE RZĄŻEWSKIEJ I KLUBU UKS BARNIN GOLENIÓW. ZA SPRAWNE PRZEPROWADZENIE FINAŁÓW I UFUNDOWANIE I POZYSKANIE NAGRÓD DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW.ORGANIZATORZY DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM OSOBOM ZA POMOC PRZY ORGANIZACJI TURNIEJU , A W SPOSÓB SZCZEGÓLNY :

FIRMIE ASPROD ZA PĄCZKI ,DYREKTOROWI OSIR ANDRZEJOWI ŁUKASIAKOWI ,WŁODARZOM MIASTA I GMINY GOLENIÓW ,OPIECE MEDYCZNEJ MARCIE SCECH ,RODZICOM :ANNIE PIOTROWSKIEJ I RADOMIROWI MARCINIAKOWI ZA WIELKIE SERCE I NIEOCENIONĄ POMOC W ORGANIZACJI WSZYSTKICH IMPREZ SIATKARSKICH, TRENERKOM UKS BARNIM GOLENIÓW MAŁGORZACIE ZAJKO I EWIE FRONTCZAK ZA ZASZCZEPIANIE MIŁOŚCI DO SIATKÓWKI MŁODYM GOLENIOWSKIM SIATKARKOM.
 


W TURNIEJU FINAŁOWYM WYSTĄPIŁO PO 8 NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW, KTÓRZY UZYSKALI AWANS TURNIEJU PÓŁFINAŁOWEGO.

W FINALE GRANO SYSTEMEM "KAŻDY Z KAŻDYM" - I WSZYSTKIE ZESPOŁY REZEGRAŁY PO 7 MECZY. ZARÓWNO W KATEGORII DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW FAWORYCI SPEŁNILI SWOJE ZADANIE I PEWNIE AWANSOWALI DO MISTRZOSTW POLSKI.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA W KAT."TRÓJKI" DZIEWCZĄT

  1. UKS BARNIM GOLENIÓW -TRENER ANNA GOŁĘBIOWSKA 
  2. UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN - TRENER MAŁGORZATA WROŃSKA
  3. UKS VOLLEY WAŁCZ 1 - TRENER MICHAŁ PORĘBIAK
  4. UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN 1 - TRENER KAROLINA KIJANA
  5. SP 18 KOSZALIN 2 - TRENER KAROLINA KURDZIEL
  6. UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI - TRENER ROBERT SZPAK
  7. SP 18 KOSZALIN 1 - TRENER KAROLINA KURDZIEL
  8. SMS SP 3 PLAS GRYFICE - TRENER MARCIN MIKULIN

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA - NWP FINAŁÓW - DARIA MARCINIAK - UKS BARNIM GOLENIÓW

WYRÓZNIONE ZAWODNICZKI ZESPOŁÓW

  1. UKS BARNIM GOLENIÓW -MAGDA PANEK
  2. UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN - ALICJA MROCZKOWSKA
  3. UKS VOLLEY WAŁCZ 1 - AMELIA ROZWAŁKA
  4. UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN 1 - ZOFIA ZDANOWICZ
  5. SP 18 KOSZALIN 2 - ZUZANNA OSTASZEWSKA
  6. UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI - KONSTANCJA ZELEWSKA
  7. SP 18 KOSZALIN 1 - KAJA KOTNOWSKA
  8. SMS SP 3 PLAS GRYFICE - MAJA PODGÓRSKA

LP

ZESPÓŁ

FINAŁ „3” DZIEWCZĄT

 

1

 

2

3

4

5

6

7

8

PKT

M-CE

1

SMS SP 3

PLAS GRYFICE

 

18 : 20

10 : 15

3 : 15

4 : 15

15 : 10

7 : 15

9 : 11

9 : 15

11 : 15

9 : 15

13 : 15

10 : 15

7 : 15

10 : 15

8 : 15

0 ZW

1 PKT

8

2

SP 18

KOSZALIN 1

20 : 18

15 : 10

 

4 : 15

5 : 15

15 :11

10 : 15

7 : 11

5 : 15

4 : 15

4 : 15

8 : 15

13 : 15

9 : 15

10 : 15

12 : 15

1 ZW

4 PKT

7

3

UKS BARNIM

GOLENIÓW

15 : 3

15 : 4

15 : 4

15 : 5

 

15 : 9

15 : 10

15 ; 10

15 : 9

15 : 6

15 : 10

15 : 7

15 : 4

15 : 10

15 : 7

7 ZW

21 PKT

1

AWANS

MP

4

UKS VOLLEY

WAŁCZ 1

10 : 15

15 : 7

11 : 9

11 : 15

15 : 10

11 : 7

9 : 15

10 : 15

 

1 : 15

9 : 15

10 : 15

15 : 12

11 : 9

15 : 11

13 : 15

11 : 4

13 : 15

15 : 11

11 : 7

5 ZW

10 PKT

3

5

UKS POGODNO

SP 48 SZCZECIN

15 : 9

15 : 11

15 : 5

15 : 4

10 : 15

9 : 15

15 : 1

15 : 9

 

15 : 11

15 : 12

15 : 10

15 : 10

15 : 9

15 : 10

6 ZW

18 PKT

2

AWANS

MP

6

UKS VOLLEY

SP 71 SZCZECIN 1

15 : 9

15 : 9

15 : 4

15 : 8

6 : 15

10 : 15

15 : 10

12 : 15

9 : 11

11 : 15

12 : 15

 

15 : 9

15 : 7

14 : 16

17 : 15

11 : 6

4 ZW

12 PKT

4

7

SP 18

KOSZALIN 2

15 : 10

15 : 7

15 : 13

15 : 9

7 : 15

4 : 15

11 : 15

15 : 13

4 : 11

10 : 15

10 : 15

9 : 15

7 : 15

 

15 : 11

15 : 9

3 ZW

10 PKT

5

8

UKS OPP

KOŁOBRZEG

15 : 10

15 : 8

15 : 10

15 : 12

10 : 15

7 : 15

15 : 13

11 : 15

7 : 11

9 : 15

10 : 15

16 : 14

15 : 17

6 : 11

11 : 15

9 : 15

 

2 ZW

8 PKT

6

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA W KAT."TRÓJKI" CHŁOPCÓW

  1. UKS VOLLEY WAŁCZ –  TRENER ADAM CZASZYŃSKI
  2. AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN –  TRENER GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ
  3. STOCZNIA DARŁOWO 1 – TRENER EDMUND SURDEL
  4. LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 1 – TRENER RAFAŁ KRZENTOWSKI
  5. UKS OLIMPIJCZYK DRAWSKO POMORSKIE – TRENER  RADOSŁAW SZYMCZAK
  6. SP 18 SZCZECIN -VOLLEYBALL ACADEMY 1 - TRENER MAGDALENA JAKOWCZYK
  7. BŁYSKAWICA SZCZECIN - TRENER EDWARD WOJNECKI
  8. LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 2 - TRENER RAFAŁ KRZENTOWSKI

NAJLEPSZY ZAWODNIK - NWP FINAŁÓW - JAKUB KISIELEWSKI - UKS VOLLEY WAŁCZ

WYRÓZNIENI ZAWODNICY ZESPOŁÓW

  1. UKS VOLLEY WAŁCZ –  MARCEL URBAŃSKI
  2. AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN –  WOJCIECH RETKOWSKI
  3. STOCZNIA DARŁOWO 1 – KRYSTIAN PIÓRECKI
  4. LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 1 – MAKSYMILIAN PODGÓRSKI
  5. UKS OLIMPIJCZYK DRAWSKO POMORSKIE – JAKUB RUDZKI
  6. SP 18 SZCZECIN -VOLLEYBALL ACADEMY 1 - KONRAD WĄSOWSKI
  7. BŁYSKAWICA SZCZECIN - FRANCISZEK BIEGASEWICZ
  8. LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 2 - MATEUSZ PODKOWA

LP

ZESPÓŁ

FINAŁ „3” CHŁOPCY

 

1

 

2

3

4

5

6

7

8

PKT

M-CE

1

BŁYSKAWICA

SZCZECIN

 

9 : 15

12 : 15

10 : 15

2 : 15

9 :15

1o : 15

15 : 12

12 : 15

13 : 15

6 : 15

7 : 15

7 : 15

5 : 15

10 : 15

16 : 14

8 : 11

0 zw

2

7

2

UKS VOLLEY

WAŁCZ

15 : 9

15 : 12

 

15 : 7

15 : 5

15 : 7

15 : 8

15 : 2

15 : 6

15 : 7

6 : 15

11 : 5

15 : 10

15 : 4

15 : 3

15 : 3

7 zw

20 pkt

1

AWANS

MP

3

STOCZNIA

DARŁOWO 1

15 : 11

15 : 2

7 : 15

5 : 15

 

16 : 14

8 : 15

11 : 6

15 : 7

15 : 9

10 : 15

14 : 16

10 : 15

15 : 12

11 : 5

15 : 10

15 : 6

5 zw

13 pkt

3

4

LMKS ŻAK ESPADON

PYRZYCE 1

15 : 9

15 : 10

7 : 15

8 : 15

14 : 16

15 : 8

6 : 11

 

15 : 9

15 : 10

9 : 15

17 : 19

16 : 14

15 : 10

15 : 12

15 : 9

4 zw

13 pkt

4

5

LMKS ŻAK ESPADON

PYRZYCE 2

12 : 15

15 : 12

15 : 13

2 : 15

6 : 15

7 : 15

9 : 15

9 : 15

10 : 15

 

6 : 15

7 : 15

6 : 15

12 :15

6 : 15

17 : 19

0 zw

1 pkt

8

6

AKADEMIA SIATKÓWKI

13 KOSZALIN

15 : 6

15 : 7

7 : 15

15 : 7

1 : 11

15 : 10

16 : 14

15 : 9

19 : 17

15 : 6

15 : 7

 

15 : 5

15 : 9

15 : 9

15 : 13

6 zw

19 pkt

2

AWANS

MP

7

UKS OLIMPIJCZYK

DRAWSKO POMORSKIE

15 : 7

15 : 5

10 : 15

4 : 15

15 : 10

12 : 15

5 : 11

14 : 16

10 : 15

15 : 6

15 : 12

5 : 15

9 : 15

 

15 : 7

15 : 9

3 zw

10 pkt

5

8

SP 18 SZCZECIN

-VOLLEYBALL ACADEMY 1

15 : 10

14 : 16

11 : 8

3 : 15

3 : 15

10 : 15

6 : 15

12 : 15

9 : 15

15 : 6

19 : 17

9 : 15

13 : 15

7 : 15

9 : 15

 

2 zw

5 pkt

6



Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz