ZZPS » Aktualności » Za dwa miesiące rozpocznie się nowy sezon rozgrywek w siatkówce plażowej.

Za dwa miesiące rozpocznie się nowy sezon rozgrywek w siatkówce plażowej.

W czerwcu sitkarki i siatkarze plażowi rozpoczną swoje zmagania na piachu w ramach Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego. Wydział Siatkówki Plażowej ZZPS po negocjacjach organizacyjnych z poszczególnymi gminami i miastami wytypował już miejsca rozegrania turniejów oraz ustalił terminy zawodów.


W ramach eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej sezonu 2012, turniej finałowy o mistrzostwo województwa zachodniopomorskiego chłopców w kategoriach młodzika, kadeta i juniora odbędzie się od 8-go do 10-go czerwca b. r. w Darłówku Wschodnim. Dziewczęta - również w trzech kategoriach rywalizować będą w dniach 15-17.06.2012r. w Ustroniu Morskim.

Szczegółowe komunikaty organizacyjne dotyczące rozgrwywek wojewódzkich w siatkówce plażowej przedstawimy na początku maja b. r.

 

Dodatkowo pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych udziałem w tegrocznej edycji "Międzynarodowego Młodzieżowego Turnieju o Puchar Bałtyku w Siatkówce Plażowej", iż poniżej zamieszczamy komunikat zgłoszeniowy do zawodów, które odbędą się w Niechorzu, w terminie 12-16.08.2012r. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z niniejszym komunikatem.Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz