ZZPS » Aktualności » Siatkarska Biała Liga w Policach.

Siatkarska Biała Liga w Policach.

077

 Zakończyła się trzecia edycja siatkarskich turniejów "Biała Liga", których sponsorem był Powiat Policki, a organizatorem Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach, Stowarzyszenie na rzecz Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego Police.


W niedzielę 20 grudnia 2015 roku, w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Łukasiewicza w Policach wystartowało 12 par, które walczyły o zwycięstwo w trzecim turnieju i w ogólnej klasyfikacji zawodów. Pary podzielone na dwie grupy rywalizowały systemem "każdy z każdym". Po tych spotkaniach utworzono kolejne grupy: finałową oraz z miejscami od 7 do 12. Po rozegraniu tych meczów, pierwsze miejsce w trzecim turnieju "Biała Liga" zajęła para Oliwia Poreda i Martyna Trościanko. Miejsce drugie przypadło parze Daria Nowak i Anna Dzięgielewska, a miejsce trzecie parze Alicja Jarzembska i Weronika Prabucka. 

Po zsumowaniu rezultatów ze wszystkich trzech turniejów ustalono końcową klasyfikację.

Pierwsze miejsce w siatkarskich turniejach "Biała Liga" zajęła Oliwia Poreda z SP 18 Szczecin zdobywając łącznie 29 punktów. Oliwia oprócz nagród za pierwsze miejsce odebrała statuetkę MVP. Drugie miejsce 27 punktami na koncie zajęły Alicja Jarzembska SP 3 Police i Weronika Prabucka SP 8 Police, a miejsce trzecie Daria Nowak SP 48 Szczecin, która uzbierała 25 punktów. 

Nagrodami w turnieju były karnety na mecze drużyny Chemika Police, koszulki z autografami zawodniczek Chemika Police, gadżety i upominki sportowe. Ponadto każda z uczestniczek otrzymała koszulki „Białej Ligi” i dyplomy.

Na zakończeniu turnieju obecni byli dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Agata Jarymowicz oraz wicestarosta policki Paweł Mirowski, którzy wręczyli zwycięzcom nagrody, a wszystkim uczestnikom okolicznościowe dyplomy i gadżety.
Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz