ZZPS » Siatkówka plażowa » XVIII MŁODZIEŻOWY PUCHAR BAŁTYKU IM. W.KLESK W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - 28.06.-1.07. KOLOBRZEG - Komunikat Organizacyjny

XVIII MŁODZIEŻOWY PUCHAR BAŁTYKU IM. W.KLESK W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - 28.06.-1.07. KOLOBRZEG - Komunikat Organizacyjny

Dzięki olbrzymiej pomocy PZPS oraz wsparciu Zachodniopomorskiej Federacji Sportu w Szczecinie, Urzędu Miasta w Kołobrzegu i sponsorów- Wydział Siatkówki Plażowej ZZPS we współpracy z MOSiR Kołobrzeg organizuje XVIII Ogólnopolski Młodzieżowy Puchar Bałtyku im. W.Klęsk w siatkówce plażowej. Turniej odbędzie się w dniach 28.06.-1.07. w Kołobrzegu na plaży w okolicy Molo ( wejście na boiska od ul. Mickiewicza). Rozgrywki toczyć się będą w trzech kategoriach wiekowych : juniorek/juniorów (ur. 1999 i mł.), kadetek/kadetów (ur. 2001 i mł.) oraz młodziczek/młodzików( ur. 2003 i mł.). W załączniku Komunikat Organizacyjny i Regulamin zawodów.

Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane drużyny do udziału w największym, młodzieżowym turnieju siatkówki plażowej w Polsce.


Turniej pamięci Wojciecha Klęsk- znanego sędziego, propagatora siatkówki plażowej, pomysłodawcy i tworcy Pucharu Bałtyku odbędzie się po raz osiemnasty na profesjonalnie przygotowanym przez MOSiR Kołobrzeg obiekcie na plaży tuż przy Molo w Kołobrzegu. Zawody toczyć się będą rownocześnie na 8 boiskach. System rozgrywek zakłada rozegranie maksymalnie możliwej ilości spotkań przez jedną drużynę a zostanie ustalony na podstawie ilości zgłoszeń i podany na odprawie technicznej w dniu 28.06. Przewidziano atrakcyjne nagrody. Turniej jest doskonałym przetarciem dla zespołów biąrących udział w półfinałach i finałach Mistrzostw Polski oraz jest idealnym poligonem do konfrontacji Kadr wojewodzkich siatkówki plażowej. ZAPRASZAMY!

 Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz