ZZPS » Aktualności » VI Klubowe Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej - Darłówko' 2009

VI Klubowe Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej - Darłówko' 2009

W dniach 05-07.06.2009r. w Darłówku Zachodnim, odbyły się VI Klubowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej Młodziczek i Młodzików oraz VII edycja Klubowych Mistrzostw Województwa w kategoriach kadetek(ów) i juniorek(ów).

Najlepsze cztery pary we wszystkich kategoriach wiekowych nagrodzone zostały medalami i pamiątkowymi dyplomami. Dodatkowo pierwsze cztery dwójki kadetek(ów) jak również juniorek(ów) uzyskały awans do Półfinałów Mistrzostw Polski w swoich kategoriach wiekowych, które między innymi odbędą się także w naszym województwie.


Młodziczki:

1. Karolina Bednarz / Weronika Wesołowska - UKS "Osiemnastka" Szczecin

2. Paulina Siemieniec / Klaudia Latkowska - PSPS "Chemik" Police

3. Natalia Kostyk / Magdalena Bladoszewska - UKS "Osiemnastka" Szczecin

4. Karolina Posłajka / Karolina Wołosz - PSPS "Chemik" Police 

Młodzicy:

1. Piotr Wierzbicki / Karol Gajo - UKS "Błyskawica" Szczecin

2. Bartosz Grywiński / Piotr Gzieło - DMKS "Delfin" Darłowo

3. Adam Rosołowski / Daniel Bielaszewski - UKS "Błyskawica" Szczecin

4. Oskar Leśniak / Piotr Kowalczyk - DMKS "Delfin" Darłowo

 

Kadetki:

1. Marika Babczyńska / Magdalena Kluza - UKS "Osiemnastka" Szczecin

2. Olga Filipiak / Joanna Nickowska - UKS "Libero" Wałcz

3. Kinga Kudła / Klaudia Boguszewska - PSPS "Chemik" Police

4. Michalina Godlewska / Natalia Sienkiewicz - PSPS "Chemik" Police

Kadeci:

1. Daniel Zabłocki / Arkadiusz Stelmach - UKS "Błyskawica" Szczecin

2. Mateusz Górecki / Wojciech Kruk - MMKS "Maraton" Świnoujście

3. Marcin Kasprzyk / Piotr Nowak - UKS "Błyskawica" Szczecin

4. Maciej Kowalonek / Marcin Górecki - MMKS "Maraton" Świnoujście

 

Juniorki:

1. Natalia Sienkiewicz / Michalina Godlewska - PSPS "Chemik" Police

2. Marika Babczyńska / Magdalena Kluza - UKS "Osiemnastka" Szczecin

3. Dominika Mażul / Klaudia Boguszewska - PSPS "Chemik" Police

4. Estera Szafran / Paulina Siemieniec - PSPS "Chemik" Police

Juniorzy:

1. Daniel Zabłocki / Arkadiusz Stelmach - UKS "Błyskawica" Szczecin

2. Dawid Proskórnicki / Marcin Dopart - UKS-OPP Powiat Kołobrzeski

3. Maciej Kowalonek / Wojciech Kruk - MMKS "Maraton" Świnoujście

4. Marcin Kasprzyk / Piotr Nowak - UKS "Błyskawica" Szczecin



Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz