ZZPS » UKS "Pomorzanie" Szczecin i MMKS "Maraton-LNG" Świnoujście w Półfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików !

UKS "Pomorzanie" Szczecin i MMKS "Maraton-LNG" Świnoujście w Półfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików !

Sześć zespołów z naszego regionu rywalizowało w miniony weekend w Turniejach Ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek. Miło nam poinformować, iż dwa spośród nich uzyskały awans do Półfinału Mistrzostw Polski !  Są to Młodziczki UKS "Pomorzanie" Szczecin oraz Młodzicy MMKS "Maraton-LNG" Świnoujście !

Z rywalizacji odpadły zespoły młodziczek z UKS "Libero" Wałcz i SAPS "Libero" Banie a także młodzicy z LMKS "ŻAK-Espadon" Pyrzyce oraz KS "Espadon" Szczecin. 

Turnieje Półfinałowe Mistzrostw Polski odbędą się w terminie 23-24.04.2016. Nasze zespoły na pewno zagrają na wyjezdach ze względu na zajęcie drugich miejsc w poprzednich zawodach. Gratulując sukcesu z w Ćwierćfinałach M. Polski trzymamy kciuki za Młodziczki trenera Tomasza Nitzlera i Młodzików trenera Artura Kulikowskiego. W kwesti przypomnienia zespół "Maratonu" Świnoujście w ostatnich dwóch sezonach dwukrotnie walczył w Finałąch Mistzrostw Polski Młodzików ( IV miejsce w 2014 roku i V miejsce w 2015 roku). ZG  


Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz