ZZPS » Minisiatkówka dziewcząt i chłopców » PO RAZ 9-ty Z RZĘDU W NAJBLIŻSZY WEEKEND /24-26.10.2014r./ OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MNI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT ZAGOŚCI w KOŁOBRZEGU!!!

PO RAZ 9-ty Z RZĘDU W NAJBLIŻSZY WEEKEND /24-26.10.2014r./ OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MNI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT ZAGOŚCI w KOŁOBRZEGU!!!

 
IX OGÓLNOPOLSKI
TURNIEJ MINISIATKÓWKI
DZIEWCZĄT "CZWÓRKI" R.2002
KOŁOBRZEG 24-26.10.2014

ORGANIZATORZY:
UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU
RADZIKOWSKIE STOWARZYSZENIE OŚWIATOWE

PATRONAT:
MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ
KURATORIUM OŚWIATY
URZĄD MARSZAŁKOWSKI
STAROSTWO POWIATOWE
URZĄD MIASTA
POLSKA FUNDACJA SIATKÓWKI
ZACHODNIOPOMORSKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ

PATRONAT MEDIALNY:
PORTAL- DRAFBOX
PORTAL- VOLLEYFLASH
PORTAL- LINK TO POLAND
PORTAL- POLONIA SPORT

MIEJSCE:
SALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W KOŁOBRZEGU UL.POZNAŃSKA 9

KATEGORIA:
CZWÓRKI -DZIEWCZĘTA KL.VI I MŁODSZE/R.2002 I MŁODSZE/ - 4 ZAWODNICZKI +1 REZERWOWA

UCZESTNICY:

KLUBY:
1. Zespół I -UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI /SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 KOŁOBRZEG
2. Zespół II - UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI /SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 KOŁOBRZEG/
3. MUKS "TRZYNASTKA" RADOM
4.UKS „GOLCZEWITA” GOLCZEWO
5. UKS „ŹRÓDEŁKO” KATOWICE
6. Zespół I - MOS WIELICZKA
7. Zespół II - MOS WIELICZKA
8.UKS BARNIM GOLENIÓW
9. MUKS JOKER” ŚWIECIE - – IM-CE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO
10. Zespół I – UKS "TRÓJKA" SULECHÓW -– III M-CE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
11. Zespół II – UKS "TRÓJKA" SULECHÓW
12. UKS „RODŁO” ZŁOTÓW
13. MKS „DWÓJKA” ZAWIERCIE –MISTRZ POLSKI 2014 KINDER+SPORT
14.  UKS "ZATOKA 95" PUCK  
15. Zespół I –BAS BIAŁYSTOK – I M-CE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
16. Zespół II –BAS BIAŁYSTOK -– IV M-CE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
17. APS TPS RUMIA  
18.UKS"DWÓJKA" MILICZ
19. MUKS KRÓTKA MYSIADŁO
20. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 KOSZALIN – III M-CE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
21.MKS CZECHOWICE -DZIEDZICE
22. SPPS ŁEBA
23. UKS „POGODNO” SZCZECIN - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 SZCZECIN - II M-CE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
24. UKS "VOLLEY" WAŁCZ



PROGRAM TURNIEJU


24.10.2013 /PIĄTEK/        -GRY ELIMINACYJNE OD GODZ.17.00-19.45 SET DO 15 PKT.
25.10.2013 /SOBOTA/      -GRY ELIMINACYJNE OD GODZ.9.00-13.30 SET DO 15 PKT.
26.10.2013 /NIEDZIELA /  -GRY FINAŁOWE OD GODZ.9.00-13.30 SET DO 20 PKT.
                                            OK.GODZINY 14.30 MECZ FINAŁOWY
                                            OK.GODZINY 15.00 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

ILOŚĆ ZESPOŁÓW -24
STARTUJĄ PRZEDSTAWICIELE – 9 WOJEWÓDZTW
SYSTEM ROZGRYWEK: SYSTEM "KAŻDY Z KAŻDYM" W GRUPACH
MECZ FINAŁOWY – POMIĘDZY 2  NAJLEPSZYMI  ZESPOŁAMI Z GRUPY FINAŁOWEJ O M-CA 1-6
SĘDZIOWIE – 5 SĘDZIÓW KLASY PAŃSTWOWEJ


OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA ORGANIZACJĘ TURNIEJU

TRENER UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI
NAUCZYCIEL WF SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU
MGR DARIUSZ CHOLKA

TEL.606 698 344
 E-MAIL d.cholka@onet.pl


 


Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz