ZZPS » Strefa rozgrywek » liga MŁODZICZEK 2017/2018

liga MŁODZICZEK 2017/2018

STARTUJĄCE ZESPOŁY

1. UKS Libero Wałcz
2. UKS Pomorzanie Szczecin
3. SAPS Libero Banie
4. MKS Koszalin
5. GTS PLAS Gryfice
6. UKS Volley Wałcz
7. UKS Bukowe Szczecin
8. MKS Mieszko Połczyn Zdrój
9. UKS Barnim Goleniów
10. SMS Spójnia I Stargard
11. SMS Spójnia II Stargard
12. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
13. KPS Czaplinek
14. MKS Gryf Szczecinek
15. KS Stocznia Darłowo M&W


Wyniki Turnieju Rozstawieniowego rozegranego w Szczecinie w dniach 28-29.10.2017

1. UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin   11 pkt.
2. UKS OPP Powiat Kołobrzeski                 9 pkt.
3. UKS Volley Wałcz                                       7 pkt.
4. UKS Bukowe Szczecin                              6 pkt.
5. SAPS Libero Banie                                     5 pkt.
6. UKS Libero Wałcz                                      4 pkt
7. SMS Spójnia II Stargard                           0 pkt.

Wyniki Turnieju Rozstawieniowego rozegranego w Goleniowie w dniach 28-29.10.2017

1. UKS Barnim Goleniów                         12 pkt
2. GTS Plas Gryfice                                   10 pkt.
3. MKS Koszalin                                           8 pkt.
4. KPS Czaplinek                                         5 pkt.
5. SMS Spójnia I Stargard                        4 pkt.
6. MKS Gryf Szczeciniek                           3 pkt.
7. KS Stocznia Darłowo M&S                    0 pkt

W związku z powyższym podział na ligi wygląda następująco:

I liga
1. UKS Barnim Goleniów
2. UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin
3. GTS Plas Gryfice

II liga
1. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
2. MKS Koszalin
3. UKS Volley Wałcz

III liga (18.11 g. 9.00 gospodarz UKS Bukowe Szczecin)
1. UKS Bukowe Szczecin
2. KPS Czaplinek
3. SAPS Libero Banie

IV liga
1. SMS Spójnia I Stargard
2. UKS Libero Wałcz
3. MKS Gryf Szczecinek

V liga
1. KS Stocznia Darłowo M&W
2. SMS Spójnia II Stargard
3. MKS Mieszko Połczyn Zdrój

 

Terminy kiedy rozgrywane będą turnieje ligowe:

I       18-19.11.2017
II      02-03.12.2017
III     03-04.02.2018
IV     17-18.02.2018
V      10-11.03.2018

Finał wojewódzki ZZPS 24-25.03.2018

Ćwierćfinał MP 28-29.04.2018 (Zachodniopomorskie jest gospodarzem jednego z turniejów)
Półfinał MP 11-13.05.2018
Finał MP 25-27.05.2018



Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz