ZZPS » Kluby » WYKAZ I DANE TELEADRESOWE KLUBÓW W SEZONIE 2020/2021- Rozgrywki Kobiet

WYKAZ I DANE TELEADRESOWE KLUBÓW W SEZONIE 2020/2021- Rozgrywki Kobiet

III LIGA KOBIET215
LP NAZWA KLUBU              ADRES KLUBU HALA SPORTOWA TELEFONY TEL. KOM. E-MAIL TRENER UWAGI
1. UKS OPP POWIAT Kołobrzeski 78-100 Kołobrzeg    ul.Mazowiecka 1 Ognisko Pracy Pozaszkolnej      ul. Mazowiecka 1 (94) 722-05-12 M. Szpak 608075951 opp@kolobrzeg.powiat.pl K.Ośliślok tel. 692 326 416  
kosislok@sp6kg.pl  
2. UKS POMORZANIE POGODNO Szczecin 70-123 Szczecin     ul.Dunikowskiego1 XVI LO Szczecin      ul.Dunikowskiego 1 (91) 482-19-06  T.Nitzler  505  770 396 tomasznitzler@gmail.com T.Nitzler tel. 505 77-03-96  
tomasznitzler@gmail.com  
3.  KPS Czaplinek  78-550 Czaplinek ul. Mickiewicza 1/23 Hala widowiskowo-sportowa          ul Wałecka 49    K. Rosiak 600-513-057 kpsczaplinek@wp.pl  K. Rosiak tel. 600-513-057  
kpsczaplinek@wp.pl  
4.  UKS SMS Police 72-010 Police     ul. Siedlecka 6 ZS im. I. Łukasiewicza   ul. Siedlecka 6 510 558 806  M.Frąckowiak 510-558-806 redakcja@smspolice.pl  Jezrzy Taczała tel. 721-900-909  
 renovia3@wp.pl  
5.  MKS KOSZALIN  75-448 Koszalin  ul. Piłsudskiego 90 Gimnazjum nr 9 Koszalin          ul. Staszica 6 602 507 456 R. Oszmian 602 507 456 mareos@poczta.fm R. Oszmian tel. 602-507- 456  
muriotte@gmail.com mareos@poczta.fm  
JUNIORKA
LP NAZWA KLUBU ADRES KLUBU HALA SPORTOWA TELEFONY TEL. KOM. E-MAIL TRENER UWAGI
1.  UKS OPP POWIAT Kołobrzeski 78-100 Kołobrzeg ul. Mazowiecka 1 Ognisko Pracy Pozaszkolnej    ul. Mazowiecka 1 (94) 722-05-12  M. Szpak 608-075-951 opp@kolobrzeg.powiat.pl  K.Ośliślok tel. 692 326 416  
kosislok@sp6kg.pl  
2.  UKS OSIEMNASTKA Szczecin 71-699 Szczecin  ul. Hoża 3 XVIII LO Szczecin          ul. Hoża 3 (91) 442-09-01  M. Żylik    600 330 469 m.zylik@gazeta.pl  K. Kowejsza tel. 503-147-969  
kkowejsza1@wp.pl  
3.  MKS KOSZALIN  75-448 Koszalin  ul. Piłsudskiego 90 Gimnazjum nr 9 Koszalin          ul. Staszica 6 602 507 456 R. Oszmian 602 507 456 mareos@poczta.fm R. Oszmian tel. 602-507- 456  
muriotte@gmail.com mareos@poczta.fm  
4.  UKS SMS Police 72-010 Police     ul. Siedlecka 6 ZS im. I. Łukasiewicza   ul. Siedlecka 6 510-558-806  M.Frąckowiak 510-558-806 redakcja@smspolice.pl  W.Kasza tel. 604-280-482  
wojciechkasza@wp.pl  
5.  GTS PLAS Gryfice 72-300 Gryfice   ul. Brzozowa 5A/7 Gryf Arena       ul. Piłsudskiego 35    P.Melnik  600-398-094 plasgryfice@wp.pl  P.Melnik tel. 600-398-094  
przemekmelnik76@gmail.com  
6.  UKS POMORZANIE POGODNO Szczecin 70-123 Szczecin ul. Dunikowskiego 1 XVI LO Szczecinul. Dunikowskiego 1 (91) 482-19-06  T.Nitzler   505 770 396 tomasznitzler@gmail.com T.Nitzler tel. 505 770 396  
tomasznitzler@gmail.com  
7.  KPS Czaplinek  78-550 Czaplinek ul. Mickiewicza 1/23 Hala widowiskowo-sportowa          ul Wałecka 49    K. Rosiak 600-513-057 kpsczaplinek@wp.pl  K. Rosiak tel. 600-513-057  
kpsczaplinek@wp.pl  
KADETKA
LP NAZWA KLUBU ADRES KLUBU HALA SPORTOWA TELEFONY TEL. KOM. E-MAIL TRENER UWAGI
1.  KPS Czaplinek  78-550 Czaplinek ul. Mickiewicza 1/23 Hala widowiskowo-sportowa          ul Wałecka 49    K. Rosiak 600-513-057 kpsczaplinek@wp.pl  K. Rosiak tel. 600-513-057  
kpsczaplinek@wp.pl  
2.  UKS OSIEMNASTKA Szczecin 71-699 Szczecin ul. Hoża 3 XVIII LO Szczecin          ul. Hoża 3 (91) 442-09-01  M. Żylik 600 33-04-69 m.zylik@gazeta.pl  D. Lach-Kowejsza tel.509-797-795  
   
3.  PSPS CHEMIK Police 72-010 Police     ul. Siedlecka 2b skr. p.72 OSiR               ul. Siedlecka 2b (91) 317-68-56  J.Plewnia 501-144-514 pspspolice@gmail.com    
jacek@plewnia.pl    
4.  UKS SMS Police 72-010 Police     ul. Siedlecka 6 ZS im. I. Łukasiewicza   ul. Siedlecka 6 510-558-806  M.Frąckowiak 510-558-806 redakcja@smspolice.pl  Jezrzy Taczała tel. 721-900-909  
  renovia3@wp.pl  
5.  UKS POMORZANIE POGODNO Szczecin 70-123 Szczecin ul. Dunikowskiego 1 XVI LO Szczecin  ul. Dunikowskiego 1 (91) 482-19-06  T.Nitzler 505 77-03-96 tomasznitzler@gmail.com T.Nitzler tel. 505-770-396  
tomasznitzler@gmail.com  
MŁODZICZKA
LP NAZWA KLUBU ADRES KLUBU HALA SPORTOWA TELEFONY TEL. KOM. E-MAIL TRENER UWAGI
1.  UKS OPP-POWIAT Kołobrzeski 78-100 Kołobrzeg  ul. Mazowiecka 1 Ognisko Pracy Pozaszkolnej    ul. Mazowiecka 1 (94) 722-05-12  M. Szpak 608-075-951 opp@kolobrzeg.powiat.pl  Piotr Bogdanowicz tel. 513 596 639  
piotrek_bogdanowicz@o2.pl  
2.  PSPS CHEMIK Police 72-010 Police     ul. Siedlecka 2b skr. p.72 OSiR               ul. Siedlecka 2b (91) 317-68-56  J.Plewnia 501-144-514 pspspolice@gmail.com Agnieszka Maślach tel. 601-236-453  
jacek@plewnia.pl a.maslach@wp.pl  
3.  UKS SMS Police 72-010 Police     ul. Siedlecka 6 ZS im. I. Łukasiewicza    ul. Siedlecka 6 510-558-806  M.Frąckowiak 510-558-806 redakcja@smspolice.pl  Krustyna Filipiak tel. 509-584- 400 krystyna.libero@wp.pl  
Emil Wysocki 697-550-833    wysockiemil@o2.pl  
4.  UKS POMORZANIE POGODNO Szczecin 70-123 Szczecin ul. Dunikowskiego1 XVI LO Szczecinul. Dunikowskiego 1 (91) 482-19-06  T.Nitzler 505 77-03-96 tomasznitzler@gmail.com Tomasz Nowak tel. 501-596-110  
nowak0209@wp.pl  
5.  GTS PLAS SP3 Gryfice 72-300 Gryfice   ul. Brzozowa 5A/7 Gryf Arena       ul. Piłsudskiego 35    P.Melnik  600-398-094 plasgryfice@wp.pl  P.Melnik tel. 600-398-094  
przemekmelnik76@gmail.com  
6.  KPS Czaplinek  78-550 Czaplinek ul. Mickiewicza 1/23 Hala widowiskowo-sportowa          ul Wałecka 49    K. Rosiak 600-513-057 kpsczaplinek@wp.pl  K. Rosiak tel. 600-513-057  
kpsczaplinek@wp.pl  
7.  UKS BARNIM Goleniów 72-100 Goleniów ul. Sportowa 25 OSiR Goleniów ul. Szarych Szeregów 14a (91) 418-21-04  J. Staniucha 607 076 885 staniucha@onet.pl Michał Staniucha tel.697-627-768  
mirka@osir.goleniow.pl staniucham@gmail.com  
8.  SAPS LIBERO Banie 74-110 Banie      ul. Sportowa 1 74-110 Banie   ul. Sportowa 1  606 631 042 A. Wołoszyn 606 631 042 libero.banie@op.pl  A. Wołoszyn tel 606 631 042  
   
9.  UKS ORLIKI przy SP 74 Szczecin 70-781 Szczecin ul. Seledynowa 50 70-781 Szczecin ul. Seledynowa 50 (91) 463-17-91  A. Kuś    695-940-028 alicjakus@op.pl  Alicja Kuś tel. 695-940-028  
alicjakus@op.pl  
10.  UKS VOLLEY Wałcz

78-600 Wałcz     ul. Tysiąclecia 19

78-600 Wałcz  ul. Tysiąclecia 19    A. Niefiodowicz 607-798-595 areksport1@wp.pl M. Marcinkiewicz tel. 697 439 031  
a.niefiodowicz@powiatwalecki.pl mariusz.marcinkiewicz67@gmail.com  
11.  MKS GRYF Szczecinek  78-400 Szczecinek ul. 1Maja 22    604-957-528  D. Brambor    604-957 528  gryf-szczecinek@wp.pl  Dorota Gutowska tel. 502-946-636  
dorotagutowska81@wp.pl  
12.  KS STOCZNIA M&W Darłowo 76-150 Darłowo ul. Conrada 1 ZS ul. Chopina 4 ZSM ul. Szpitalna 1 (94)314-21-76 wew. 23 T.Kowalski609-920-127 dzt@stoczniadarlowo.pl  Tomasz Dassuj tel. 513-104-713  
tomaszdassuj@wp.pl  


Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz