ZZPS » Aktualności » WYNIKI PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI KADETÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - SZCZECIN 8-9.07.2016

WYNIKI PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI KADETÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - SZCZECIN 8-9.07.2016

W dniach 8-9.07.2016 r odbył się w Szczecinie Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski Kadetów w Siatkówce Plażowej. Głównym organizatorem  zawodów był Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej przy wsparciu Polskiego Zwiżaku Piłki Siatkowej oraz UKS "Osiemnastka" Szczecin. W Turnieju wystąpiło 15 par, które wcześniej wywalczyły awans z Turniejów Wojewódzkich. Stawką tych zawodów był awans do Finału Mistrzostw Polski Kadetów. Niestsety z nazego województwa wystąpiła tylko 1 para z MMKS "Maraton" Świnoujście ( Majewski-Stanulewicz), która wypadła słabo nie kwalifikując sie do dalszych rozgrywek.  


W Turnieju w Szczecinie klasą dla siebie byli zawodnicy AZS OŚ Toruń - Krysiak Maciej i Szbłowicz Michał a na dalszych miejscach kwalikujących do ścisłego Finału M. Polski Kadetów znależli się: 2 miejsce: Piotrowski A./Skórawski J.- BKS "Chemik" Bydgoszcz, 3 miejsce: Rzepełuch A. /Tomczak B. - UKS "Absolwent" Olsztyn a 4 miejsce zajęli: Stranz M. / Łagódka K. - BKS "Chemik" Bydgoszcz.

Impreza została przeprowadzona na boiskach plażowych Zespołu Szkół Nr 4 przy ul. Hożej. Sędzią Głównym ze strony PZPS był p. Jerzy Dzikuć z Gubina a głównym Organizatorem ze strony ZZSP był p. Marcin Nowak z Wydziału Siatkówki Plażowej ZZPS.

Zwycięzcy Turnieju w Szczecinie otrzymali od Orgazniatorów ZZPS pamiątkowej Medale, Statuetki , Dyplomy oraz nagrody rzeczowe. ZGPliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz