ZZPS » Aktualności » Zachodniopomorscy sędziowie docenieni

Zachodniopomorscy sędziowie docenieni

Sędziowie po losowaniu razem z kapitanami drużyn

Zachodniopomorska para sędziów międzynarodowych: Maciej Maciejewski i Jarosław Makowski została doceniona i wyróżniona otrzymując nominację do prowadzenia trzeciego (jak się okazało, ostatniego) meczu finałowego PlusLigi rozegranego 04. maja br. pomiędzy zespołami ZAKSA Kedzierzyn-Koźle i Onico Warszawa


Nominacja była podsumowaniem bardzo udanego sezonu naszej "eksportowej" pary.

27. stycznia br. Panowie sędziowali finałowy mecz Pucharu Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel. W fazie play-off zachodniopomorski duet rozstrzygał decydujące pojedynki w parach ćwierćfinałowych Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel i Aluron Virtu Warta Zawiercie - Czarni Radom. W półfinałach dwukrotnie nasi sędziowie byli rozjemcami w półfinałowych meczach między Onico Warszawa i Jastrzębskim Węglem. Zwieńczeniem dobrych występów był finał w Kędzierzynie.

Cieszy utrzymywanie się w czołówce polskich arbitrów, obu Panów, którzy w zeszłym sezonie również dostąpili zaszczytu sędziowania finału między Skrą Bełchatów i ZAKSĄ Kedzierzyn-Koźle.

Zespoły zakończyły sezon ligowy, natomiast naszych sędziów czekają kolejne wyzwania, bo już na przełomie maja i czerwca będą sędziować mecze Ligi Europejskiej na Węgrzech, na Białorusi i w Rumunii.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne dobre występy...Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz