ZZPS » Aktualności » PSPS "Chemik" Police dla Juniorek i UKS "Błyskawica" Szczecin dla Juniorów organizatorami Turniejów Półfinałowych Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

PSPS "Chemik" Police dla Juniorek i UKS "Błyskawica" Szczecin dla Juniorów organizatorami Turniejów Półfinałowych Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

Za niespełna tydzień od wtorku do czwartku w dniach 18-20 czerwca br. w Trzebieży Policki "Chemik", zaś w Szczecinie miejscowa "Błyskawica" będą gospodarzami młodzieżowych Półfinałów MIstrzostw Polski w Siatkówce Plażowej. O awans do finałów MP siatkarki i siatkarze rywalizować  będą przez dwa dni (19-20.06.2013r.). W dzień poprzedzający zawody, wieczorem, odbędą się odprawy techniczne. Cztery najlepsze pary z każdego turnieju półfinałowego zakwalifikują się do finałowej "szesnastki"


Najlepsze cztery pary z wojewódzkich rozgrywek finałowych ZZPS zmierzą się z triumfatorami województw wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

Wszystkich kibiców siatkówki plażowej zachęcamy do odwiedzenia mistrzostw na piaszczystych boiskach zarówno w Trzebieży jak i w Szczecinie.

Szczegółowe programy obu imprez zamieszczamy poniżej. Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz