ZZPS » ROZGRYWKI MINI SIATKÓWKI "ENEA CUP 2017" ORAZ "KINDER + SPORT 2017"

ROZGRYWKI MINI SIATKÓWKI "ENEA CUP 2017" ORAZ "KINDER + SPORT 2017"

 Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Szkoły oraz Kluby do udziału w rozgrywkach Mini Siatkówki ! Tym razem dzięki staraniom Prezesa ZZPS p. Jakuba Markiewicza rozgrywki Mini Siatkówki będą miały swojego patrona czyli firmę "ENEA S.A." !

Ubiegły sezon zakończyliśmy kolejny raz wysokimi ocenami ze strony Fundacji Polskiej Siatkówki PZPS, która opiekowała się Projektem "Kinder+Sport" ! Nasz Projekt "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup" po raz kolejny działał niezwykle dynamicznie i ponownie uczestniczyło w nim wiele zespołow oraz duża rzesza dziewcząt i chłopców ze Szkół Podstawowoych i Klubów naszego regionu !

Zespoły uczestniczące w Finale Ogólnopolskim w Częstochowie w 2016 roku, startowały co prawda z róznym skutkiem ale na pewno na uwagę zasługuje fakt wygranej drużyny dziewcząt w kategorii "Czwórek" ! Zespół ten to "PLAS" Gryfice / "BARNIM" Goleniów !

W Załącznikach przedstwiamy Regulamin rozgrywek na sezon 2017 przygotowany pzrez Wydział Mini Siatkówki ZZPS. Prosimy wszystkich zainteresowanych o wnikliwe zapoznanie się z Regulaminaem a w razie pytań prosimy o kontakt z Przewodniczącym Wydziału p. Pawlem Szottem.

 


Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz