ZZPS » Strefa rozgrywek » liga MŁODZIKÓW 2017/2018

liga MŁODZIKÓW 2017/2018

STARTUJĄCE ZESPOŁY

1. Maraton Espadon Świnoujście
2. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
3. LMKS Żak-Espadon Szczecin
4. KS Stocznia Darłowo M&W
5. DMKS Delfin Darłowo
6. SSPnr1/UKS Bronek I Koszalin
7. SSPnr1/UKS Bronek II Koszalin
8. UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie


KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ ROZGRYWEK ZZPS 2017/2018

1. LMKS Żak-Espadon Pyrzyce
2. MMKS Maraton-Espadon Świnoujście
3. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
4. DMKS Delfin Darłowo
5. SSPnr1/UKS Bronek Koszalin I
6. UKS Olimpijczyk Drawsko
7-8. SSPnr1/UKS Bronek Koszalin II
7-8. KS Stocznia M&W Darłowo

 

Grupa A
1. MMKS Maraton-Espadon Świnoujście
2. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
3. SSPnr1/UKS Bronek Koszalin I
4. SSPnr1/UKS Bronek Koszalin II

końcowa tabela na dzień 11.03.2018
1. MMKS Maraton-Espadon Świnoujście    6    11     11:3       315:222
2. UKS OPP Powiat Kołobrzeski                     6    10     10:5       309:254
3. SSPnr1/UKS Bronek Koszalin I                  6      9       6:7        267:257
4. SSPnr1/UKS Bronek Koszalin II                6      6       0:12       142:300

kolejno: miejsce, nazwa zespołu, ilość rozegranych spotkań, punkty, sety, małe punkty


Grupa B
1. LMKS Żak-Espadon Pyrzyce
2. KS Stocznia M&W Darłowo
3. KS Delfin Darłowo
4. Olimpijczyk Drawsko Pomorskie

końcowa tabela na dzień 11.03.2018
1. LMKS Żak-Espadon Pyrzyce                      6    12    12:0        300:105
2. DMKS Delfin Darłowo                                 6    10      8:5         260:223
3. UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie    6      8      5:9          216:312
4. KS Stocznia M&W Darłowo                        6     6      1:12       164:315

kolejno: miejsce, nazwa zespołu, ilość rozegranych spotkań, punkty, sety, małe punkty

 

Terminy kiedy rozgrywane będą turnieje ligowe:

I   termin 03-04.02.2018 (wyniki w załączeniu Wyniki po I kolejce - do dnia 04.02.2018)
II termin  17-18.02.2018 (wyniki w załączeniu Wyniki po II kolejce - do dnia 18.02.2018)
III termin 24-25.02.2018 (wyniki w załączeniu Wyniki po III kolejce - do dnia 25.02.2018)
IV termin 10-11.03.2018 (wyniki w załączeniu Wyniki po IV kolejce - do dnia 11.03.2018)

 

Turniej Finałowy ZZPS 24-25.03.2018, Kołobrzeg

Uczestnicy:

1. LMKS Żak-Espadon Pyrzyce
2. MMKS Maraton-Espadon Świnoujście
3. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
4. DMKS Delfin Darłowo
5. SSPnr1/UKS Bronek Koszalin I
6. UKS Olimpijczyk Drawsko

24.03.2018 (sobota)
1. UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS Olimpijczyk Drawsko 2:0 (25:15)(25:21)
2. SSPnr1/UKS Bronek Koszalin I - DMKS Delfin Darłowo 0:2 (23:25)(20:25)
3. UKS Olimpijczyk Drawsko - SSPnr1/UKS Bronek Koszalin I 0:2 (10:25)(23:25)
4. MMKS Maraton-Espadon Świnoujście - DMKS Delfin Darłowo 2:0 (25:17)(25:12)
5. LMKS Żak-Espadon Pyrzyce - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:0 (25:9)(25:13)

11.02.2018 (niedziela)
6. DMKS Delfin Darłowo - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 1:2 (27:25)(12:25)(9:15)
7. MMKS Maraton-Espadon Świnoujście - LMKS Żak-Espadon Pyrzyce 0:2 (8:25)(18:25)
8. LMKS Żak-Espadon Pyrzyce - DMKS Delfin Darłowo 2:0 (25:21)(25:15)
9. UKS OPP Powiat Kołobrzeski - MMKS Maraton-Espadon Świnoujście 0:2 (21:25)(13:25)

Końcowa tabela Turnieju Finałowego Mistrzostw województwa zachodniopomorskiego:

1. LMKS Żak-Espadon Pyrzyce   
2. MMKS Maraton-Espadon Świnoujście      
3. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
4. DMKS Delfin Darłowo
5. SSPnr1/UKS Bronek Koszalin I
6. UKS Olimpijczyk Drawsko


Ćwierćfinał MP 13-15.04.2018
Półfinał MP 28-29.04.2018
Finał MP 11-13.05.2018



Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz