ZZPS » Zarząd i Komisja Rewizyjna ZZPS » REALIZACJA UMOWY PARTNERSKIEJ GRUPY AZOTY Z. CH. POLICE S.A. z ZZPS - Dofinansowania dla tegorocznych organizatorów turniejów finałów MW w siatkówce halowej i plażowej.

REALIZACJA UMOWY PARTNERSKIEJ GRUPY AZOTY Z. CH. POLICE S.A. z ZZPS - Dofinansowania dla tegorocznych organizatorów turniejów finałów MW w siatkówce halowej i plażowej.

Uprzejmie informujemy, że na posiedzeniu Zarządu ZZPS, które odbyło się w dniu 27.01.2014r. w Policach, zebrani Członkowie Zarządu ZZPS wychodząc z pomocą naszym klubom sportowym w kwestii obniżenia kosztów preliminarzy organizacji w/w zawodów, podjęli uchwałę by w sezonie 2013/2014, w ramach podpisanej umowy sponsorsko - partnerskiej z Grupą Azoty ZCh. Police S.A. Zachodnopomorski Związek Piłki Siatkowej zrefundował organizatorom zawodów finałowych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego poniesione koszty za delegacje sędziowskie wszystkich delegowanych arbitrów biorących udzaiał w zawodach - tj. ryczałty sędziowskie oraz koszty przejazdów i dojazdów na turnieje.


Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz