ZZPS » "GWIAZDY DLA HOSPICJUM 2017" - 27-28.05.2017 AZOTY ARENA

"GWIAZDY DLA HOSPICJUM 2017" - 27-28.05.2017 AZOTY ARENA

Już za dwa tygodnie w weekend 27-28 maja Szczecin ponownie zaświeci na siatkarskiej mapie Polski. W tych bowiem dniach odbędzie się kolejna edycja Turnieju Amatorskiego „Siatkarze dla Hospicjum”, którego kulminacyjnym punktem będzie Mecz Gwiazd rozegrany w sobotę 27 maja o godzinie 17:00 w hali Azoty Arena. Jak co roku, tak i tym razem organizatorzy zadbają o to, aby nie zabrakło atrakcji oraz niezapomnianych przeżyć, a środki zebrane podczas całego weekendu w całości zasilą konto Fundacji ZHDD.


O wyjątkowości samego turnieju świadczy jego popularność. Z roku na rok zapisy trwają coraz krócej, a część ochotników niestety musi obejść się smakiem. Ograniczona ilość miejsc sprawia, że nie każda drużyna zgłaszająca chęć uczestnictwa w turnieju zostaje do niego dopuszczona. Tutaj liczy się refleks, zupełnie jak w siatkówce. Pomimo, iż turniej określany jest jako amatorski, nie brakuje w nim widowiskowych zbić, obron i zagrywek. Poza wrażeniami siatkarskim do dyspozycji kibiców oraz uczestników rozgrywek dostępny będzie bufet, w którym można będzie zaopatrzyć się w jedzenie, picie a także oficjalne upominki przygotowane przez Stowarzyszenie „Siatkarze dla Hospicjum”. Turniej, tradycyjnie rozegrany zostanie w hali ZUT przy ulicy Tenisowej i potrwa dwa dni. Organizatorzy początek zmagań przewidzieli na sobotę 27 maja o godzinie 9:00.

 Po zakończeniu pierwszego dnia rozgrywek wydarzenie przeniesie się do hali przy ulicy Szafera, gdzie o godzinie 17:00 nastąpi crème de la crème całego weekendu – Mecz Gwiazd. Panteon tych ostatnich jak co roku prezentuje się okazale. Na boisku podziwiać będzie można wyczyny profesjonalistów m.in. Krzysztofa Ignaczaka, Pawła Woickiego, Mileny Radeckiej, Doroty Świeniewicz czy wracającego po kilkuletniej przerwie Daniela Plińskiego. Ale to nie wszystko – swoje zdolności w odbijaniu piłki zaprezentować postanowili również ci, którzy na co dzień tego nie robią, wśród nich: Marek Kolbowicz, Mariusz Jurasik oraz stały bywalec turnieju – Maciej Kot. Meczowi jak co roku towarzyszyć będą inne niespodzianki. Rok temu można było skosztować ciasta własnoręcznie przygotowanego przez Kasię Mróz, ocenić taneczne umiejętności siatkarek Chemika Police oraz sprawdzić jakimi siatkarzami są… bokserzy! Tegoroczna edycja z pewnością dostarczy podobnej dawki pozytywnych wrażeń. Jak zawsze Mecz Gwiazd będzie idealną okazją do wylicytowania upominków dostarczonych przez same Gwiazdy, a tych nie zabraknie! Bilety na mecz wciąż do nabycia w kasach Azoty Areny oraz w serwisach: www.meczgwiazd.szczecin.pl i www.azotyarena.pl

 Ci bardziej niecierpliwi, dla których dwa tygodnie wydaje się nieskończonością, już teraz mogą zaopatrzyć się w gadżety. Wczoraj (Dzisiaj)ruszyły aukcje w serwisie Allegro w rekordowej ilości ponad 120, na których nabyć można pamiątki dostarczone przez sportowców, vouchery, autografy oraz wiele innych gadżetów. Poza tymi materialnymi, wylicytować można udział w samym meczu. Jeśli są wśród Was osoby, którym marzy się przyjęcie zagrywki Maćka Kota, zablokowanie ataku Marka Kolbowicza lub przybicie „piątki” z Igłą, Stowarzyszenie „Siatkarze dla Hospicjum” taką okazję stwarza. Dla nich niemożliwe nie istnieje.

Aukcje Allegro dostępne są dla Was Pod linkiem

http://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=38607573

 ZZPS jak zawsze z przyjemnością okazuje swoje wsparcie tak szczytnej inicjatywie. Warto bowiem pamiętać, że kibicując drużynom na turnieju, licytując gadżety, kupując pamiątki oraz dopingując Gwiazdy podczas meczu, Ty również „grasz” dla podopiecznych hospicjum. Nie bez przyczyny motto Fundacji ZHDD brzmi: „Pomagamy dzięki Twojej pomocy!” Nie zwlekajcie! Okażcie swoje wsparcie podopiecznym i pozwólcie „wygrać” im po raz kolejny!Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz