ZZPS » Strefa rozgrywek » liga JUNIOREK 2016/2017

liga JUNIOREK 2016/2017

STARTUJĄCE ZESPOŁY

1. PSPS Chemik Police
2. UKS Barnim Goleniów
3. UKS Libero Wałcz
4. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
5. UKS Osiemnastka Szczecin
6. UKS Pomorzanie Szczecin

 

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ ROZGRYWEK ZZPS 2016/2017

1. PSPS Chemik Police
2. UKS Libero Wałcz
3. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
4. UKS Pomorzanie Szczecin
5. UKS Osiemnastka Szczecin
6. UKS Barnim Goleniów

 


Tabela końcowa sezonu zasadniczego

1. UKS Libero Wałcz                              10     25      29:11    940:759 
2. UKS OPP Powiat Kołobrzeski         10      17     23:21    948:923
3. UKS Pomorzanie Szczecin               10     16     22:20    890:929
4. PSPS Chemik Police                          10     15     20:17    812:798
5. UKS Osiemnastka Szczecin            10     12     17:21    797:827
6. UKS Barnim Goleniów                     10        4       8:29    711:862

Kolejno: miejsce, nazwa zespołu, ilość rozegranych spotkań, punkty, sety, małe punkty

 

TERMINARZ ROZGRYWEK

I runda

I kolejka (22-23.10.2016)
1. PSPS Chemik Police * UKS Pomorzanie Szczecin 3:0 (25:14)(25:6)(25:20)
2. Barnim Goleniów * UKS Osiemnastka Szczecin 0:3 (18:25)(16:25)(20:25)
3. UKS OPP Powiat Kołobrzeski * UKS Libero Wałcz 2:3 (18:25)(18:25)(25:22)(27:25)(11:15)

II kolejka (05-06.11.2016)
4. UKS Pomorzanie Szczecin * UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:1 (15:25)(25:19)(25:23)(25:21)
5. UKS Libero Wałcz * UKS Osiemnastka Szczecin 3:1 (25:6)(22:25)(25:16)(25:13)
6. PSPS Chemik Police * Barnim Goleniów 3:0 (25:15)(25:8)(25:22)

III kolejka (12-13.11.2016)
7. Barnim Goleniów * UKS Pomorzanie Szczecin 2:3 (27:25)(26:24)(23:25)(23:25)(6:15)
8. UKS Libero Wałcz * PSPS Chemik Police 3:1 (25:15)(25:23)(21:25)(25:11)
9. UKS OPP Powiat Kołobrzeski * UKS Osiemnastka Szczecin 2:3 (25:17)(25:21)(22:25)(19:25)(9:15)

IV kolejka (19-20.11.2016)
10. UKS Pomorzanie Szczecin * UKS Osiemnastka Szczecin 3:1 (27:25)(24:26)(26:24)(25:12)
11. PSPS Chemik Police * UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:2 (25:17)(25:21)(22:25)(17:25)(15:11)
12. Barnim Goleniów * UKS Libero Wałcz 0:3 (11:25)(22:25)(23:25)

V kolejka (03-04.12.2016)
13. UKS Libero Wałcz * UKS Pomorzanie Szczecin 3:1 (23:25)(25:14)(25:18)(25:19)
14. UKS OPP Powiat Kołobrzeski * Barnim Goleniów 3:1 (29:27)(25:15)(25:27)(25:15) (rozegr. 02.12.2016)
15. UKS Osiemnastka Szczecin * PSPS Chemik Police 3:2 (25:16)(25:17)(23:25)(25:27)(15:11)

II runda

VI kolejka (10-11.12.2016)
16. UKS Pomorzanie Szczecin * PSPS Chemik Police 3:0 (25:19)(26:24)(25:22)
17. UKS Osiemnastka Szczecin * Barnim Goleniów 3:0 (25:17)(25:19)(25:11)
18. UKS Libero Wałcz * UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:2 (22:25)(25:17)(20:25)(25:22)(15:10)

VII kolejka (17-18.12.2016)
19. UKS OPP Powiat Kołobrzeski * UKS Pomorzanie Szczecin 3:1 (25:10)(25:27)(25:17)(25:21)
20. UKS Osiemnastka Szczecin * UKS Libero Wałcz 0:3 (22:25)(20:25)(14:25)
21. Barnim Goleniów * PSPS Chemik Police 0:3 (19:25)(22:25)(16:25)

VIII kolejka (14-15.01.2017)
22. UKS Pomorzanie Szczecin * Barnim Goleniów 3:2 (16:25)(24:26)(25:23)(25:17)(15:7)
23. PSPS Chemik Police * UKS Libero Wałcz 1:3 (21:25)(25:20)(17:25)(20:25)
24. UKS Osiemnastka Szczecin * UKS OPP Powiat Kołobrzeski 0:3 (21:25)(17:25)(18:25)

IX kolejka (21-22.01.2017)
25. UKS Osiemnastka Szczecin * UKS Pomorzanie Szczecin 3:2 (25:13)(20:25)(11:25)(27:25)(15:13)
26. UKS OPP Powiat Kołobrzeski * PSPS Chemik Police 3:1 (25:23)(25:12)(20:25)(25:20)
27. UKS Libero Wałcz * Barnim Goleniów 3:0 (25:23)(25:17)(25:13)

X kolejka (28-29.01.2017)
28. UKS Pomorzanie Szczecin * UKS Libero Wałcz 3:2 (16:25)(19:25)(25:23)(28:26)(15:11)
29. Barnim Goleniów * UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:2 (23:25)(25:20)(25:11)(24:26)(15:7)
30. PSPS Chemik Police * UKS Osiemnastka Szczecin 3:0 (25:23)(29:27)(26:24)

 

Turniej Finałowy 04-05.02.2017, Wałcz

Uczestnicy:

1. UKS Libero Wałcz
2. UKS Pomorzanie Szczecin
3. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
4. PSPS Chemik Police

Kolejność gier:

04.02.2017 (sobota)

  g. 10.30, 1. UKS Libero Wałcz - PSPS Chemik Police 0:3 (21:25)(18:25)(20:25)
  g. 13.00, 2. UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS Pomorzanie Szczecin 3:1 (25:21)(17:25)(29:27)(25:19)
  g. 16.00, 3. UKS Libero Wałcz - UKS Pomorzanie Szczecin 3:1 (25:10)(23:25)(25:15)(25:8)
  g. 18.30, 4. UKS OPP Powiat Kołobrzeski - PSPS Chemik Police 0:3 (9:25)(18:25)(20:25)

05.02.2017 (niedziela)

  g. 9.30, 5. UKS Pomorzanie Szczecin - PSPS Chemik Police 0:3 (16:25)(18:25)(18:25)
  g. 11.30, 6. UKS Libero Wałcz - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:0 (25:18)(25:17)(25:13)

 

Końcowa tabela Turnieju Finałowego Mistrzostw województwa zachodniopomorskiego:

1. PSPS Chemik Police                       6    9:0    225:158
2. UKS Libero Wałcz                           5    6:4    232:181
3. UKS OPP Powiat Kołobrzeski      4    3:7    191:242
4. UKS Pomorzanie Szczecin            3    2:9    202:269

Kolejno: miejsce, nazwa zespołu, punkty, sety, małe punkty

 

Ćwierćfinał MP 23-26.02.2017

Wyniki zespołów z województwa zachodniopomorskiego

Lubsko (23-26.02.2017)

podgrupa A
Gedania Gdańsk - PSPS Chemik Police 1:3 (25:21)(18:25)(23:25)(20:25)
Trójka Sulechów - Gedania Gdańsk 0:3 (15:25)(16:25)(23:25)
PSPS Chemik Police - Trójka Sulechów 3:0 (25:17)(25:21)(25:20)

podgrupa B
USA Beach Volley Lubsko - PTPS Piła 0:3 (22:25)(15:25)(21:25)
OPP Powiat Kołobrzeski - PTPS Piła 0:3 (21:25)(11:25)(14:25)
USA Beach Volley Lubsko - OPP Powiat Kołobrzeski 3:1 (25:21)(23:25)(25:19)(25:21)

finały
PSPS Chemik Police - USA Beach Volley Lubsko 3:0 (25:21)(25:16)(26:24)
PTPS Piła - Gedania Gdańsk 3:0 (25:20)(25:12)(25:15)
USA Beach Volley Lubsko - Gedania Gdańsk 0:3 (18:25)(23:25)(19:25)
PSPS Chemik Police - PTPS Piła 3:2 (24:26)(25:27)(25:20)(25:11)(15:9)

o 5. miejsce Trójka Sulechów - OPP Powiat Kołobrzeski 1:3 (14:25)(25:14)(16:25)(14:25)

klasyfikacja końcowa
1. PSPS Chemik Police - awans do półfinału MP
2. Enea PTPS Piła - awans do pólinału MP
3. Gedania Gdańsk
4. USA Beach Volley Lubsko
5. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
6. UKS Trójka Sulechów

Kalisz (23-26.02.2017)


Atom Trefl Malbork - Libero Wałcz 3:0 (25:16)(25:12)(25:20
UKS ZSMS Poznań - Libero Wałcz 2:3 (25:21)(25:22)(24:26)(20:25)(12:15)
Atom Trefl Malbork - UKS ZSMS Poznań 3:0 (25:11)(25:12)(25:23)
SAPS Rumia - Libero Wałcz 3:2 (18:25)(25:16)(26:28)(25:23)(15:13)
Amber Kalisz - Libero Wałcz 3:0 (25:17)(25:16)(25:18)

klasyfikacja końcowa
1. Atom Trefl Malbork - awans do półfinału MP
2. SAPS Rumia - awans do półfinału MP
3. MUKS Amber Kalisz
4. UKS Libero Wałcz
5. UKS ZSMSM Poznań
6. UKS Ares Nowa Sól

Półfinał MP 17-19.03.2017

Jarosław (17-19.03.2017)
San-Pajda Jarosław - Stal Śrubiarnia Żywiec 3:0 (25:18)(25:15)(25:17)
BKS Bielsko-Biała - Chemik Police 3:0 (25:10)(25:22)(25:23)
Stal Śrubiarnia Żywiec - Chemik Police 0:3 (18:25)(22:25)(21:25)
San-Pajda Jarosław - BKS Bielsko-Biała 2:3 (25:22)(25:8)(15:25)(18:25)(11:15)
BKS Bielsko-Biała - Stal Śrubiarnia Żywiec 3:0 (25:20)(25:23)(25:17)
Chemik Police - San-Pajda Jarosław 2:3 (25:23)(21:25)(17:25)(25:23)(9:15)

1. BKS Stal Bielsko-Biała - awans do finału MP
2. MKS San-Pajda Jarosław - awans do finału MP
3. PSPS Chemik Police
4. TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec


Finał MP 19-23.04.2017



Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz