ZZPS » O nas » Zarząd i Komisja Rewizyjna ZZPS

Zarząd i Komisja Rewizyjna ZZPS

PREZYDIUM ZARZĄDU

Jagiełło Dariusz- prezes zarządu

Zdzisław Gogol - wiceprezes ds szkoleniowych

 DAriusz Cholka- wiceprezes 

Radosław Rybak - wiceprezes ds rozgrywek

Wiesław Kozieł- wiceprezes

    ZARZĄD

     

     

     Andrzej Bąk - członek

     Waldemar Pankiewicz - członek

     Krystyna Filipiak - członek

    

     Marek Wojniusz - członek

     Radosław Anioł - członek

     Jan Staniucha - członek

     Andrzej Mączka - członek

 

KOMISJA REWIZYJNA

Witold Kosma - przewodniczący

Andrzej Biernacki - zastępca

Wojciech Pardała - członekREALIZACJA UMOWY PARTNERSKIEJ GRUPY AZOTY Z. CH. POLICE S.A. z ZZPS - Dofinansowania dla tegorocznych organizatorów turniejów finałów MW w siatkówce halowej i plażowej.

Uprzejmie informujemy, że na posiedzeniu Zarządu ZZPS, które odbyło się w dniu 27.01.2014r. w Policach, zebrani Członkowie Zarządu ZZPS wychodząc z pomocą naszym klubom sportowym w kwestii obniżenia kosztów preliminarzy organizacji w/w zawodów, podjęli uchwałę by w sezonie 2013/2014, w ramach podpisanej umowy sponsorsko - partnerskiej z Grupą Azoty ZCh. Police S.A. Zachodnopomorski Związek Piłki Siatkowej zrefundował organizatorom zawodów finałowych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego poniesione koszty za delegacje sędziowskie wszystkich delegowanych arbitrów biorących udzaiał w zawodach - tj. ryczałty sędziowskie oraz koszty przejazdów i dojazdów na turnieje.

czytaj więcej »

Pierwsze zebranie Zarządu ZZPS w 2014 roku.

27 stycznia br. w poniedziałek, Police będą gospodarzem posiedzenia Zarządu ZZPS. O szczegółach pierwszego w tym roku spotkania Władz Związku poinformujemy w późniejszym terminie.

czytaj więcej »

Najbliższe i zarazem ostatnie w tym roku kalendarzowym posiedzenie Zarządu ZZPS odbędzie się 16 grudnia 2013r. w Koszalinie.

Miescem zebrania będzie siedziba Delegatury Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej w Koszalinie przy ulicy Piłsudskiego 90. Szczegóły i godzinę spotkania podamy w późniejszym terminie. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej »

Spotkanie Prezydium Zarządu ZZPS z Władzmi PZPS.

W ubiegłym tygodniu, w Szczecinie, Prezydium Zarządu ZZPS miało zaszczyt gościć Prezesa Zarządu PZPS - Pana Mirosława Przedpełskiego oraz Sekretarza Generalnego PZPS - Pana Andrzeja Lemka.

czytaj więcej »

Posiedzenie Zarządu ZZPS przed Sezonem Rozgrywek 2013/2014.

16 wrzesnia br. w Szczecinie odbędzie się zebranie Zarządu Zachodnipomorskiego Związku Piłki Siatkowej, w którym między innymi podsumowane będą rozgrywki mini piłki siatkowej i siatkówki plażowej jak również omówione zostaną przygotowania poszczególnych wydziałów związku do nowego sezonu zawodów halowych 2013/2014 we wszystkich kategoriiach wiekowych, który rozpocznie się za niespełna trzy tygodnie.

czytaj więcej »

Najbliższe posiedzenie Zarządu ZZPS 15 kwietnia 2013r.

Szczegółowy program zebrania przedstawimy po 10 kwietnia br.

czytaj więcej »

Dwudniowe zebranie Zarządu ZZPS w Świnoujściu.

Świnoujście w dniach 7-8.12.2012r. gościło Członków Zarządu ZZPS, którzy podczas kolejnego swojego posiedzenia podsumowali tegoroczną działalność Związku.

czytaj więcej »

Szczecinek Gospodarzem Obrad Zarządu ZZPS.

W najbiższy weekend 26-27.10.2012r. w Szczecinku odbędzie się dwudniowe zebranie Zarządu ZZPS. W programie zebrania zaplanowano: omówienie spraw ziązanych z trwającymi rozgrywkami wojewódzkimi cyklu 2012/2013, przedstawienie bieżcych spraw Wydziału Szkolenia, Wydziału Sędziowskiego oraz Wydziału Promocji i Marketngu. Informacje Prezesa ZZPS  z Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów PZPS oraz bieżących tematów finansowych ZZPS.

czytaj więcej »

Zebranie Zarządu ZZPS w Szczecinie.

24.08.2012r. w Szczecinie odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu ZZPS. Na zebraniu między innymi podsumowano tegoroczny sezon siatkówki plażowej pod względem osiągniętych wyników naszych drużyn w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego i Mistrzostwach Polski. Omówiono również organizację zawodów siatkówki plażowej ZZPS przy współpracy z miastami w Darłowie i Ustroniu Morskim oraz XIII Międzynarodowego Młodzieżowego Pucharu Bałtyku w Siatkówce Plażowej, który odbył się w Niechorzu. Drugim ważnym tematem było przygotowanie do rozgrywek siatkówki halowej sezonu 2012/2013. Przewodniczący Wydziału Rozgrywek ZZPS przedstawił zebranym projekty terminarzy i systemów rozgrywek zaplanowanych  na bieżący sezon, które po dyskusji i niewielkich korektach zostały zatwierdzone Zarząd ZZPS do realizacji.

czytaj więcej »

Zebranie Zarządu ZZPS.

Witam Wszystkich Panów.
 
 
Zgodnie z wcześniejszą informacją, uprzejmie zawiadamiam, że najbliższe posiedzenie Zarządu ZZPS odbędzie się w dniu 24.08.2012r. /piątek/ o godz. 16.30, przy Al. Wojska Polskiego 246 w Szczecinie (siedziba ZZPS przy torze kolarskim).
 
W programie zebrania zaplanowano między innymi takie tematy jak:
1. Uzupełnienie i zatwierdzenie składów wydziałów - dyscypliny, szkolenia oraz organizacji i marketingu.
2. Podsumowanie tegorocznego sezonu rozgrywek siatkówki plażowej.
3. Przygotowanie do rozgrywek siatkówki halowej sezonu 2012/2013.
4. Przyjęcie nowych klubów sportowych w poczet Członków ZZPS.
5. Sprawy różne.
 
 
Z poważaniem
 
/-/ Wojciech Klęsk
Wiceprezes ZZPS

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz