ZZPS » Wydział rozgrywek » Spotkanie organizacyjne w/s rozgrywek w sezonie 2015/2016

Spotkanie organizacyjne w/s rozgrywek w sezonie 2015/2016

Wydział Rozgrywek Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej serdecznie zaprasza trenerów i przedstawicieli klubów na spotkanie organizacyjne przed sezonem sportowym 2015/2016, które odbędzie się w niedzielę 6 września 2015 r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej w Hotelu Szczecińskiego Domu Sportu, ul. Unisławy 29 w Szczecinie.


Podczas spotkania Wydział Rozgrywek przedstawi przygotowany, ostateczny system rozgrywek mistrzowskich we wszystkich kategoriach rozgrywkowych, a przedstawiciel Wydziału Sędziowskiego omówi aktualne przepisy gry wraz z ostatnimi zmianami.

Jednocześnie informujemy, że rozgrywki rozpoczną się w terminie 26/27 września 2015 r.

 

Kursokonferencja licencyjna dla trenerów odbędzie sie w innym terminie, o którym poinformuje zainteresowanych Wydział Szkolenia ZZPS.

Zespoły zgłoszone ostatecznie do poszczególnych rozgrywek.

młodziczki:

  1. Bukowe 29
  2. PSPS Police
  3. MKS Koszalin
  4. OPP Powiat K.
  5. SMS I Piątka Stargard
  6. SMS II Piątka Stargard
  7. Libero Banie
  8. Libero Wałcz
  9. Plas Gryfice
  10. Pomorzanie Sz-n
  11. Barnim Goleniów
  12. Mieszko Połczyn
  13. Gryf Szczecinek
  14. Osiemnastka Sz-n
  15. UKS II Libero Wałcz

 

kadetki:

  1. PSPS Police
  2. MKS Koszalin
  3. OPP Powiat K.
  4. SMS Piątka Stargard
  5. Libero Wałcz
  6. Pomorzanie Sz-n
  7. Stocznia Darłowo
  8. Osiemnastka Sz-n
  9. Maraton Ś-cie

 

juniorki:

  1. PSPS Police
  2. OPP Powiat K.
  3. Osiemnastka Sz-n
  4. Barnim Goleniów
  5. Libero Wałcz

  

III K:

  1. Piątka Stargard
  2. SMS Police
  3. Osiemnastka Sz-n

 

młodzik:

  1. OPP Powiat K.
  2. Maraton Ś-cie
  3. Bronek K-lin
  4. Espadon I Sz-n
  5. Espadon II Sz-n
  6. Stocznia Darłowo I
  7. Stocznia Darłowo II
  8. Błyskawica Sz-n
  9. Żak Pyrzyce

 

kadeci:

  1. OPP Powiat K.
  2. Maraton Ś-cie
  3. Bronek K-lin
  4. Espadon Sz-n
  5. Stocznia Darłowo 
  6. Żak Pyrzyce

 

juniorzy:

  1. OPP Powiat K.
  2. Maraton Ś-cie
  3. Espadon Sz-n
  4. Stocznia Darłowo 
  5. Gryf Szczecinek

 

III M:

  1. LO MS Ś-cie
  2. SGS Goleniów
  3. Stocznia Darłowo
  4. Mieszko Połczyn
  5. MKS Olimp
  6. Gryf Arena Gryfice
  7. Bronek Koszalin

 



Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz