ZZPS » Aktualności » TURNIEJE FINAŁOWE MINI SIATKÓWKI 2016 - KOREKTA

TURNIEJE FINAŁOWE MINI SIATKÓWKI 2016 - KOREKTA

Jak co roku ostatnim akcentem rozgrywek eliminacyjnych w naszym województwie są Turnieje Finałowe, które jednocześnie są przepustką do Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki "Kinder + Sport". W tym roku zgłoszenia do organziacji Turneijów Finałowych otrzymaliśmy z Trzebiatowa (Dwójki i Trójki dziewcząt w Mrzeżynie), Szczecinka (Dwójki i Trójki chłopców), Gryfic ( Czwórki dziewcząt) oraz Koszalina (Czwórki chłopców). 

 


Przypominamy Państwu, iż w wyniku małej liczby zespołów z innych Regionów (eliminacje) zostaną dołączone inne zespoły z Regionów, w których zgłoszonych było najwięcej drużyn oraz gdzie rozegrano najwięcej Turniejów Eliminacyjnych. 

Zespoły, które uzyskają awans do Turniejów Finałowych prosi się o potwierdzenie udziału w Turnieju lub ewentualnie rezygnację. Zgłoszenia do Turniejów Finałowych dokonujemy w określonych w Komunikatach terminach bezpośrednio u Organizatora danego Turnieju Finałowego. W Załączniku Terminarz Turniejów Finałowych 2016 po korektach i bez daty Turnieju Czwórek chłopców w Koszlainie. Proszę także Sędziów o przesyłanie Sprawozdań po rozegranych Turniejach na mail: dziek@o2.pl w celu bieżących aktualizacji wyników. ZGPliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz