ZZPS » Wydział szkolenia » ZZPS -Konsultacje wojewódzkie rocznika 2007 dziewcząt - Goleniów 23.02.2019

ZZPS -Konsultacje wojewódzkie rocznika 2007 dziewcząt - Goleniów 23.02.2019

Na zlecenie PZPS koordynator wojewódzki Siatkarskich Ośrodków Szkolnych trener Jan Staniucha - dnia 23.02.2019 /sobota/ przeprowadzi konsultacje wojewódzkie dla dziewcząt rocznika 2007  w Goleniowie w hali OSiR przy ulicy Szarych Szeregów 14 a ,początek godzina 10 30.
 
Podczas konsultacji przeprowadzone zostaną pomiary ,wzrostu ,wagi oraz testy sprawnościowe / rzut piłka lekarską 2 kg z nad głowy , skok w dal z miejsca , wyskok dosiężny -zasięg , bieg po kopercie i bip -test / instrukcja jak należy przeprowadzić testy sprawnościowe znajduje się na YOU TUBE / i testy techniczne / w załączniku/ .
 
Zapraszamy dziewczęta o dobrych warunkach fizycznych i poprawnej  technice umożliwiającej wykonanie testów technicznych .
 
Na zgłoszenia oczekuje do czwartku tj. 21.02.2019 można telefonicznie 607076885 lub e-mailem staniucha@onet.pl . Zapewniamy posiłek zarówno dla dzieci jak i ich opiekunów / uczestniczki konsultacji nogą przyjechać z rodzicami lub trenerami / .
Konsultacje te są wstępną selekcją do kadry narodowej w tym roczniku , najlepsze zawodniczki pojadą na zgrupowanie kadry do Białej Podlaskiej podczas wakacji. W załączniku przesyłam powołanie które proszę wydrukować wypisać i przekazać osobom które przyjadą na konsultacje .
 
 
       PROGRAM KONSULTACJI 
 
GODZ. 10:30 PRZYJAZD UCZESTNICZEK KONSULTACJI
GODZ. 10:30 DO 12:30 TESTY SPRAWNOŚCIOWE
GODZ. 13:00 OBIAD 
 OD 14:00 DO 16:00 TESTY TECHNICZNE
 
Proszę o przekazanie powyższej informacji osobom które znacie i maja perspektywiczne dziewczynki, które powinny pojawić się w Goleniowie. Dodatkowych informacji udzielę telefonicznie na powyżej podany numer telefonu. Pozdrawiam Jan Staniucha.


Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz