ZZPS » Aktualności » Urząd Gminy w Ustroniu Morskim, Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej oraz Siatkarskie Towarzystwo Sportowe w Koszalinie organiztorami Klubowych Mistrzost Województwa Zachodniopomorskiego w siatkówce plażowej dziewcząt.

Urząd Gminy w Ustroniu Morskim, Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej oraz Siatkarskie Towarzystwo Sportowe w Koszalinie organiztorami Klubowych Mistrzost Województwa Zachodniopomorskiego w siatkówce plażowej dziewcząt.

Od 14-go do 16-go czerwca br. na głównej plaży przy ul. Nadbrzeżnej w Ustroniu Morskim mlodziczki w piątek, kadetki w sobotę i juniorki w niedzielę - rozegrają zawody finałowe klubowych mistrzostw województwa zachodnioporskiego w siatkówce plażowej, które będą jednocześnie eliminacjami do turniejów półfinałowych Mistrzostw Polski, które w sezonie 2013, w miesiącach czerwcu i lipcu odbędą się na terenie naszego województwa.


Klubom Sportowym przypominamy, że do najbliższego czwartku (13.06.2013r.) można jeszcze dokonać zgłoszeń do rozgrywek, a sympatyków siatkówki plażowej zapraszamy do gorącego dopingu zawodniczką grającym na piasku.Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz