ZZPS » Aktualności » TURNIEJE FINAŁOWE "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2013" I KINDER + SPORT - KOMUNIKATY

TURNIEJE FINAŁOWE "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2013" I KINDER + SPORT - KOMUNIKATY

W kwietniu zakończono eliminacje do rozgrywek "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2013" oraz Kinder + Sport. Miło nam donieść , iż w tym roku Projekt Naszego Związku rozwija się jeszcze bardziej dynamicznie w kontekście ilości dzieci grających oraz liczby zorganizowanych Turniejów ! Jest to na pewno wskazówka do dalszych działań rozwojowych w sferze Mini Siatkówki w Naszym Województwie.

W tym tygodniu rozpoczynamy serię 6 Turniejów Finałowych, które zostaną rozegrane w 6 miejscowościach Naszego Województwa. Prosimy zainteresowanych o dokonanie wszelkich formalności związanych z udziałem ich zespołów w Turniejach Finałowych. Organizatorów tych Turniejów prosimy o jak najlepsze przeprowadzenie tych zawodów (odpowiednia oprawa, nagrody, itp) !

W tym roku po raz pierwszy, dzięki staraniom ZZPS doprowadziliśmy do ufundowania okolicznosciowych koszulek dla wszystkich uczestników Turniejów Finałowych. Sponsorami tych koszulek są Urząd Marszałkowski oraz ZZPS. Oczywiście , tak jak w latach ubiegłych na zwycięzców czekają dyplomy, medale i nagrody rzeczowe.  Jadnocześnie informujemy , iż Ogólnopolski Turniej Finałowy w Mini Siatkówce odbędzie się w tym roku w Drzonkowie (woj. Lubuskie) w terminie 1-2.07.2013 r.


Miło nam zakomunikować , iż w tym roku udało się przygotować dla każdego zawodnika (-czki) Turnieju Finałowego okolicznościową Koszulkę z Logo Projektu ! Stało się to dzięki staraniom działączy Związku oraz przychylności Urzędu Marszałkowskiego, który wsparł nasz Projekt finansowo !! Oczywiście najlepsi w każdym turnieju otrzymają także Dyplomy, Medale i Nagrody !  

Wiemy już także gdzie i kiedy odbędzie się Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w tym roku. Po raz pierwszy w historii Turniej ten nie zostanie rozegrany w Zabrzu (od 1995 roku) a nowym miejscem będzie Drzonków (woj. Lubuskie). Termin Turnieju to 01 - 02.07.2013.  

W Zakładce "Czytaj Więcej" zamieściliśmy Komunikaty związane z Turniejami Finałowymi. Prosimy zainteresowanych o zapoznanie się z informacjami w nich zawartymi i potwierdzenie udziału swoich zespołów do Organizatorów. ZG    Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz