ZZPS » Wydział sędziowski » Sędziowie piłki siatkowej ZZPS przygotowani do sezonu 2013/2014.

Sędziowie piłki siatkowej ZZPS przygotowani do sezonu 2013/2014.

W miniony weekend - 14-15 września br., w Dźwirzynie (nad morzem i jeziorem) przy pięknej pogodzie odbyła się dwudniowa kursokonferencja unifikacyjno-szkoleniowa dla sędziów piłki siatkowej województwa zachodniopomorskiego, na której podsumowano ubiegły sezon rozgrywkowy - 2012/2013 oraz przreproadzono szkolenie teoretyczne i praktyczne przed zbliżającym się cyklem gier - 2013/2014.


Podczas zajęć wszyscy arbitrzy ZZPS przystąpili również do testu egzaminacyjnego ze znajomości aktualnych przepisów gry w piłkę siatkową, które począwszy od września 2013 uległy niewielkim zmianom. Sędziowie zaliczyli zajęcia szkoleniowe z wynikiem pozytywnym i otrzymali certyfikaty uprwniające do prowadzenia zawodów ZZPS w poszczególnych kategoriach wiekowych na nowy  sezon rozgrywkowy. Należy dodać, że w kursie uczestniczyli również sędziowie szczebla centralnego PZPS z naszego województwa.

Tym razem gościliśmy w O.W. "Stanica Wodna", który to Ośrodek wraz z Wydziałem Sędziowskim przygotoał zajęcia bardzo profesjonalnie zarówno pod względem szkoleniowym jak i integracyjno-wypoczykowym. Sędziowie, którzy w tym roku zawitali do Dźwirzyna prawie w komplecie, byli bardzo zadowoleni ze spotkania przedsezonowego i opowidzieli się za powrotem do "Stanicy Wodnej" we wrześniu przyszłego roku.

Oto fotograficzny skrót z tegorocznych zajęć:Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz