ZZPS » Aktualności » WYSOKIE LOKATY ZESPOŁÓW ZZPS NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY 2016 - CHŁOPCY Z BRĄZOWYM MEDALEM !

WYSOKIE LOKATY ZESPOŁÓW ZZPS NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY 2016 - CHŁOPCY Z BRĄZOWYM MEDALEM !

Rep ZZPS na OOM 2016 - Chłopcy

Bardzo dobre wieści dotarły do nas z aren Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Chłopcy, którzy swój Turniej rozgrywali w Giżycku zaprezentowali się w całym Turnieju bardzo dobrze zdobywając BRĄZOWY MEDAL OOM 2016 ! Podopieczni trenerów A. Kulikowskiego i T. Nowaka wygrali w całym Turnieju aż 5 spotkań ulegając tylko w półfinale Rep. Łodzi 0:3. W meczu o 3 miejsce Nasz zespół pokonał Rep. Woj. Wielkopolskiego 3:2.


Dziewczęta po zajęciu 2 miejsca w grupie elimnacyjnej uległy w meczu o awans do strefy medalowej zespołowi z Małopolski 0:3 a nastepnie p[rzegrały z Łodzią także 0:3. W swoim ostatnim spotkaniu, któego stawką było 7 miejsce, pokonały zespół z Warmi i Mazur 3:2. Warto w tym miejscu dodać i woj. zachodniopomorskie uplasowało się na wysokim 4 miejscu w stawce 16 województw ! Jest to najlepszy wynik w ciągu ostatnich kilkunastu lat. W tym miejscu składamy gorące podziekowania trenerom klubowym oraz samym zawodniczką i zawodnikom, którzy tak dobrze zaprezentowalisię na tegorocznej OOM !
Poniżej zamieszczamy skłądy obu zespołów, które reprezentowały nasz region na OOM 2016.

Skład zespołu Chłopców na OOM 2016 - GIŻYCKO:

Miłosz KRUK -kapitan zespołu, Szymon BĄK, Michał NOWAKOWSKI, Bartosz BELCHNEROWSKI, Hubert JAŁOSZYŃSKI, Jędrzej STROKOSZ, Maciej MAJEWSKI, Jakub KRECH, Jakub JANICKI, Rafał LAL, Dawid FARYŃSKI, Kacper PESTKA. Trenerami zespołu chłopców byli : Artur KULIKOWSKI i Tomasz NOWAK.

Skład zespołu Dziewcząt na OOM 2016 - KĘTRZYN:

Oliwia BAŁUK -kapitan zespołu, Eliza WAWRZOŁA, Zofia SZCZOTKIEWICZ, Weronika POŻARYCKA, Martyna KONIEC, Paulina SYCEWICZ, Patrycja CHRZAN, Marta JANISZEWSKA, Magdalena BAGINIAK, Agnieszka KACZKA, Małgorzata BANASIAK i Zuzanna SZPERLAK. Trenerami zespołu byli: Wojciech KASZA i Leszek PIASECKI.

Kierownikiem obu naszych Reprezentacji był Członek Zarządu ZZPS - p. Jan STANIUCHA. ZGPliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz