ZZPS » Strefa rozgrywek » liga KADETEK 2017/2018

liga KADETEK 2017/2018

STARTUJĄCE ZESPOŁY

1. UKS Pomorzanie - Pogodno Szczecin
2. PSPS Chemik Police
3. UKS Bukowe Szczecin
4. UKS Osiemnastka Calbud Szczecin
5. GTS Plas Gryfice
6. SMS Spójnia Stargard
7. UKS Barnim Goleniów
8. MKS Koszalin
9. UKS Libero Wałcz
10. UKS OPP Powiat Kołobrzeski


Tabela Grupy A (aktualna na dzień 15.11.2017)

1. SMS Spójnia Stargard                                    3   6   6:4   196:207
2. UKS Pomorzanie - Pogodno Szczecin        1   3   3:0     75:36
3. UKS Osiemnastka Calbud Szczecin            2   3   3:3   132:135
4. UKS Bukowe Szczecin                                    2   0   1:6   138:163
5. UKS Barnim Goleniów                                   0

Kolejno: miejsce, nazwa zespołu, ilość rozegranych spotkań, punkty, sety, małe punkty


TERMINARZ ROZGRYWEK GRUPA A

I runda

I kolejka (04-05.11.2017)
1. UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin * SMS Spójnia Stargard 3:0 (25:7)(25:14)(25:15)
2. UKS Bukowe Szczecin * UKS Osiemnastka Calbud Szczecin 0:3 (20:25)(14:25)(26:28)

II kolejka (11-12.11.2017)
3. SMS Spójnia Stargard * UKS Bukowe Szczecin 3:1 (10:25)(25:22)(25:12)(25:19) (rozegr. 10.11)
4. UKS Barnim Goleniów * UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin (rozegr. 09.12)

III kolejka (18-19.11.2017)
5. UKS Bukowe Szczecin * UKS Barnim Goleniów (20.11 g. 17.00)
6. UKS Osiemnastka Calbud Szczecin * SMS Spójnia Stargard 0:3 (19:25)(23:25)(12:25) (rozegr. 15.11)

IV kolejka (25-26.11.2017)
7. UKS Barnim Goleniów * UKS Osiemnastka Calbud Szczecin
8. UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin * UKS Bukowe Szczecin (rozegr. 24.11)

V kolejka (02-03.12.2017)
9. UKS Osiemnastka Calbud Szczecin * UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin
10. SMS Spójnia Stargard * UKS Barnim Goleniów

II runda

VI kolejka (09-10.12.2017)
11. SMS Spójnia Stargard * UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin
12. UKS Osiemnastka Calbud Szczecin * UKS Bukowe Szczecin

VII kolejka (16-17.12.2017)
13. UKS Bukowe Szczecin * SMS Spójnia Stargard
14. UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin * UKS Barnim Goleniów

VIII kolejka (06-07.01.2018)
15. UKS Barnim Goleniów * UKS Bukowe Szczecin
16. SMS Spójnia Stargard * UKS Osiemnastka Calbud Szczecin

IX kolejka (27-28.01.2018)
17. UKS Osiemnastka Calbud Szczecin * UKS Barnim Goleniów
18. UKS Bukowe Szczecin * UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin

X kolejka (03-04.02.2018)
19. UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin * UKS Osiemnastka Calbud Szczecin
20. UKS Barnim Goleniów * SMS Spójnia Stargard

 

Tabela Grupy B (aktualna na dzień 12.11.2017)

1. UKS Libero Wałcz                           1   3   3:1     98:67
2. MKS Koszalin                                   1   3   3:1     99:92
3. GTS Plas Gryfice                             2   2   4:5   199:197
4. UKS OPP Powiat Kołobrzeski      2   1   3:6   165:205

Kolejno: miejsce, nazwa zespołu, ilość rozegranych spotkań, punkty, sety, małe punkty


TERMINARZ ROZGRYWEK GRUPA B

I runda

I kolejka (04-05.11.2017)
1. MKS Koszalin * GTS Plas Gryfice 3:1 (25:21)(24:26)(25:23)(25:22)
2. UKS OPP Powiat Kołobrzeski * UKS Libero Wałcz 1:3 (14:25)(16:25)(25:23)(12:25)

II kolejka (18-19.11.2017)
3. GTS Plas Gryfice * UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:2 (25:27)(17:25)(25:27)(25:19)(15:10) (rozegr. 12.11)
4. UKS Libero Wałcz * MKS Koszalin

III kolejka (25-26.11.2017)
5. GTS Plas Gryfice * UKS Libero Wałcz
6. MKS Koszalin * UKS OPP Powiat Kołobrzeski

II runda         

IV kolejka (09-10.12.2017)
7. GTS Plas Gryfice * MKS Koszalin
8. UKS Libero Wałcz * UKS OPP Powiat Kołobrzeski

V kolejka (16-17.12.2017)
9. UKS OPP Powiat Kołobrzeski * GTS Plas Gryfice
10. MKS Koszalin * UKS Libero Wałcz

VI kolejka (03-04.02.2018)
11. UKS Libero Wałcz * GTS Plas Gryfice
12. UKS OPP Powiat Kołobrzeski * MKS Koszalin
            

 

Finał wojewódzki ZZPS 10-11.02.2018

Ćwierćfinał MP 03-04.03.2018
Półfinał MP 17-18.03.2018
Finał MP 05-06.05.2018



Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz