ZZPS » Kluby » WYKAZ I DANE TELEADRESOWE KLUBÓW W SEZONIE 2021/2022- Rozgrywki Kobiet

WYKAZ I DANE TELEADRESOWE KLUBÓW W SEZONIE 2021/2022- Rozgrywki Kobiet

III LIGA KOBIET215
LP NAZWA KLUBU              ADRES KLUBU HALA SPORTOWA TELEFONY TEL. KOM. E-MAIL TRENER UWAGI
1. PSPS CHEMIK POLICE

72-010 Police
ul. Siedlecka 2b

72-010 Police
ul. Siedlecka 2b
  603 918 600
661 666 942
pspspolice@gmail.com M. Piotrowski tel. 504 840 189
michu.piotrowski29@gmail.com
 
2. KS SPÓJNIA STARGARD

73-110 Stargard
ul. Pierwszej Brygady 1

73-110 Stargard
ul. Pierwszej Brygady 1
   504 656 576 biuro@spojniavolley.pl A. Król tel. 882 742 241
piatkasiatka@op.pl
 
3. UKS OPP POWIAT Kołobrzeski 78-100 Kołobrzeg    ul.Mazowiecka 1 Ognisko Pracy Pozaszkolnej      ul. Mazowiecka 1  (94) 722-05-12 M. Szpak 608075951  opp@kolobrzeg.powiat.pl K. Ośliślok tel. 692 326 416
oslislok.k@gmail.com
 
4. UKS POMORZANIE POGODNO Szczecin I 70-123 Szczecin     ul.Dunikowskiego1 XVI LO Szczecin      ul.Dunikowskiego 1 (91) 482-19-06  T.Nitzler  505  770 396 ukspomorzanie@gmail.com

T. Nowak tel. 501 596 110
ukspomorzanie@gmail.com

 
5. UKS POMORZANIE POGODNO Szczecin II
70-123 Szczecin     ul.Dunikowskiego1 XVI LO Szczecin      ul.Dunikowskiego 1 (91) 482-19-06  T.Nitzler  505 770 396 tomasznitzler@gmail.com T.Nitzler tel. 505 77-03-96
tomasznitzler@gmail.com
 
6.  KPS Czaplinek  78-550 Czaplinek ul. Mickiewicza1/23 Hala widowiskowo-sportowa          ul Wałecka 49    K. Rosiak 600-513-057 kpsczaplinek@wp.pl  K. Rosiak tel. 600-513-057
kpsczaplinek@wp.pl
 
7.  UKS SMS Police 72-010 Police
ul. Siedlecka 6
ZS im. I. Łukasiewicza   ul. Siedlecka 6 510 558 806  M.Frąckowiak 510-558-806 redakcja@smspolice.pl  Jezrzy Taczała tel. 721-900-909
renovia3@wp.pl
 
8.  MKS KOSZALIN  75-448 Koszalin  ul. Piłsudskiego 90 Gimnazjum nr 9 Koszalin          ul. Staszica 6 602 507 456 R. Oszmian
602 507 456
mareos@poczta.fm R. Oszmian tel. 602-507- 456
mareos@poczta.fm
 
JUNIORKA
LP NAZWA KLUBU ADRES KLUBU HALA SPORTOWA TELEFONY TEL. KOM. E-MAIL TRENER UWAGI
1. KPS Czaplinek I 78-550 Czaplinek ul. Mickiewicza 1/23 Hala widowiskowo-sportowa          ul Wałecka 49   K. Rosiak 600-513-057 kpsczaplinek@wp.pl  K. Rosiak tel. 600-513-057
kpsczaplinek@wp.pl
 
2. KPS Czaplinek II 78-550 Czaplinek ul. Mickiewicza 1/23 Hala widowiskowo-sportowa          ul Wałecka 49   K. Rosiak 600-513-057 kpsczaplinek@wp.pl  K. Rosiak tel. 600-513-057
kpsczaplinek@wp.pl
 
3.  UKS OSIEMNASTKA
Szczecin
71-699 Szczecin  ul. Hoża 3 XVIII LO Szczecin          ul. Hoża 3 (91) 442-09-01  M. Żylik    600 330 469 m.zylik@gazeta.pl  K. Kowejsza tel. 503-147-969
kkowejsza1@wp.pl
 
4.  UKS SMS Police 72-010 Police     ul. Siedlecka 6 ZS im. I. Łukasiewicza   ul. Siedlecka 6 510-558-806  M. Frąckowiak 510-558-806 redakcja@smspolice.pl  W. Kasza tel. 604-280-482
wojciechkasza@wp.pl
 
5.  GTS PLAS Gryfice 72-300 Gryfice
ul. Brzozowa 5A/7
Gryf Arena      ul. Piłsudskiego 35    P. Melnik  600-398-094 plasgryfice@wp.pl  P. Melnik tel. 600-398-094
melon245@wp.pl
 
6.  UKS POMORZANIE POGODNO Szczecin 70-123 Szczecin ul. Dunikowskiego 1 XVI LO Szczecinul. Dunikowskiego 1 (91) 482-19-06  T. Nitzler   505 770 396 ukspomorzanie@gmail.com T. Nitzler tel. 505 770 396
tomasznitzler@gmail.com
 
KADETKA
LP NAZWA KLUBU ADRES KLUBU HALA SPORTOWA TELEFONY TEL. KOM. E-MAIL TRENER UWAGI
1. G.A. MKS GRYF Szczecinek 78-400 Szczecinek
ul. 1 Maja 22
78-400 Szczecienk
ul. Wiatraczna 5
  D. Brambor
604 957 528
gryf-szczecinek@wp.pl K. Gutowski tel.501 745 062
gutek0708@wp.pl
 
2. GTS PLAS Gryfice 72-300 Gryfice
ul. Brzozowa 5A/7
Gryf Arena      ul. Piłsudskiego 35   P. Melnik
600-398-094
plasgryfice@wp.pl  P. Melnik tel. 600-398-094
przemekmelnik76@gmail.com
 
3. UKS OPP-POWIAT Kołobrzeski 78-100 Kołobrzeg ul. Mazowiecka 1

78-100 Kołobrzeg
ul. Poznańska 9
SP 6

(94) 722-05-12 M. Szpak 608-075-951 opp@kolobrzeg.powiat.pl  P. Bogdanowicz tel. 513 596 639
piotrek_bogdanowicz@o2.pl
 
4. UKS POMORZANIE POGODNO Szczecin I
70-123 Szczecin
ul.Dunikowskiego 1
XVI LO Szczecin  ul. Dunikowskiego 1 (91) 482-19-06 T.Nitzler 505 770 396 ukspomorzanie@gmail.com T. Nitzler tel. 505-770-396
tomasznitzler@gmail.com
 
5. UKS POMORZANIE POGODNO Szczecin II
70-123 Szczecin
ul.Dunikowskiego 1
XVI LO Szczecin  ul. Dunikowskiego 1 (91) 482-19-06 T.Nitzler 505 770 396 ukspomorzanie@gmail.com T. Nowak tel. 501 596 110
nowak0209@wp.pl
 
6.  UKS OSIEMNASTKA Szczecin 71-699 Szczecin
ul. Hoża 3
XVIII LO Szczecin          ul. Hoża 3 (91) 442-09-01  M. Żylik 600 330 469 m.zylik@gazeta.pl  D. Lach-Kowejsza tel. 509-797-795  
7.  UKS SMS Police I
72-010 Police
ul. Siedlecka 6
ZS im. I. Łukasiewicza   ul. Siedlecka 6 510-558-806 M.Frąckowiak 510-558-806 redakcja@smspolice.pl J. Taczała tel. 721-900-909
renovia3@wp.pl
 
8.  UKS SMS Police II
72-010 Police
ul. Siedlecka 6
ZS im. I. Łukasiewicza   ul. Siedlecka 6 510-558-806  M.Frąckowiak 510-558-806 redakcja@smspolice.pl 

K. Filipiak tel. 509 584 400
krystyna.libero@wp.pl

 
9. UKS BARNIM GOLENIÓW 72-100 Goleniów
ul Sportowa 5
OSiR Goleniów
ul. Szarych SZeregów 14
91 418 21 04 J. Staniucha 607 076 885 staniucha@onet.pl M. Staniucha tel. 697 627 768
staniucham@gmail.com
 
MŁODZICZKA
LP NAZWA KLUBU ADRES KLUBU HALA SPORTOWA TELEFONY TEL. KOM. E-MAIL TRENER UWAGI
1. GTS PLAS SP3 Gryfice I
72-300 Gryfice   ul. Brzozowa 5A/7 Gryf Arena       ul. Piłsudskiego 35   P. Melnik  600-398-094 plasgryfice@wp.pl  P. Melnik  tel. 600-398-094
melon245@wp.pl
 
2. GTS PLAS SP3 Gryfice II
72-300 Gryfice   ul. Brzozowa 5A/7 Gryf Arena       ul. Piłsudskiego 35   P. Melnik  600-398-094 plasgryfice@wp.pl  M. Mikulin tel. 668 118 741
mikigrip@wp.pl
 
3. UKS POMORZANIE POGODNO
BUKOWE Szczecin I
70-123 Szczecin
ul. Dunikowskiego1
XVI LO Szczecin
ul. Dunikowskiego 1
(91) 482-19-06  T. Nitzler 505 770 396 ukspomorzanie@gmail.com

T. Nowak tel. 501-596-110
nowak0209@wp.pl

 
4. UKS POMORZANIE POGODNO
BUKOWE Szczecin II
70-123 Szczecin
ul. Dunikowskiego1
XVI LO Szczecin
ul. Dunikowskiego 1
(91) 482-19-06  T. Nitzler 505 770 396 ukspomorzanie@gmail.com M. Wrońska tel. 501 230 664
ukspomorzanie@gmail.com
 
5.  UKS OPP-POWIAT Kołobrzeski 78-100 Kołobrzeg  ul. Mazowiecka 1 78-100 Kołobrzeg
ul. Poznańska 9
SP 6
(94) 722-05-12  M. Szpak 608-075-951 opp@kolobrzeg.powiat.pl  P. Bogdanowicz tel. 513 596 639
piotrek_bogdanowicz@o2.pl
 
6.  PSPS CHEMIK Police 72-010 Police
ul. Siedlecka 2b
OSiR             
ul. Siedlecka 2b
  603 918 600
661 666 942
pspspolice@gmail.com M. Piotrowski tel. 504 840 189
michu.piotrowski29@gmail.com
 
7. UKS SMS Police 72-010 Police
ul. Siedlecka 6
ZS im. I. Łukasiewicza   ul. Siedlecka 6 510-558-806 M.Frąckowiak 510-558-806 redakcja@smspolice.pl  Emil Wysocki 697-550-833   wysockiemil@o2.pl  
8.  AMPS Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg
ul. Ogrodowa 27a/25
Hala Milenium
ul. Łopuskiego 36
 608 397 539 A. Ciechanowicz
608 397 539
akademia.mps@wp.pl Agnieszka Ciechanowicz
tel. 608 397 539
akademia.mps@wp.pl
 
9. STS KOSPEL/SP 18 
KOSZALIN
75-529 Koszalin
ul. Piłsudskiego 90
SP 18 Koszalin
ul. Staszica 6
94 345 05 51

M. Ostaszewski
664 477 558

polmasters@onet.pl Maciej Ostaszewski
tel.664 477 558 macio1021@wp.pl
Agnieszka Kaczmarek
tel 664 315 497
 
10. KS SPÓJNIA STARGARD 73-110 Stargard
ul. Pierwszej Brygady 1
73-110 Stargard
ul. Pierwszej Brygady 1
  882 742 241 biuro@spojniavolley.pl A. Król tel. 882 742 241
piatkasiatka@op.pl
 
11.  UKS BARNIM Goleniów 72-100 Goleniów ul. Sportowa 25 OSiR Goleniów ul. Szarych Szeregów 14a (91) 418-21-04  J. Staniucha 607 076 885 staniucha@onet.pl

Michał Staniucha tel.697-627-768
staniucham@gmail.com

 
12.  SAPS LIBERO Banie 74-110 Banie      ul. Sportowa 1 74-110 Banie   ul. Sportowa 1  606 631 042 A. Wołoszyn 606 631 042 libero.banie@op.pl  A. Wołoszyn tel 606 631 042  
libero.banie@op.pl   
13.  UKS BUKOWE przy SP 74 Szczecin 70-781 Szczecin ul. Seledynowa 50 70-781 Szczecin ul. Seledynowa 50 (91) 463-17-91  A. Bayer-Michoń
tel. 501 140 960
bukowevolley@gmail.com A. Bayer-Michoń tel. 501 140 960  
bukowevolley@gmail.com  
14.  UKS VOLLEY Wałcz

78-600 Wałcz
ul. Tysiąclecia 19

78-600 Wałcz
ul. Sądowa 9
   A. Niefiodowicz 607-798-595 areksport1@wp.pl M. Porębiak tel. 509 013 225  
a.niefiodowicz@powiatwalecki.pl michalporebiak@poczta.onet.pl  
15.  KS STOCZNIA M&W Darłowo I 76-150 Darłowo ul. Conrada 1 ZS ul. Chopina 4 ZSM ul. Szpitalna 1 (94)314-21-76 wew. 23 T. Kowalski
609-920-127
dzt@stoczniadarlowo.pl  Tomasz Dassuj tel. 513 104 713
tomaszdassuj@wp.pl
 
16.  KS STOCZNIA M&W Darłowo II
76-150 Darłowo ul. Conrada 1 ZS ul. Chopina 4 ZSM ul. Szpitalna 1 (94)314-21-76 wew. 23 T. Kowalski
609-920-127
dzt@stoczniadarlowo.pl  Tomasz Dassuj tel. 513 104 713
tomaszdassuj@wp.pl
 


Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz