logo

ZachodniopomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Młodziczka

 

LP. ZESPÓŁ PKT ZW. SETY + SETY – PKT + PKT –
1 UKS BARNIM SMS Police 33 11 23 2 613 355
2 MKS GRYF Szczecinek 31 7 15 11 531 473
3 UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin 28 10 20 6 572 386
4 MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój 26 8 17 9 542 443
5 UKS SMS II Police
26
6
12 
15 
488 
557
6 KS STOCZNIA Darłowo
20 
6
13 
13 
501
527
7 UKS OPP Powiat Kołobrzeski
20
6 
13 
15 
516
586
8 KS SPÓJNIA Stargard
18 
6 
15 
14 
546 
571 
9 GA UKS VOLLEY Wałcz
17
7 
15 
10 
503 
464
10 PSPS CHEMIK I Police
17 
5 
13 
17 
595 
594
11 GTS SP3 PLAS Gryfice
14 
6 
13 
14 
481 
525
12 PSPS CHEMIK II Police
12
4 
10 
17 
498 
576
13 SGS Goleniów
11
5 
12 
15 
521 
561
14 KS OGNIWO Złocieniec
9
3 
9 
18 
455 
585
15 BODEK SAS VOLLEY Stargard
0 
0 
1 
24
388
613

Punktacja:

  • I Liga: 3 pkt za zwycięstwo, 2 pkt za porażkę
  • II Liga A: 2 pkt za zwycięstwo, 1 pkt za porażkę
  • II Liga B: 2 pkt za zwycięstwo, 1 pkt za porażkę
  • III Liga: 1 pkt za zwycięstwo, 0 pkt za porażkę
VI KOLEJKA (10/11.02.2024)
I Liga II Liga A II Liga B III Liga
76. UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin 2:0
25:14
25:6
UKS SMS Police II 80. PSPS CHEMIK II Police 0:2
9:25
10:25
GA UKS VOLLEY Wałcz 84. KS SPÓJNIA Stargard 1:2
21:25
25:9
13:15
SP3 GTS PLAS Gryfice 88. KS STOCZNIA Darłowo 2:0
25:9
25:11
BODEK SASVOLLEY Stargard
77. UKS OPP Powiat Kołobrzeski 0:2
4:25
15:25
MKS GRYF Szczecinek 81.  UKS BARNIM SMS Police 2:0
25:4
25:8
KS OGNIWO Złocieniec   85. MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój  2:0
25:19
25:16
PSPS CHEMIK I Police   89. BODEK SASVOLLEY Stargard  0:2
17:25
17:25
SGS Goleniów
78. UKS SMS Police II 2:1
24:26
25:20
17:15
UKS OPP Powiat Kołobrzeski 82.  PSPS CHEMIK ii Police  2:1
25:14
24:26
15:12
KS OGNIWO Złocieniec  86.  KS SPÓJNIA Stargard  2:1
11:25
25:18
15:13
PSPS CHEMIK I Police 90.  SGS Goleniów  1:2
25:21
19:25
10:25
KS STOCZNIA Darłowo 
79. UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin 2:1
25:12
14:25
15:10
MKS GRYF Szczecinek 83.  GA UKS VOLLEY Wałcz  0:2
15:25
10:25
UKS BARNIM SMS Poliice   87. SP3 GTS PLAS Gryfice  0:2
17:25
8:25
MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój  –  –  –  – 
V KOLEJKA (06/07.01.2024)
I Liga II Liga A II Liga B III Liga
61. UKS BARNIM SMS Police 1:2
23:25
25:19
13:15
MKS GRYF Szczecinek 65. PSPS CHEMIK II Police 2:1
18:25
25:22

15:10
KS STOCZNIA Darłowo 69. SGS Goleniów 0:2
15:25
21:25
GA UKS VOLLEY Wałcz 73. SP3 GTS PLAS Gryfice 2:0
25:18
25:15
BODEK SASVOLLEY Stargard
62. MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój 1:2
25:15
24:26
13:15
UKS SMS II Police 66. PSPS CHEMIK I Police 1:2
25:21
21:25
12:15
UKS OPP Powiat Kołobrzeski 70. UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin 2:0
25:11
25:12
KS SPÓJNIA Stargard 74. BODEK SASVOLLEY Stargard  0:2
16:25
24:26
KS OGNIWO Złocieniec 
63.  UKS BARNIM SMS Police 2:0
25:14
25:5
MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój 67. KS STOCZNIA Darłowo 0:2
19:25
18:25
PSPS CHEMIK I Police 71. SGS Goleniów 0:2
21:25
17:25
KS SPÓJNIA Stargard 75. KS OGNIWO Złocieniec 0:2
11:25
9:25
SP3 GTS PLAS Gryfice
64. MKS GRYF Szczecinek 2:0
25:15
25:12
UKS SMS II Police 68. PSPS CHEMIK II Police 0:2
18:25
19:25
UKS OPP Powiat Kołobrzeski 72. UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin 2:0
25:22
25:17

GA UKS VOLLEY Wałcz – 
IV KOLEJKA (09/10.12.2023)
I Liga II Liga A II Liga B III Liga
46. MKS GRYF Szczecinek 2:0
25:16
25:19
UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin 50. KS OGNIWO Złocieniec 0:2
10:25
18:25
MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój 54. UKS SMS II Police 2:0
25:8
25:19
SP3 GTS PLAS Gryfice  58. BODEK SASVOLLEY Stargard 0:2
12:25
10:25
PSPS CHEMIK II Police
47. UKS Barnim SMS Police 2:0
25:8
25:10
KS STOCZNIA Darłowo  51. UKS OPP Powiat Kołobrzeski  0:2
17:25
14:25
GA UKS VOLLEY Wałcz  55. KS SPÓJNIA Stargard 0:2
9:25
21:25
PSPS CHEMIK I Police  59.  SGS Goleniów  2:1
25:16
22:25
15:10
BODEK SASVOLLEY Stargard 
48. MKS GRYF Szczecinek 0:2
7:25
10:25
UKS BARNIM SMS Police 52.  UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:0
25:14
25:11
KS OGNIWO Złocieniec  56. KS SPÓJNIA Stargard 2:0
25:20
25:20
SP3 GTS PLAS Gryfice  60. PSPS CHEMIK II Polic 0:2
18:25
20:25
SGS Goleniów 
49. KS STOCZNIA Darłowo 0:2
15:25
15:25
UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin  53. MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój  2:0
25:16
25:13
GA UKS VOLLEY Wałcz   57. UKS SMS II Police 2:0
25:18
25:17
PSPS CHEMIK I Police  – –  –  – 

III KOLEJKA (18/19.11.2023)
I Liga II Liga A II Liga B III Liga
31. MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój 0:2
19:25
22:25
UKS BARNIM SMS Police 35. KS STOCZNIA Darłowo 2:1
19:25
25:16
15:9
KS SPÓJNIA Stargard 39. GA UKS VOLLEY Wałcz 2:0
25:20
25:23
PSPS CHEMIK I Police  43. SP3 GTS PLAS Gryfice 2:1
17:25
25:21
15:5
KS OGNIWO Złocieniec 
32. UKS SMS II Police 0:2
18:25

10:25
MKS GRYF Szczecinek 36. UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:1
25:12
10:25
15:5
PSPS CHEMIK II Police 40. UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin 2:0
25:6
25:21
SGS Goleniów  44. KS OGNIWO Złocieniec  2:0
25:17
25:16 
BODEK SAS VOLLEY Stargard 
33. MKS GRYF Szczecinek 0:2
11:25
11:25
UKS BARNIM SMS Police 37. KS SPÓJNIA Stargard 2:0
25:15
25:18
PSPS CHEMIK II Police 41. PSPS CHEMIK I Police 2:1
18:25
25:21
15:7
SGS Goleniów 45.  BODEK SASVOLLEY Stargard  0:2
 21:25
15:25
SP3 GTS PLAS Gryfice
34. MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój 2:0
25:11
25:21
UKS SMS II Police  38. KS STOCZNIA Darłowo 2:0
25:18
25:19
UKS OPP Powiat Kołobrzeski  42. GA UKS VOLLEY Wałcz 0:2
15:25
7:25
UKS POMORZANIE POGODNO Szczecin –  –  –  – 
II KOLEJKA (22/23.10.2023)
I Liga II Liga A II Liga B III Liga
16. MKS GRYF Szczecinek 2:0
25:9
25:4
KS STOCZNIA Darłowo 20. UKS OPP Powiat Kołobrzeski 0:2
21:25
13:25)
 GA UKS VOLLEY Wałcz 24. PSPS CHEMIK I Police 2:1
23:25
25:10
15:10
KS OGNIWO Złocieniec  28.  BODEK SAS VOLLEY Stargard 0:2
18:25
23:25 
SGS Goleniów 
17. UKS BARNIM SMS Police 2:0
25:16
25:15
UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin 21. GTS SP3 PLAS Gryfice 0:2
25:27
25:27
)
MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój 25. KS SPÓJNIA Stargard 0:2
20:25
9:25)
UKS SMS II Police  29. PSPS CHEMIK II Police  2:0
25:9
25:16 
BODEK SAS VOLLEY Stargard 
18. UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin 2:0
25:12
25:12
KS STOCZNIA Darłowo 22. UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:1
25:11
19:25
15:12
GTS SP3 PLAS Gryfice 26. KS OGNIWO Złocieniec 0:2
18:25
15:25
KS SPÓJNIA Stargard 30.  SGS Goleniów  2:0
 25:15
25:13
PSPS CHEMIK II Polic 
19. MKS GRYF Szczecinek 0:2
24:26
8:25)
UKS BARNIM SMS Police  23. GA UKS VOLLEY Wałcz  1:2
25:18
10:25
7:15 
MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój   27. PSPS CHEMIK I Police 1:2
10:25
25:21
8:15
UKS SMS II Police  –  –  –  – 

 

 

 

 

 

 

 

I KOLEJKA (07/08.10.2023)
I Liga II Liga A II Liga B III Liga
1. UKS BARNIM SMS Police 2:0
25:13
25:11
UKS SMS II Police 5. SGS Goleniów 0:2
14:25
9:25)
UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin 9. KS SPÓJNIA Stargard 1:2
26:24
12:25
6:15
PSPS CHEMIK I Police  13.  BODEK SAS VOLLEY Stargard 0:2
10:25
5:25 
GA UKS VOLLEY Wałcz
2. MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój 0:2
13:25
21:25
MKS GRYF Szczecinek 6. UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:0
25:20
25:15
GTS SP3 PLAS Gryfice 10. PSPS CHEMIK II Police  0:2
9:25
19:25)
KS STOCZNIA Darłowo  14. GA UKS VOLLEY Wałcz  2:0
25:9
25:19
KS OGNIWO Złocieniec
3. UKS SMS II Police 0:2
10:25
14:25
MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój 7. SGS Goleniów 0:2
10:25
7:25
GTS SP3 PLAS Gryfice 11. KS SPÓJNIA Stargard 2:1
25:18
20:25
15:8
PSPS CHEMIK II Police  15.  BODEK SAS VOLLEY Stargard 2:0
 5:25
23:25
KS OGNIWO Złocieniec
4. UKS BARNIM SMS Police 2:0
26:24
25:20
MKS GRYF Szczecinek  8. UKS OPP Powiat Kołobrzeski 0:2
18:25
13:25 
UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin   12. PSPS CHEMIK I Police 0:2
25:27
15:25
8:15
KS STOCZNIA Darłowo –  –  –  – 

 

Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij