ZZPS » Wydział siatkówki plażowej » SIATKÓWKA PLAŻOWA. PODSUMOWANIE MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

SIATKÓWKA PLAŻOWA. PODSUMOWANIE MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

 W DNIACH 8-10.06 w KOŁOBRZEGU OBOK MOLO ODBYŁY SIĘ MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGOW SIATKÓWCE PLAŻOWEJ . ZAWODY ZOSTAŁY ZORGANIZOWANE WSPÓLNIE PRZEZ WSP ZZPS I MOSiR KOŁOBRZEG PRZY WSPARCIU URZĘDU MIASTA W KOŁOBRZEGU, ZACHODNIOPOMORSKIEJ FEDERACJI SPORTU W SZCZECINIE ORAZ UZDROWISKA WIENIEC ZDRÓJ- PRODUCENTA WODY SELENKA.


Zawody zostały zdominowane przez UKS OPP Kołobrzeg, który zwyciężył we wszystkich kategoriach dziewcząt i w sumie wywalczył 7 medali Mistrzostw Województwa. W piątek 8.06. rywalizację rozpoczęli młodzicy i młodziczki ( ur. 2003 i młodsi). W kategorii chłopców wystartowało 20 zespołów a w kategorii dziewcząt 19 zespołów. Miejsce na podium wywalczyli następujący zawodnicy.                                                                                           

MŁODZIK                                                                                                                                               

1. CZACHOROWSKI Aleksander/ŚWIĄTKOWSKI Kamil- UKS OPP Kołobrzeg                                                  

2. DUBOIS-PLACAK Beniamin/DUBOIS-PLACAK Franciszek- UKS OPP Kołobrzeg                                           

3. PONIKIEWSKI JAKUB/WAJDA Bruce- UKS OPP Kołobrzeg                                                               

MŁODZICZKA                                                                                                                                       

1. SOBCZAK Julia/MIELCZAREK Maja- UKS OPP Kołobrzeg                                                                          

2. CHOPCIA Maja/MIELNICZUK Alicja- UKS 18 Szczecin                                                                            

3. DOBROSIELSKA Małgorzata/RABURSKA Kinga - UKS BUKOWE Szczecin

Sobota 9.06. przyniosła rozstrzygnięcia w kategoriach kadetów i kadetek ,  wktórych wystartowało po 11 drużyn.  Najlepszymi okazały się zespoły:                                                                                     

KADET                                                                                                                                            

1.  NOWAKOWSKI Michał/ Nowicki Wojciech- MMKS Maraton Świnoujście                                               

2. PESTKA Kacper/ Nowak Jakub- MMKS MARATON Świnoujście                                                              

3. RYBAK Miłosz/TYKFER Mateusz- UKS Błyskawica Szczecin                                                      

KADETKA                                                                                                                                         

1. STACHNIAK Nikola/ GUTKOWSKA Anna- UKS OPP Kołobrzeg                                                             

2. GRZYWACZ Patrycja/ MACULEWICZ Zuzanna- UKS 18 Szczecin                                                          

3. MACIĄG Marika/CHORCHOS Julia- UKS OPP Kołobrzeg

14 drużyn juniorów i 10 zespołów juniorek przystąpiło do rywalizacji w niedzielę 10.06. Podium po rozgrywkach w tych kategoriach wyglądało  następująco:                                                              

JUNIOR                                                                                                                                           

1. KRUK Miłosz/MICHALAK Mateusz- MMKS MARATON Świnoujście                                                          

2.  NOWAKOWSKI Michał/NOWICKI Mateusz- MMKS MARATON Świnoujście                                               

3.  POSZYLER Damian/BELCHNEROWSKI Bartosz- SGS Goleniów                                                            

JUNIORKA                                                                                                                                       

1. NOWAK Aleksandra/ SZCZERBA Karolina- UKS OPP Kołobrzeg                                                          

2. WASITA Julia/KONIEC Martyna- UKS 18 Szczecin                                                                            

3. KACZKA Agnieszka/ KUSIAK Weronika- UKS 18 Szczecin                                                                                                                         



Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz