ZZPS » "ENEA MINI CUP 2017" /INFORMACJE ORGANIZACYJNE/ - PROŚBA O PRZESYŁANIE FORMULARZY ZGŁOSZENIOWYCH PRZED UDZIAŁEM W I TURNIEJU

"ENEA MINI CUP 2017" /INFORMACJE ORGANIZACYJNE/ - PROŚBA O PRZESYŁANIE FORMULARZY ZGŁOSZENIOWYCH PRZED UDZIAŁEM W I TURNIEJU

ENEA

W związku z rozpoczęciem Turniejów Eliminacyjnych "ENEA MINI CUP 2017" prosimy wszystkich organizatorów poszczególnych Turniejów o przesyłanie Sprawozdań wg. wzoru oraz zdjęć z każdej imprezy. Dokumenty pozostałe tj. Formularze Zgłoszeniowe (obowiązkowe przed pierwszym Turniejem) , Protokoły i Sprawozdanie Sędziego Głównego z Turnieju należy przesłać do Koordynatorów poszczególnych Regionów. Dopiero po dostarczeniu tych dokumentów będą zamieszcane rankingi poszzcególnych Regionów i kategorii.

Wszystkich opiekunów poszzcególnych zespołów tj. Nauczycieli , Trenerów, itd. prosimy o przesyłanie Fromularzy Zgłoszeniowych do Koordynatorów Regionalnych - OBOWIĄZKOWO - tuż przed udziałem danego zespołu w I Turnieju eliminacyjnym. Brak przesłania Formularza może skutkować niedopuszczeniem do Turnieju lub anulowaniem wyników.

Koordynatorem głównym jest p. Paweł Szott tel. 609 316 166 a do pomocy będą Koordynatorzy odpowiedzialni za każdy Region. Poniżej podamy dane teleadresowe do Koordynatorów Regionalnych.  


REGION "ŻÓŁTY"   -  TOMASZ NOWAK chłopcy  - tel. 501 596 110 adres mail: nowak0209@wp.pl 

REGION "ŻÓŁTY"   - ŁUKASZ JAKOWCZYK dziewczęta -  tel. 501 597 392 adres mail: lukaszjakowczyk@o2.pl 

REGION "BŁĘKITNY" - ARTUR KULIKOWSKI (chł. + dzw.) - tel. 661 686 142 adres mail: kulik18@wp.pl

REGION "ZIELONY" - PAWEŁ KOLEC ( chł. + dzw. ) - tel. 602 599 289 adres mail: kolus83@gmial.com

 Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz